Гороскоп на 25 листопада 2020 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на середу, 25 листопада 2020 року, по картах Таро обіцяє балансування на вістрі меча Козерогам, скутість по руках і ногах Овнам і веселу вечірку Водоліям.

 

Овен – Вісімка Мечів
Непроста карта випала вам. Втім, ви бачите самі. Сьогодні ви можете опинитися в ситуації, коли будете зв’язані по руках і ногах, коли вороги активізуються, а ви не зможете дати їм відсіч, коли голос інтуїції замовкне, коли перед вами постане невизначеність. Карта має кілька значень. По-перше, це пауза, бездіяльність. Швидше за все, вимушене. По-друге, це небезпека. По-третє, відсутність допомоги. І, нарешті, карта може вказувати на те, що ви піддаєтеся домашньому насильству. Але не впадайте у відчай. Подивіться, дівчина тут одна, поруч – лише мечі, і жодної душі. Незважаючи на всю складність ситуації, її голова, як і раніше працює – ніщо не заважає їй придумати спосіб вирватися з пастки.
Телець – Туз денаріями
Вам випала прекрасна карта! Туз означає допомогу самого Неба, поштовх, імпульс до позитивних перетворень, а масть денаріями символізує фінансову і матеріальну складову життя: гроші, майно, здоров’я. Таким чином, сьогодні вам надається унікальна можливість змінити на краще своє життя, привести її в порядок і насолодитися плодами своєї праці. Символ цього – доглянутий прекрасний сад.
Близнюки – Верховна Жриця
Друга назва карти – “Папесса”, тобто понтифік жіночого роду. Карта символізує вище знання, отримане як з книг, так і з духовних практик, а також посвячення в таємниці світобудови. Навряд чи за один день ви зможете вийти на рівень майстра магічних наук, і все ж сьогодні доля дає вам унікальний шанс усвідомити свою надлюдську природу. Може виникнути інтерес до нетривіальним речей і наукам, прагнення до розширення свідомості.

Рак – Паж кубків
Паж – це вісник. Карта вказує на приємну звістку, що стосується почуттів або відносин. Причому, звістка приємне. Друге значення – романтичні зустрічі, побачення під місяцем, визнання і поцілунки. Третє – зайве занурення в океан почуттів і мінливість. Ваш партнер може виявитися ненадійним другом, який зациклений на самому стані закоханості, а не на вас. Таро рекомендують отримати задоволення від цього дня, але все-таки “виринати на поверхню” і включати розум, коли це необхідно.
Лев – Колесо Фортуни
Це сама фартова карта колоди! Вона обіцяє удачу, везіння, успіх у всіх починаннях завдяки допомозі і підтримці самої володарки долі. Фортуна – мінлива дама, але сьогодні вона повністю у вашому розпорядженні. Ви можете сміливо робити ставки, в тому числі життєві. Не забувайте – це колесо знаходиться в постійному русі. Встигніть зробити якомога більше, поки ви нагорі. Але є у карти і інше, приховане, значення: вона кидає вам виклик. Чи готові ви відмовитися від цієї вічної біганини за успіхом і успіхом і прийти до рівноваги з собою і світом? Чи готові стати тим сфінксом, який неупереджено спостерігає за цим кругообігом подій?
Діва – Четвірка денаріями
Ця карта пропонує звернути увагу на ваше ставлення до накопичення і до багатства як такого. На ній зображений купець в розкішних апартаментах, який міцно тримає в руках своє золото. Так, він отримав його завдяки своїм зусиллям, своїм талантам і умінням. І в цьому він заслуговує на повагу. Але, з іншого боку, побоюючись за свої заощадження, він втратив спокій і сон. Про жодні витратах не може бути й мови. Все, що його цікавить – накопичення, накопичення і накопичення. А це вже недобре. Такий стан може позначитися не тільки на ваших стосунках зі світом, але і на здоров’я.
Ваги – Десятка денаріями
Ця карта має кілька значень. По-перше, це сім’я, сімейні цінності та задоволення від спілкування з рідними людьми. Друге значення – необхідність допомоги старим батькам або родичами. Третє – взаємодія з великими корпораціями, які сповідують сімейні цінності, але досить консервативні. Сьогодні ви можете влитися в таку структуру і стати частиною колективу.
Скорпіон – Четвірка Мечів
Другий назва цієї карта – “Спокій посеред битви”. На ній зображений воїн, який приліг відпочити. Він вибрав собі не звичайнісіньке ложе – могильну плиту. І все ж, про смерть тут мова не йде. В цілому карта досить позитивна. Оскільки масть Мечів символізує розум, сьогодні Таро пропонують вам дати відпочинок, перш за все, розуму. Постарайтеся розслабитися, ні про що не думати, поспілкуватися з природою, випити келих хорошого вина і виспатися, нарешті. Завтра відпочив розум буде працювати в два рази ефективніше.

Стрілець – Зірка
Незважаючи на еротизм карти, вона – не про любов і про відносини. Вона – про надію. Її головна тема – закінчення довгої “чорної смуги” в житті, вихід на “плато” і переддень позитивних змін. Сама темна ніч буває перед світаноком, і тут зображена саме вона. Але на небі – яскраві зірки. Вони – на вашому боці, вони обіцяють світле майбутнє.
Козеріг – Двійка Мечів
Сьогодні ви будете балансувати на вістрі меча, намагаючись знайти прийнятний компроміс. Зверніть увагу: дівчина тримає в руках два меча (символ інтелекту), тобто намагається знайти правильне рішення, використовуючи тільки розум. За її спиною – море (символ свідомості і підсвідомості), але вона повернулася до нього спиною, та ще й зав’язала очі, щоб ніщо не відволікало від роздумів. Позаду неї є і місяць – символ інтуїтивних прозрінь. Її вона теж не бачить. Рада Таро простий: користуйтеся не тільки розумом, але й інтуїцією, і внутрішнім почуттям. Так ви швидше знайдете вірне рішення.

Водолій – Трійка Кубків
Схоже, завтра вас чекає приємне проведення часу у веселій компанії або участь в якомусь розважальному заході. Мова, скоріше, про свято в колі колег, а не друзів. Карта символізує святкування успішного завершення якоїсь справи. Причому, успіх досягнутий всією командою, спільно, без явного лідера. Сьогодні Таро радять вам насолодитися плодами своєї праці, розслабитися, щоб завтра з новими силами приступити до досягнення нової амбітної мети.
Риби – Світ
Це найсильніша карта колоди! Її сенс багато в чому передає її назву. Це і світ в сенсі всеосяжності, і світ в сенсі стану спокою. Це карта завершення якогось глобального етапу в житті, виходу на принципово новий рівень у всіх відносинах – починаючи від професійного, кар’єрного і закінчуючи особистісним. Сьогодні ви можете досягти успіху в справі, над яким довго працювали, або зрозуміти, що стали іншою людиною – мудрішим, менш ненавидить і більш люблячим.