Гороскоп на 24 січня 2023 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на вівторок, 24 січня 2023 року, за картами Таро пророкує багатьом знакам Зодіаку насичений на цікаві події та зустрічі день.

Будьте уважні до деталей і не бійтеся ризикувати.

Овен – Імператор
Овнам настав час припинити думати тільки про себе. Настав час подбати про інших. Ваші близькі потребують цього. Перестаньте контролювати все довкола і відпустіть ситуацію. Пам’ятайте, що втома може відібрати у вас останні сили і це негативно вплине на всі спектри вашого життя.
Телець – Лицар жезлів
Ви мрієте стати метеликом і злетіти, але ніяк не можете вибратися зі свого кокона. Лицар – сильна карта, це боєць, який сміливо йде у бій. Вам необхідно зробити також і набратися сміливості для того, щоб робити кроки на зустріч своєму майбутньому.
Близнюки – Туз денаріїв
Гороскоп за картами Таро передбачає Близнюкам легкий день. Настав час відмовитися від чогось старого і почати щось нове. Також, вам необхідно вирішити конфлікт із людиною, яка постійно знаходиться поряд з вами, але при цьому не є вашим другом.

Рак – Сімка кубків
Не бійтеся йти вперед. Ви можете поставити все на кін і виграти. Але навіть якщо програєте, це дасть вам нові сили рухатися до власного щастя. Не бійтеся нічого та нікого.
Лев – Дев’ятка денаріїв
Леви, гороскоп за картами Таро говорить про те, що вам слід щось кардинально змінити у своєму житті. Звільніться, розірвіть стосунки, які не приносять вам задоволення або змініть свою зовнішність – вибір за вами.
Діва – Десятка мечів
Вам потрібно відпочивати. Цей день буде продуктивним, але при цьому вам слід більше часу провести за справами, які приносять вам задоволення. Перестаньте негативно реагувати на критику, а краще дослухайтеся до неї.
Терези – Трійка жезлів
Незважаючи на те, що для Терезів цей день буде легким – їхнє оточення відчує на собі все їхнє роздратування. Цьому знаку слід контролювати свої слова та вчинки, оскільки вони можуть ображати та ображати людей, які знаходяться поряд з вами.
Скорпіон – П’ятірка кубків
Скорпіони, перестаньте намагатися повернути минуле. Запам’ятайте, що вже минуло – ніколи не повернеться. Через концентрацію уваги на спогадах ви не можете рухатися далі.

Стрілець – Трійка денаріїв
Ви пережили метаморфози, але не змінили собі та своїх принципів. У цьому ваша сила та міць. 24 січня ви зможете керувати будь-якими процесами.
Козеріг – Туз мечів
Дорога руйнується під ногами того, хто йде. Але ж він і будує нові шляхи. Не бійтеся змінювати своє життя на краще. Не думайте ні про кого, окрім себе. Настав час взяти себе в руки та почати діяти.

Водолій – Король денаріїв
Не бійтеся вступати у бій. Настав час брати те, що по праву належить вам. Ви постійно поглинаєте біль та не можете відчути себе щасливими. Кожен крок – це ризик, але результат вартий того, щоб на нього піти.
Риби – Четвірка жезлів
Рибам гороскоп на 24 січня рекомендує провести час на самоті. Відмовтеся від галасливих заходів, оскільки вони можуть викликати у вас панічні атаки та зіпсувати настрій.