Гороскоп на 25 листопада 2022 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на п’ятницю, 25 листопада 2022 року, за картами Таро обіцяє балансування на вістря меча Козерогам, скутість по руках та ногах Овнам та веселу вечірку Водоліям.

 

Овен – Вісімка Мечів
Непроста картка випала вам. Втім, ви самі бачите. Сьогодні ви можете опинитися в ситуації, коли будете пов’язані по руках та ногах, коли вороги активізуються, а ви не зможете дати їм відсіч, коли голос інтуїції замовкне, коли перед вами постане невизначеність. Мапа має кілька значень. По-перше, це пауза, бездіяльність. Швидше за все, вимушене. По-друге, це небезпека. По-третє, відсутність допомоги. І, нарешті, карта може вказувати на те, що ви зазнаєте домашнього насильства.
Телець – Туз Денаріїв
Вам випала чудова картка! Туз означає допомогу самого Неба, поштовх, імпульс до позитивних перетворень, а масть Денаріїв символізує фінансову та матеріальну складову життя: гроші, майно, здоров’я. Таким чином, сьогодні вам надається унікальна можливість змінити на краще своє життя, упорядкувати його і насолодитися плодами своєї праці. Символ цього – доглянутий чудовий садок.
Близнюки – Верховна Жриця
Друга назва карти – “Папеса”, тобто понтифік жіночого роду. Карта символізує найвище знання, отримане як із книг, так і з духовних практик, а також посвята в таємниці світобудови. Навряд чи за один день ви зможете вийти на рівень майстра магічних наук, і все ж таки сьогодні доля дає вам унікальний шанс усвідомити свою надлюдську природу. Може виникнути інтерес до нетривіальних речей і наук, прагнення розширення свідомості.

Рак – Паж Кубків
Паж – це вісник. Карта вказує на приємну звістку, що стосується почуттів чи стосунків. Причому звістка приємна. Друге значення – романтичні зустрічі, побачення під місяцем, зізнання та поцілунки. Третє – зайве занурення в океан почуттів та непостійність. Ваш партнер може виявитися ненадійним другом, який зациклений на стані закоханості, а не на вас. Таро рекомендують отримати задоволення від цього дня, але все-таки виринати на поверхню і включати розум, коли це необхідно.
Лев – Колесо Фортуни
Це найфартовіша карта колоди! Вона обіцяє удачу, везіння, успіх у всіх починаннях завдяки допомозі та підтримці самої володарки долі. Фортуна – мінлива жінка, але сьогодні вона повністю у вашому розпорядженні. Ви можете сміливо робити ставки, зокрема життєві. Не забувайте – це колесо перебуває у постійному русі. Встигніть зробити якнайбільше, поки ви нагорі. Але є у карти й інше приховане значення: вона кидає вам виклик.
Діва – Четвірка Денаріїв
Ця карта пропонує звернути увагу на ваше ставлення до накопичення та багатства як такого. На ній зображено купця у розкішних апартаментах, який міцно тримає в руках своє золото. Так, він отримав його завдяки своїм зусиллям, своїм талантам та вмінням. І в цьому він заслуговує на повагу. Але, з іншого боку, побоюючись за свої заощадження, він втратив спокій та сон. Про жодні витрати не може бути й мови.
Терези – Десятка Денаріїв
Ця мапа має кілька значень. По-перше, це сім’я, сімейні цінності та задоволення від спілкування з рідними людьми. Друге значення – необхідність допомоги старим батькам чи родичами. Третє – взаємодія з великими корпораціями, які сповідують сімейні цінності, але досить консервативні. Сьогодні ви можете влитися у таку структуру та стати частиною колективу.
Скорпіон – Четвірка Мечів
Друга назва цієї карти – “Спокій посеред битви”. На ній зображено воїна, який ліг відпочити. Він вибрав собі не звичайнісіньке ложе – могильну плиту. І все ж, про смерть тут не йдеться. У цілому нині карта досить позитивна. Оскільки масть Меч символізує розум, сьогодні Таро пропонують вам дати відпочинок, перш за все, розуму. Постарайтеся розслабитися, ні про що не думати, поспілкуватися з природою, випити келих гарного вина і нарешті виспатися.

Стрілець – Зірка
Незважаючи на еротизм карти, вона – не про кохання та про стосунки. Вона – про надію. Її головна тема – закінчення довгої “чорної смуги” в житті, вихід на “плато” і напередодні позитивних змін. Найтемніша ніч буває перед світанком, і тут зображена саме вона. Але на небі – яскраві зірки. Вони – на вашому боці, вони обіцяють світле майбутнє.
Козеріг – Двійка Мечів
Сьогодні ви балансуватимете на вістря меча, намагаючись знайти прийнятний компроміс. Зверніть увагу: дівчина тримає в руках два мечі (символ інтелекту), тобто намагається знайти правильне рішення, використовуючи лише розум. За її спиною – море (символ свідомості та підсвідомості), але вона повернулася до нього спиною, та ще й зав’язала очі, щоб ніщо не відволікало від роздумів. За ним є і місяць – символ інтуїтивних прозрінь.

Водолій – Трійка Кубків
Схоже, завтра на вас чекає приємне проведення часу. у веселій компанії або участь у якомусь розважальному заході. Йдеться, скоріше, про свято у колі колег, а не друзів. Карта символізує святкування успішного завершення якоїсь справи. Причому успіху досягнуто всією командою, спільно, без явного лідера. Сьогодні Таро радять вам насолодитися плодами своєї праці, розслабитися, щоб завтра з новими силами почати нову амбітну мету.
Риби – Світ
Це найсильніша карта колоди! Її зміст багато в чому передає її назву. Це і світ у сенсі всеосяжності, і світ у сенсі стану спокою. Це карта завершення якогось глобального етапу у житті, виходу принципово новий рівень у всіх відносинах – починаючи від професійного, кар’єрного і закінчуючи особистісним. Сьогодні ви можете досягти успіху в справі, над якою довго працювали, або зрозуміти, що стали іншою людиною – мудрішою, менш ненависною і люблячою.