Гороскоп на 24 серпня 2021 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на вівторок, 24 серпня 2021 року по картах Таро пророкує для всіх знаків Зодіаку хороший день.

Правда, кому-то все-таки доведеться відповідати за зроблене, але більшість зможе розслабитися.

ОВЕН – Колесо фортуни
Колесо Долі постає або як символ нашої залежності і безпорадності перед долею, або як життєвий урок. У реальному житті воно свідчить про ситуаціях, де ми безсилі. Тому, якщо вас щось не влаштовує – не бийте даремно об стіну, краще – перечекайте.
ТЕЛЕЦЬ – Правосуддя
Карта стверджує, що справедливість буде обов’язково відновлена. Правосуддя значить, що сьогодні у вас особливо завищене почуття справедливості. Ви і так маєте цією межею, але сьогодні ви готові буквально боротися за всіх і кожного скривдженого і ображеного.
БЛИЗНЮКИ – Шістка жезлів
Гороскоп по картах Таро стверджує, що сьогодні вас чекає перемога. Шістка Жезлів – це карта успіху, слави і “всенародного визнання”, а звідси і радості, задоволення. Всі ваші зусилля не були марними і ви отримаєте за це свою винагороду.

РАК – П’ятірка кубків
П’ятірка кубків – це карта печалі, болю, відчаю і меланхолії. Здається раніше у вашому житті було щось, дуже-дуже важливе для вас а зараз воно пішло. Проблема в тому, що ви не цінували того, що мали. Над цим варто замислитися, якщо не хочете повторити ситуацію.
ЛЕВ – Туз денарієв
Туз денаріями показує шанси, приховані в нас самих. У вас безліч нерозкритих можливостей і ситуацій, які в майбутньому можуть обіцяти вам в першу чергу духовне багатство. Але духовні пошуки не пройдуть швидко – вам доведеться докласти чимало зусиль, щоб досягти мети, але вона себе виправдає.
ДІВА – Суд
Гороскоп по картах Таро готує вам сьогодні звільнення. Карта суду уособлює важливий, рішучий крок на шляху становлення особистості, вдале завершення чергового етапу. У вашому випадку тепер ви остаточно скинете з себе все зайве, рамки і обмеження і оновленим ввійдете в тиждень.
ТЕРЕЗИ – П’ятірка денарієв
Карта, яка вам випала, значить криза, позбавлення та тривоги. Насправді вона не віщує вам ніяких серозних втрат або горя, а просто свідчить про ваш стан невизначеності. Такі періоди бувають у кожного – не варто приймати їх близько до серця.
СКОРПІОН – Зірка
Зірка – це карта надії, мудрості і розуміння вищих взаємозв’язків всього. Сьогоднішній день несе вам спокій. Ваш стан навіть нагадує якусь медитацію – ви відчуваєте себе відпочилим і відновлюєте сили, вам легко концентріроватся і ви багато думаєте про головні життєві цінності.

СТРІЛЕЦЬ – Сімка жезлів
Карта означає, що ми зазнали нападу найсильніших супротивників. Але не треба бояться – вона також говорить, що шанс перемогти є, ви в більш вигідному становищі. Якщо ви правильно оціните стан і продумає подальші кроки – все буде добре.
КОЗЕРІГ – Шістка мечів
Гороскоп по картах Таро готує вам зміни. Карта, яка випала вам, значить, що зовсім скоро ви зможете досягти нових берегів. Поки ви перебуваєте десь на середині між повною радістю і сумним прощанням. Який з цих варіантів в кінці кінців вибрати залежить тільки від вас і вашого світогляду.

ВОДОЛІЙ – Королева денаріями
Ця карта означає тверезість, доброту, надійність, реалізм, працьовитість, родючість і плідну працю, душевність і чуттєві радості. Сьогодні – ви справжня господиня і мати сімейства. Таро обіцяє вам багато приємною домашньої роботи і спілкування з близькими, яке в подальшому дасть прекрасну атмосферу в домі на довгий час.
РИБИ – Дев’ятка жезлів
Дев’ятка Жезлів означає упертість, опір будь-якої ситуації або події, від яких ми очікуємо лише неприємностей. Не варто так песимістично дивитися на життя – в ній море фарб, які ви чомусь останнім часом не помічаєте. Перегляньте свої погляди.