Гороскоп на 25 квітня 2021 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на неділю, 25 квітня 2021 року для всіх знаків Зодіаку по картах Таро. Доля приготувала сюрпризи багатьом знакам, однак особливо під її приціл потрапили Раки і Діви.

А ось Скорпіонам в цей день потрібно контролювати свої емоції.

Овен – Дама денаріями
Овни, 25 квітня не піддавайтеся спокусі перекинути відповідальність на інших. Це може негативно позначитися на результатах вашої роботи і віддалить вас від мети.
Телець – Зірка
Карти Таро кажуть, що день може принести Тельцям великі можливості і шанс отримати справжнє задоволення. Справи з фінансами будуть залагоджувати найкращим способом.
Близнюки – Верховна Жриця
Дуже напружений день. Можуть провалитися ділові переговори. Цілком ймовірне виникнення величезної кількості домашніх турбот, так що ви повністю поринете в їх рішення.

Рак – Колесо Фортуни
Карти Таро кажуть Ракам: зараз у вас вдалий період для кар’єри. Ви можете рухатися, як в новому напрямку, якщо давно планували щось спробувати, так і в тому, в якому працюєте на даний момент. Будьте сміливіше і енергійніше.
Лев – Четвірка Жезлів
Леви, вас 25 квітня очікує монотонна робота з документами. Щоб не загрузнути в рутині, не забувайте робити невеликі перерви.
Діва – Закохані
Дівам 25 квітня посміхнеться фортуна на любовному фронті. І не важливо, чи є у вас пара чи ні. Милий розмова підніме вам настрій на довгий час, тому не соромтеся і виходите на контакт.
Ваги – Вежа
Ваги, 25 квітня ви можете зірвати великий куш. І не важливо, яка це буде сфера -работа, будинок, фінанси або особисте життя. Головне, що день позитивний.
Скорпіон – Лицар Мечів
Скорпіонів чекає день з підвищеним рівнем конфліктності. Слід уникати з’ясування відносин з колегами, друзями і намагатися зберегти добрі стосунки в родині.

Стрілець – Сонце
Стрільці, 25 квітня не поспішайте відмовлятися від свого вихідного заради роботи. Зрештою, ви заслужили відпочинок. Реалізуйте своє право.
Козеріг – Двійка денаріями
Карти Таро кажуть, що 25 квітня Козерогам потрібно утриматися від необдуманих вчинків. Намагайтеся не ризикувати. Якщо не впевнені в успіху справи, краще його не починайте.

Водолій – Пустельник
25 квітня Водолії можуть захотіти весь час лежати на дивані і дивитися улюблені фільми. Якщо ваш організм вимагає відпочинку, не намагайтеся ставити собі безліч завдань. Зведіть їх до мінімуму.
Риби – Світ
Ворожіння на картах Таро каже, що 25 квітня вас буде легко розладнати. Невелика іскра в цей день може викликати велику пожежу. Будьте розсудливі і уважні.