Гороскоп на 24 вересня 2020 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на четвер, 24 вересня 2020 року, по картах Таро пророкує складний, неоднозначний і одночасно непередбачуваний день.

 

ОВЕН – П’ятірка Жезлів
П’ятірка Жезлів – це кинутий нам виклик, запрошення помірятися силами, позмагатися. Вас чекає незвичне завдання, яке буде швидше схоже на якусь боротьбу. Для Овнів воно послужить життєвої перевіркою. Не бійтеся, а докладіть максимум зусиль.
ТЕЛЕЦЬ – Вісімка Кубків
Вісімка Кубків – це одна з трьох карт “прориву”, що позначає сумне прощання. Здається потроху звичне оточення і спосіб життя залишаються в минулому, а ви думками десь в далекому непередбачуваному майбутньому. Запам’ятайте, це піде вам на користь, але буде дуже важко.
БЛИЗНЮКИ – Лицар денаріями
Лицар денаріями уособлює стан духу, що характеризується ретельністю, терпінням і наполегливістю. Зараз ви готові згорнути будь-які гори. Тому, поки можете – дерзайте. Беріть найскладніші завдання на роботі, пробуйте себе всюди. Все вийде.

РАК – Світ
Світ вказує на знову здобутий єдність, гармонію і щасливе завершення якогось ходу подій. Ви досягли певного рівня, до якого йшли останнім часом. Знання та навички, які у вас з’явилися, дозволять вам відчувати себе виразно добре.
ЛЕВ – Двійка Жезлів
Карта показує, що ми хочемо зберегти нейтральну позицію, однак ситуація змушує нас висловитися прямо і недвозначно. Сьогодні вас чекає звичайний день з його турботами і радощами, але вам просто все набридло. Варто просто висловити свою думку тим, хто винен, на вашу думку. Може бути навіть самому собі.
ДІВА – Сімка Мечів
Карта Сімка Мечів показує, що сила пізнання, ясний, гострий розум перетворюються в хитрості та інтриги, підлість і обман. Може ви вибрали для себе занадто інтелектуальне коло спілкування? Саме від нового оточення і виходить негатив. Спробуйте поспілкуватися з кимось не так розумним, як добрим. Це піде на користь.
ТЕРЕЗИ – Диявол
Гороскоп по картах Таро обіцяє вам відмова від власних переконань. Диявол позначає ситуацію залежності від кого-то або чогось, слабку волю, ганебний провал благих намірів. Здається, ви хотіли більше не робити минулих помилок і не гратися з вогнем? Так може бути вже й правда треба почати щось для цього робити? Припиніть зраджувати самі себе.
СКОРПІОН – Шістка Жезлів
Шістка Жезлів – це карта перемоги, успіху, слави і “всенародного визнання”, а від сюди і радості, задоволення. Прийшов порадіти своїм досягненням і перейти до стадії переможця. Ви отримали все, що хотіли і навіть більше.

СТРІЛЕЦЬ – Паж Мечів
Валет масті Мечів означає роз’яснення, прояснення ситуації, якусь свіжий струмінь, завдяки якій нам раптом відкривається істинний сенс того, що відбувається, і навіть саме заплутана справа стає простим і зрозумілим. Є одне але. Ви зрозумієте суть тільки дозволивши давні розбіжності. Розібратися з ситуацією доведеться можливо навіть шляхом конфлікту.
КОЗЕРОГ- Верховна Жриця
Верховна жриця – карта, що уособлює наші неусвідомлювані сили – інтуїцію, передчуття, часто незрозумілу, але цілком тверду впевненість у чомусь. Сьогодні ваша інтуїція підкаже вам шлях, який допоможе отримати від долі те, що вам призначено. Більш того, ваша внутрішня сила допоможе також і іншим.

ВОДОЛІЙ – Сила
Сьогодні в вас прокинеться ваш внутрішній звір. Ви будете рвати і метати на роботі і вдома. І навіть просто перехожих або люди в транспорті отримають від вас. Справа в тому, що Таро показує агресію, що прокинулася в вас по відношенню до людей. Стримуйте запал, інакше будуть наслідки.
РИБИ – Шістка Мечів
Гороскоп по картах Таро обіцяє Рибам виклик. Навіть швидше запрошення помірятися силами, позмагатися. Пам’ятайте, якщо ви самі почали боротьбу, ви повинні йти до кінця. Сьогодні є серйозний шанс перемогти і вам це на руку.