Гороскоп на 24 вересня 2022 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на суботу, 24 вересня 2022 року, за картами Таро передбачає складний, неоднозначний і водночас непередбачуваний день.

 

ОВЕН – П’ятірка Жезлів
П’ятірка Жезлов – це кинутий нам виклик, запрошення помірятись силами, позмагатися. На вас чекає незвичне завдання, яке буде швидше схоже на якусь боротьбу. Для Овнів воно стане життєвою перевіркою. Не бійтеся, а докладіть максимум зусиль.
ТЕЛЕЦЬ – Вісімка Кубків
Вісімка Кубків – це одна з трьох карт “прориву”, що означає сумне прощання. Здається помалу звичне оточення і спосіб життя залишаються у минулому, а ви думками десь у далекому непередбачуваному майбутньому. Запам’ятайте, це піде на користь, але буде дуже важко.
БЛИЗНЮКИ – Лицар Денаріїв
Лицар Денаріїв уособлює стан духу, що характеризується старанністю, терпінням та наполегливістю. Зараз ви готові повернути будь-які гори. Тому, поки що можете – дерзайте. Беріть найскладніші завдання на роботі, спробуйте скрізь. Все вдасться.

РАК – Світ
Світ вказує на знову набуту єдність, гармонію та щасливе завершення якогось перебігу подій. Ви досягли певного рівня, до якого йшли останнім часом. Знання та навички, які у вас з’явилися, дозволять вам почуватися точно добре.
ЛЕВ – Двійка Жезлів
Карта показує, що хочемо зберегти нейтральну позицію, проте ситуація змушує нас висловитися прямо і недвозначно. Сьогодні на вас чекає звичайний день з його турботами та радощами, але вам просто все набридло. Варто просто висловити свою думку тим, хто винний, на вашу думку. Може, навіть самому собі.
ДІВА – Сімка Мечів
Карта Сімка Меч показує, що сила пізнання, ясний, гострий розум перетворюються на хитрощі та інтриги, підлість і обман. Може ви вибрали для себе надто інтелектуальне коло спілкування? Саме від нового оточення і виходить негатив. Спробуйте поспілкуватися з кимось не таким розумним, як добрим. Це піде на користь.
ТЕРЕЗИ – Диявол
Гороскоп по картах Таро обіцяє вам відмову від своїх переконань. Він означає ситуацію залежно від когось чи чогось, слабку волю, ганебний провал добрих намірів. Здається, ви хотіли більше не робити колишніх помилок і не грати з вогнем? То може бути вже справді треба почати щось для цього робити? Припиніть зраджувати себе.
СКОРПІОН – Шістка Жезлів
Шістка Жезлов – це карта перемоги, успіху, слави та “всенародного визнання”, а від сюди і радості, задоволення. Прийшло порадіти своїм досягненням та перейти до стадії переможця. Ви отримали все, що хотіли і навіть більше.

СТРІЛЕЦЬ – Паж Мечів
Валет масті Меч означає роз’яснення, прояснення ситуації, якийсь свіжий струмінь, завдяки якому нам раптом відкривається істинний сенс того, що відбувається, і навіть сама заплутана справа стає простою і зрозумілою. Є одне але. Ви зрозумієте суть лише розв’язавши давні розбіжності. Розібратися із ситуацією доведеться можливо навіть шляхом конфлікту.
КОЗЕРІГ- Верховна Жриця
Верховна жриця – карта, що втілює наші несвідомі сили — інтуїцію, передчуття, часто незрозумілу, але цілком тверду впевненість у чомусь. Сьогодні ваша інтуїція підкаже вам шлях, який допоможе отримати від долі те, що призначено. Більше того, ваша внутрішня сила допоможе також іншим.

ВОДОЛІЙ – Сила
Сьогодні у вас прокинеться ваш внутрішній звір. Ви будете рвати і метати на роботі та вдома. І навіть просто перехоже чи люди у транспорті отримають від вас. Справа в тому, що Таро показує агресію, що прокинулася у вас по відношенню до людей. Стримайте запал, інакше будуть наслідки.
РИБИ – Шістка Меч
Гороскоп за картами Таро обіцяє Рибам виклик. Навіть швидше запрошення помірятись силами, позмагатися. Пам’ятайте, якщо ви самі розпочали боротьбу, ви маєте йти до кінця. Сьогодні є серйозний шанс перемогти, і вам це на руку.