Гороскоп на 25 березня 2021 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на четвер, 25 березня 2021 року по картах Таро для всіх знаків Зодіаку.

Карти розповіли, кому в цей день потрібно бути спокійніше і не панікувати, а кого чекає раптовий сюрприз.

ОВЕН – П’ятірка Жезлів
Овни 25 березня зіткнуться з викликом: вам доведеться доводити, що положення, яке ви займаєте в даний момент, є дійсно заслуженим. Можливо, багатьом здається, що вам все в житті дістається занадто легко. Доведіть протилежне!
ТЕЛЕЦЬ – Верховна Жриця
Гороскоп на завтра по картах Таро говорить про те, що вам не слід активно втручатися в нинішній процес: почекайте трохи, і справи самі візьмуть потрібне вам напрямок. Якщо щось не виходить – зберіться і ні в якому разі не панікуйте. Поговоріть про те, що вас турбує з людьми, думка яких поважаєте.
БЛИЗНЮКИ – Місяць
Близнюкам варто ретельно контролювати свої думки. Настав дуже тривожний час, але зараз як ніколи важливо зібратися і діяти злагоджено і чітко за планом. Увечері відпочиньте, проведіть час за улюбленим фільмом або займіться медитацією.

РАК – Світ
Світ вказує на знову здобутий єдність, гармонію і щасливе завершення якогось ходу подій. Гороскоп для Раків говорить про те, що ви застрягли на одному рівні, але прийшла пора вийти із зони комфорту і рухатися далі. Ви досягли мети, до якої йшли останнім часом. Знання та навички, що у вас з’явилися, дозволять вам відчувати себе виразно добре.
ЛЕВ – Паж кубків
Прийшла пора насолодитися сповна тим, чого так не вистачало раніше. Приємним суспільством, приємною розмовою, десь побувати, з кимось познайомитися. Якщо ви – творча натура, варто приділити час самоаналізу. Ймовірно, що зараз настав ідеальний період для того, щоб упорядкувати думки.
ДІВА – Сімка Мечів
У Дів почався не найсприятливіший період. Не варто впадати у відчай – гороскоп на четвер говорить про те, що це все тимчасово. Все налагодиться, але для цього доведеться гарненько попрацювати. Не рубайте з плеча – необдумані кроки приведуть вас в глухий кут, з якого вибратися буде вкрай складно. Потрібно запастися терпінням.
ТЕРЕЗИ – Четвірка Мечів
Четвірка Мечів символізує настання періоду застою, перерваної діяльності і вимушеного спокою. Здається, вас збираються відправити у відпустку, навіть якщо самі ви цього ніяк не планували. Подумайте гарненько: може останнім часом ви страждали трудоголізмом і він вам дійсно потрібен? Гороскоп радить приймати будь-які пропозиції, які обіцяють відпочинок і позбавлять вас від неспокою.
СКОРПІОН – Закохані
Карта символізує союз двох сердець і гармонію у відносинах, а також віру, довіру до партнера і правильний вибір. Тут на обличчя любов і сексуальний потяг, власне, настільки романтичні емоції і відчуття і будуть супроводжувати вас протягом усього дня. У будь-якому випадку, гороскоп на завтра передрікає дуже цікавий день. Постарайтеся насолодитися ним сповна і не здумайте нервувати і панікувати, що б не трапилося.

СТРІЛЕЦЬ – Король денаріями
Ця карта уособлює ваше прагнення володіти власністю, бути впевненим у завтрашньому дні і в реальні цінності, бути в злагоді з навколишньою дійсністю. Ви матеріаліст за своєю природою, але іноді все ж робите необачні вчинки. Задумайтеся, чи не скоювали ви останнім часом сумнівних вкладень коштів. Якщо так – краще забрати капітал, так як гороскоп на сьогодні говорить про ризики великих фінансових втрат.
КОЗЕРІГ – Колесо Фортуни
Колесо Фортуни є символом майбутнього вибору, який вам належить зробити вже в цей четвер. Доля неодмінно підкаже, як краще вчинити в тій чи іншій ситуації, а потім щедро нагородить за виконані праці. Вас чекають приємні сюрпризи, які можуть носити як матеріальний, так і духовний характер. Не забувайте дякувати тим, хто намагається для вашого блага.

ВОДОЛІЙ – Смерть
Смерть символізує кінець чогось важливого і істотного, що раніше займало вагоме місце у вашому житті. Можливо, мова йде про розставання, прощаннях або втрати. Але після цього завжди настає новий початок – пам’ятайте, що немає лиха без добра. Для Водоліїв це швидше за все кінець якийсь тривалої прихильності, яку варто було давно відрубати від себе.
РИБИ – Туз мечів
Карта позначає прилив нових сил і емоційне задоволення. Напевно сьогодні вас відвідає нова думка, ідея, новий погляд на щось істотне і важливе. Ви вже давно відчули, що щось в вас потроху і маленькими кроками починає змінюватися – не нехтуйте цими змінами, вони ведуть вас тільки на краще.