Гороскоп на 24 лютого 2022 за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на четвер, 24 лютого 2022 року, за картами Таро пророкує сплеск емоцій практично для всіх знаків зодіаку.

Деякі можуть раптово набути лідерських позицій, тоді як інші втратять важливий шанс реалізувати свою мрію.

ОВЕН – Верховна Жриця
Верховна жриця – карта, що уособлює ваші незвідані сили, якими ви з невизначених причин практично не користуєтесь. Вони пропонують вам звернути увагу на інтуїцію, передчуття, що дарують часто незрозумілу, але цілком тверду впевненість у чомусь. Сьогодні, як радить гороскоп Таро, варто приділяти увагу підсвідомим почуттям, вони вас не підведуть.
ТЕЛЕЦЬ – Правосуддя
Гороскоп на четвер для Тельців підготував їм мапу Правосуддя. Представникам цього знака Зодіаку чекає важкий аналіз власних дій, адже саме сьогодні важливо визначити, чого ви очікуєте від свого життя, а також, що вам потрібно від інших людей. Можливо, ви вимагаєте від сторонніх дуже багато чого, чого вони не зобов’язані вам надавати. При цьому самі віддаєте лише частину обіцяного.
БЛИЗНЮКИ – Сонце
Карта Сонце виражає любов до життя, що оточує і впевненість у майбутньому. Близнюки, вам пощастило – на вас чекає або нове кохання, яке обіцяє стати тим самим єдиним і на все життя, або важлива новина від вашої половинки. Крім цього, представників цього знака гороскоп на сьогодні порадує і перспективами у діловій сфері: напевно ви отримаєте якусь привабливу пропозицію, від якої просто не в змозі відмовитись.

РАК – Помірність
Гороскоп завтра готує Раків до нового етапу життя. Він буде спокійним і розміреним, в певному сенсі це затишшя перед чимось грандіозним. Не бійтеся пробувати щось нове, у вас все вийде. А плоди від виконаної роботи не забаряться. Головне, не пропустити сигнали, які вам посилає доля. Інакше отримайте кардинально інший ефект.
ЛЕВ – Жіноча жінка
Жінка Жезлів – збірний образ мінливості та влади. Ви всієї душі хочете заявити про себе перед суспільством, до чого зробити це голосно та яскраво. Однак щось постійно заважає вам на цьому шляху. Ймовірно, Леви переоцінюють свої можливості та емоційний ресурс. Зізнання, що раптово звалилося, завжди несе величезну відповідальність, пам’ятайте про це.
ДІВА – Паж Кубків
Останнім часом Діви багато грають із долею, та ось тільки подібні ігри можуть досить дорого обійтися вам. Гороскоп на четвер радить трохи пригальмувати і трохи стримати свій запал. Слід подивитися на те, що відбувається під іншим кутом. Це може відкрити вам абсолютно новий вид на життя, що також вплине на пріоритети та цінності у майбутньому.
ТЕРЕЗИ – Король Жезлов
Король Жезлов небайдужий для світу. Він робить те, що необхідно, щоб перетворити все навколишнє на те, чим воно має бути на його думку. Але ж будь-яка думка – суб’єктивна, а отже, може когось не влаштовувати. Не варто переробляти все в житті на свій лад, адже ви у світі існуєте не одні. Не йдіть проти тих, хто може відіграти важливу роль у вашому житті.
СКОРПІОН – Сімка Кубків
Ця карта свідчить про те, що вам належить важливе рішення. Проблема в тому, що ви досі не знаєте, який шлях вибрати. Але таке почуття пояснюється тим, що насправді всі варіанти по-своєму хороші. Але це не означає, що варто пускати все за течією і повністю віддаватися владі долі – бездіяльність не піде на користь.

СТРІЛЕЦЬ – Дама Денаріїв
Настав період спокійної насолоди матеріальними задоволеннями. Зараз ви досягли всього чого раніше хотіли. Але чи варто задуматися, чи справді вам усе це потрібно? Можливо, матеріальні цінності не відіграють у вашому житті вагому роль. Час задуматися про щось вище.
КОЗЕРІГ – Дама Мечів
Ви давно виношували якусь ідею, і, можливо, навіть вклали щось у просування своєї справи. Але зараз план чи справа досягли стадії, коли вона рухається сама собою і більше не потребує вольових зусиль для запуску. Залишається пам’ятати початкову ідею в її цілісності та чистоті, щоб вона служила дороговказом, що веде в майбутнє.

ВОДОЛІЙ – Місяць
Місяць – карта, що означає протилежні емоції: страх і відчуття цілковитої удачі. При цьому, у четвер, вони будуть тісно пов’язані між собою: це може бути страх злякати удачу і зруйнувати всі плани, або ж почуття прийдешнього щастя допоможе подолати вам страх перед новим і змусить рухатися до перемоги.
РИБИ – Туз Жезлов
Раптом у Риб прокинулося бажання щось міняти у своєму житті. І, як каже гороскоп на сьогодні, давно настав час. Більше того, раніше ви розлютили долю своєю нерішучістю, тому вам потрібно терміново виправити свої помилки, серйозно зваживши всі “за” та “проти”. Не бійтеся втратити те, до чого прив’язалися – після цього ви знайдете важливіші речі.