Гороскоп на 24 серпня 2022 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на середу, 24 серпня 2022 року, за картами Таро передбачає для всіх знаків Зодіаку гарний день.

Щоправда, комусь все ж таки доведеться відповідати за зроблене, але більшість зможе розслабитися.

ОВЕН – Колесо удачі
Колесо Долі постає або як символ нашої залежності та безпорадності перед долею, або як життєвий урок. У реальному житті воно свідчить про ситуації, де ми безсилі. Тому, якщо вас щось не влаштовує – не бійтеся даремно об стіну, краще – перечекайте.
ТЕЛЕЦЬ – Правосуддя
Карта стверджує, що справедливість обов’язково буде відновлена. Правосуддя означає, що сьогодні у вас є особливо завищене почуття справедливості. Ви і так маєте цю рису, але сьогодні ви готові буквально боротися за всіх і кожного скривдженого і ображеного.
БЛИЗНЮКИ – Шістка жезлів
Гороскоп за картами Таро стверджує, що сьогодні на вас чекає перемога. Шістка Жезлов – це карта успіху, слави та “всенародного визнання”, а звідси і радості, задоволення. Всі ваші зусилля не були марними, і ви отримаєте за це свою винагороду.

РАК – П’ятірка кубків
П’ятірка Кубків – це карта смутку, болю, розпачу та меланхолії. Здається раніше у вашому житті було щось, дуже важливе для вас, а зараз воно пішло. Проблема в тому, що ви не цінували те, що мали. Над цим варто замислитись, якщо не хочете повторити ситуацію.
ЛЕВ – Туз денаріїв
Туз Денаріїв показує шанси, приховані у нас самих. У вас безліч нерозкритих можливостей та ситуацій, які в майбутньому можуть обіцяти вам насамперед духовне багатство. Але духовні пошуки не пройдуть швидко – вам доведеться докласти чимало зусиль, щоб досягти мети, але вона себе виправдає.
ДІВА – Суд
Гороскоп картами Таро готує вам сьогодні звільнення. Карта суду уособлює важливий, рішучий крок на шляху становлення особистості, успішне завершення чергового етапу. У вашому випадку тепер ви остаточно скинете з себе все зайве, рамки та обмеження та оновленим увійдете у вихідні.
ТЕРЕЗИ – П’ятірка денаріїв
Карта, яка вам випала, означає кризу, поневіряння та тривоги. Насправді вона не віщує вам жодних серозних втрат чи горя, а просто свідчить про ваш стан невизначеності. Такі періоди бувають у кожного – не варто сприймати їх близько до серця.
СКОРПІОН – Зірка
Зірка – це карта надії, мудрості та розуміння найвищих взаємозв’язків всього. Сьогоднішній день несе вам спокій. Ваш стан навіть нагадує якусь медитацію – ви відчуваєте себе відпочиваючим і відновлюєте сили, вам легко концентруватимуться і багато думаєте про головні життєві цінності.

СТРІЛЕЦЬ – Сімка жезлів
Карта означає, що ми зазнали нападу найсильніших супротивників. Але не треба бояться – вона також каже, що шанс перемогти є, ви у вигіднішому становищі. Якщо ви правильно оціните положення та продумаєте подальші кроки – все буде гаразд.
КОЗЕРІГ – Шістка мечів
Гороскоп картами Таро готує вам зміни. Карта, яка випала вам, означає, що незабаром ви зможете досягти нових берегів. Поки ви знаходитесь десь на середині між повною радістю та сумним прощанням. Який з цих варіантів вибрати залежить тільки від вас і вашого світогляду.

ВОДОЛІЙ – Королева Денаріїв
Ця карта означає тверезість, доброту, надійність, реалізм, працьовитість, родючість та плідну працю, душевність та чуттєві радості. Сьогодні – ви справжня господиня та мати сімейства. Таро обіцяє вам багато приємної домашньої роботи та спілкування з близькими, яке надалі дасть чудову атмосферу в будинку на довгий час.
РИБИ – Дев’ятка жезлів
Дев’ятка Жезлов означає впертість, опір будь-якої ситуації чи події, яких ми очікуємо лише неприємностей. Не варто так песимістично дивитися на життя – у ньому море фарб, які ви чомусь останнім часом не помічаєте. Перегляньте свої погляди.