Гороскоп на 24 жовтня 2022 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на понеділок, 24 жовтня 2022 року, за картами Таро радить усім знакам Зодіаку налаштуватися на складний день.

Будьте готові до того, що вам доведеться поборотися за своє щастя та добробут.

Овен – Туз Мечів
Пам’ятайте, що мовчання – це золото. Ті, хто сміється над вами не варті вашої уваги та емоцій. Проходьте повз них і не реагуйте на їхні слова. Ви сильні духом, але поки що самі не до кінця усвідомлюєте це. Концентруйте думки тільки на своїй роботі та уважно вдивляйтеся в обличчя людей. Очі незнайомця підкажуть вам справжній шлях.
Телець – П’ятірка Жезлов
Ви постійно знаходитеся в пошуку, але не знаєте, що саме шукаєте. Будьте готові до різких змін. Незабаром вітер принесе вам нові думки та ідеї і у вас буде зовсім мало часу, щоб їх втілити. Ви можете вплинути на долі інших людей, тому на плечах лежить велика відповідальність.
Близнюки – Лицар Денаріїв
Ви стоїте під дощем і сподіваєтеся, що він зможе змити з вас усі ваші невдачі та гріхи. Але так не буде і вам доведеться самостійно викупати їх. Будьте готові до будь-яких складнощів та будьте готові програти бій, у якому ви навіть не брали участь. Ви бачите тільки те, що бажаєте бачити, але не намагаєтеся зрозуміти саму суть.

Рак – Вежа
Там, де мешкає зима і там, де холод і морок ви не знайдете своєї істини. Віддайте своє багатство і вирушайте у свій шлях лише зі своїми думками. Не бійтеся йти навмання і не бійтеся звернути не туди. Ваші ноги самі виведуть вас на справжній шлях. Якщо ж ви зупинитеся на перехресті, то видихніть і прислухайтеся до того, що говорить ваше серце.
Лев – Десятка Жезлів
Ваші думки, подібно до воронів, літають у вашій голові і не можуть осісти. Тому у вас все валитися з рук. Щоб виправити це, вам необхідно заспокоїтися і дати собі можливість відпочити. Найкращим рішення для Львів буде – вирушити у подорож та побути наодинці із собою. Подібно до чоловіка на карті, ви намагаєтеся вмістити у своїх руках все, що тільки можете і це заважає вам взяти щось дійсно важливе.
Діва – Вісімка Денаріїв
Настав час повернутися додому. Але не в той, де ваш нічліг і дах, а в той, де ваша душа. Ви бачите перед собою лише розмитий обрій, який лякає вас. Всі ваші шляхи та дороги привели вас не туди, куди б ви хотіли потрапити, тому ви почуваєтеся розбито. Щоб змінити це – досить просто зійти на бездоріжжя, не боячись поранити ноги каміння.
Терези – Король Мечів
Того, хто йде на смерть, не врятувати. Злодій – завжди грабуватиме, а той, хто не здатний любити, не стане вашою долею. Перестаньте витрачати час на тих, кому ви не потрібні. Якщо ви не зробите це найближчим часом, то не зможете знайти тих людей, які по-справжньому будуть разом із вами.
Скорпіон – Двійка Мечів
Хтось поруч із вами бажає вам зла. Ця людина краде ваші сни та намагається замінити вас, стати вами. Він вносить правки до ваших правил і закриває очі на те, що може відкрити вам правду. Подібно до тіні, він гасить світло. Настав час побачити істину і відкинути його, інакше ви втратите не тільки себе, але й наразите на небезпеку інших.

Стрілець – Паж Денаріїв
Ніхто не дарує вам тепло, яке так необхідно для того, щоб стати щасливим. Ви звинувачуєте у цьому всіх, крім себе, оскільки не вірите у власну неправоту. Вам необхідно шукати причини у собі. Не відкидайте слова інших людей і пам’ятайте, що у коханні завжди перемагає щирість, а правда завжди вирветься назовні.
Козеріг – Страшний Суд
Намагаючись виправдати себе ви наражаєте інших на неосяжний жах. Вони бояться вас, ваших почуттів та надто сильних емоцій. Щоправда, не завжди в силі. Деколи всім потрібна допомога, щоб показати свою людяність.

Водолій – Паж Жезлов
Будьте уважні до деталей. Прислухайтеся до себе і перестаньте шукати смислу там, де їх немає. Дзеркало, що тріснуло, неможливо склеїти, а зруйноване життя зібрати по шматочках. Згодом ви охолонете до того, до чого не відчували справжніх почуттів, тому не намагайтеся зробити це штучно.
Риби – самітник
Втеча – не дасть вам нічого крім втрат та розчарувань. Ви тягнете руки до квітів, але вони відразу в’януть, ви намагаєтеся стати кимось і постійно втрачаєте себе. Не бійтеся власних чудовиськ і пам’ятайте, що ангел не може мати хвоста.