Гороскоп на 24 січня 2022 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на понеділок, 24 січня 2022 року, за картами Таро пророкує багатьом знакам Зодіаку насичений на цікаві події та зустрічі день.

Будьте уважні до деталей та не бійтеся ризикувати.

Овен – Імператор
Овнам настав час припинити думати тільки про себе. Настав час подбати про інших. Ваші близькі потребують цього. Перестаньте контролювати все довкола і відпустіть ситуацію. Пам’ятайте, що втома може відібрати у вас останні сили і це негативно вплине на всі спектри вашого життя.
Телець – Лицар жезлів
Ви мрієте стати метеликом і злетіти, але ніяк не можете вибратися зі свого кокона. Лицар – сильна карта, це боєць, який сміливо йде у бій. Вам необхідно зробити також і набратися сміливості для того, щоб робити кроки на зустріч своєму майбутньому.
Близнюки – Туз денаріїв
Гороскоп за картами Таро пророкує Близнюкам легкий день. Настав час відмовитися від чогось старого і почати щось нове. Також, вам необхідно вирішити конфлікт із людиною, яка постійно знаходиться поруч з вами, але при цьому не є вашим другом.

Рак – Сімка кубків
Не бійтеся йти вперед. Ви можете поставити все на кін і виграти. Але навіть якщо програєте, це дасть вам нові сили рухатися до власного щастя. Не бійтеся нічого та нікого.
Лев – Дев’ятка денаріїв
Леви, гороскоп за картами Таро говорить про те, що вам слід щось кардинально змінити у своєму житті. Звільніться, розірвіть стосунки, які не приносять вам задоволення або зміните свою зовнішність – вибір за вами.
Діва – Десятка мечів
Вам потрібно відпочивати. Цей день буде продуктивним, але при цьому вам слід більше часу провести за справами, що приносять вам задоволення. Перестаньте негативно реагувати на критику, а краще дослухайтеся до неї.
Терези – Трійка жезлів
Незважаючи на те, що для Терезів цей день буде легким – їхнє оточення відчує на собі все їхнє роздратування. Цьому знаку слід контролювати свої слова та вчинки, оскільки вони можуть ображати та ображати людей, які знаходяться поруч із вами.
Скорпіон – П’ятірка кубків
Скорпіони, перестаньте намагатися повернути минуле. Запам’ятайте, що вже минуло – ніколи не повернеться. Через концентрацію уваги на спогадах ви не можете рухатися далі.

Стрілець – Трійка денаріїв
Ви пережили метаморфози, але не зрадили собі та своїм принципам. У цьому ваша сила та міць. 24 січня ви зможете керувати будь-якими процесами.
Козеріг – Туз мечів
Дорога руйнується під ногами того, хто йде. Але ж він і будує нові шляхи. Не бійтеся змінювати своє життя на краще. Не думайте ні про кого, окрім себе. Настав час взяти себе в руки та почати діяти.

Водолій – Король денаріїв
Не бійтеся вступати у бій. Настав час брати те, що по праву належить вам. Ви постійно поглинаєте біль та не можете відчути себе щасливими. Кожен крок – це ризик, але результат вартий того, щоб на нього піти.
Риби – Четвірка жезлів
Рибам гороскоп на 24 січня рекомендує провести час на самоті. Відмовтеся від гучних заходів, оскільки вони можуть викликати у вас панічні атаки та зіпсувати настрій.