Гороскоп на 25 грудня 2020 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на п’ятницю, 25 грудня 2020 року, по картах Таро пророкує яскравий і одночасно складний день більшості знаків Зодіаку.

 

Овен – Пустельник
Сьогодні вам захочеться залишитися одному. Втекти від галасливої ​​компанії – це те, про що ви постійно думаєте останнім часом. Задумайтесь про подорож на самоті. У такому випадку ви зможете отримати відповідь на питання, яке хвилює вас.
Телець – Правосуддя
Тельцям Гороскоп по картах Таро обіцяє зіткнутися з поняттями чесності і обов’язку. Ви знаєте, якими істинами повинні керуватися і йдете по наміченому шляху. Таро рекомендують не змінювати собі і залишатися на стороні світла.
Близнюки – Сімка Кубків
Сімка кубків говорить про можливість ілюзії і навіть обману в цей день. Але хто буде обманювати вас, або кого будете обманювати ви невідомо. Є шанс що, переконавши себе в якійсь істині або правильності ідеї, ви будете лукавити з самим собою. Краще відразу взяти нехай і хворобливу, але правду.

Рак – Верховна Жриця
Вам випала карта вищого духовного знання, інтуїції і осяянь. Схоже, сьогодні вам відкриються деякі аспекти життя, про які інші навіть не здогадуються. Якийсь п’ятого почуття буде давати відповіді на всі питання.
Лев – Дев’ятка денаріями
Дев’ятка денаріями – карта матеріального і духовного задоволення. Сьогодні ви будете радіти тому, що маєте, ви будете впевнені в завтрашньому дні і налаштовані оптимістично. Ви напрацювали собі позитивної енергетики на найближчий рік, тому – все буде добре.
Діва – Двійка Жезлів
Ця карта символізує непростий вибір. Здається, хтось буде на вас тиснути і навіть вимагати прийняти остаточне рішення. Ви ж знаходитеся в замішанні і зовсім неготові до цього. Навіть не заморочуватися – робіть так, як комфортному вам незважаючи на оточуючих.
Ваги – Двійка Кубків
Сьогодні вас чекає радість і натхнення. День сповнений позитивних емоцій. Настрій вам подарує хтось із оточуючих, кого ви поки не оцінили по заслугах. Але зовсім скоро все зміниться. Будьте готові до того, що доля піднесе важливий урок.
Скорпіон – Четвірка Мечів
Гороскоп по картах Таро обіцяє вам небажання працювати і навіть лінь в цей день. Карта означає “паузу”, зупинку в діяльності, втому і самотність. Так, такі періоди рано чи пізно бувають у кожної людини. Але, обережно, дуже довгий затишшя може привести до депресії.

Стрілець – Імператриця
Імператриця – карта плодів, які ви будете збирати від вашої діяльності. Здається, сьогодні вас будуть переповнювати ідеї. І наслідки від їх кількості та якості прийдуть до вас негайно. Щоб вони були позитивними – працюйте старанно.
Козеріг – Вісімка денаріями
Ця карта говорить про те, що ваша доля – у ваших руках. Зірки говорять, що сьогодні все залежить від того який шлях ви виберете – прийняти щось нове або відмовитися і продовжувати діяти по-старому. Змінюватися завжди потрібно, але спочатку не звалювати на себе занадто великий вантаж.

Водолій – Паж Жезлів
Паж оголошує про новий починанні в якій-небудь справі або проекті. Це означає, що сьогодні ви можете отримати важливе повідомлення щодо кар’єри, навчання або професійного росту. Краще його прийняти – це допоможе вам осягнути новий щабель розвитку, а також відкрити ті сторони і можливості про які ви навіть не здогадувалися.
Риби – Вісімка Кубків
Таро стверджує, що вам все набридло. Їжа видається не смачною, відносини – нудними. Вам хочеться кинути все, а ось що бажаєте отримати натомість – самі не знаєте. Можете спробувати піти на пошуки нової долі, але краще просто змінити кут зору.