Гороскоп на 24 січня 2021 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на неділю, 24 січня 2021 року по картах Таро пророкує багатьом знакам Зодіаку насичений на цікаві події та зустрічі день.

Будьте уважні до деталей і не бійтеся ризикувати.

Овен – Імператор
Овнам пора припинити думати тільки про себе. Прийшов час подбати про інших. Ваші близькі потребують цього. Перестаньте контролювати все навколо і відпустіть ситуацію. Пам’ятайте про те, що втома може відібрати у вас останні сили і це негативно вплине на всі спектри вашому житті.
Телець – Лицар жезлів
Ви мрієте стати метеликом і злетіти, але при цьому ніяк не можете вибратися зі свого кокона. Лицар – сильна карта, це боєць, який сміливо йде в бій. Вам необхідно вчинити так само і набратися сміливості для того, щоб робити кроки на зустріч своєму майбутньому.
Близнюки – Туз денарієв
Гороскоп по картах Таро пророкує Близнюкам легкий день. Прийшла пора відмовитися від чогось старого і почати щось нове. Також, вам необхідно вирішити конфлікт з людиною, який постійно знаходиться поруч з вами, але при цьому не є вашим другом.

Рак – Сімка кубків
Не бійтеся йти вперед. Ви можете поставити все на кін і виграти. Але навіть якщо програєте – це дасть вам нові сили рухатися до власного щастя. Не бійтеся нічого і нікого.
Лев – Дев’ятка денарієв
Леви, гороскоп по картах Таро говорить про те, що вам слід щось кардинально змінити у своєму житті. Звільніть, розірвіть стосунки, які не приносять вам задоволення або змініть свою зовнішність – вибір за вами.
Діва – Десятка мечів
Вам необхідно відпочивати. Цей день буде продуктивним, але при цьому вам слід більше часу провести за справами, які приносять вам задоволення. Перестаньте негативно реагувати на критику, а краще прислухайтеся до неї.
Ваги – Трійка жезлів
Незважаючи на те, що для Терезів цей день буде легким – їх оточення відчує на собі всі їхні роздратування. Цьому знаку слід контролювати свої слова і вчинки, оскільки вони можуть ображати і кривдити людей, які знаходяться поруч з вами.
Скорпіон – П’ятірка кубків
Скорпіони, перестаньте намагатися повернути минуле. Запам’ятайте, то що вже пройшло – ніколи не повернеться. Через концентрації уваги на спогадах ви не можете рухатися далі.

Стрілець – Трійка денарієв
Ви пережили метаморфози, але не зрадили собі і своїм принципам. У цьому ваша сила і міць. 24 січня ви зможете керувати будь-якими процесами.
Козеріг – Туз мечів
Дорога руйнується під ногами йде. Але він же і будує нові шляхи. Не бійтеся змінювати своє життя на краще. Не думайте ні про кого, крім себе. Настав час взяти себе в руки і почати діяти.

Водолій – Король денарієв
Не бійтеся вступати в бій. Прийшов час брати то що по праву належить вам. Ви постійно поглинаєте біль і не можете відчути себе щасливими. Кожен крок – це ризик, але результат вартий того щоб на нього піти.
Риби – Четвірка жезлів
Рибам гороскоп на 24 січня рекомендує провести час на самоті. Відмовтеся від галасливих заходів, оскільки вони можуть викликати у вас панічні атаки і зіпсувати настрій.