Гороскоп на 25 лютого 2021 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на четвер, 25 лютого 2021, по картах Таро пророкує насичений на події день для всіх знаків Зодіаку.

 

ОВЕН – П’ятірка денарієв
Гороскоп поп картах Таро говорить про те, що вам не вдасться задовольнити свої потреби, і справи підуть, на жаль, зовсім не так, як планувалося. Можливо, до сих пір ви самі занадто неуважно ставилися до своїх справ і своєму власному благополуччю.
ТЕЛЕЦЬ – П’ятірка кубків
Готуйтеся до засмучення. Якщо ви вже заздалегідь раділи чогось або вважали справу вирішеною, то цей день вас розчарує. Якщо ж ви зазнали розчарування в дійсно серйозній справі, то прийміть свою поразку з честю і не приховуйте його перед іншими.
БЛИЗНЮКИ – Імператриця
На карті зображено сидить на лоні природи жінка. Від неї віє спокоєм і умиротворенням. Також має бути з вами. Будьте мовчазні і впевнені в собі і власних силах.

РАК – П’ятірка мечів
Ракам доведеться вплутатися в бій проти чиєїсь підлості, зловмисності або наклепу. Бийтеся, поки вистачить сил, і пам’ятайте, що навіть самий темний день в кінці кінців зміниться чимось хорошим і можна буде відпочити.
ЛЕВ – Палац мечів
Плани та їх реалізація, нові знання, нову справу – це те, що вам потрібно. Дороговказ і надія вкажуть вам шлях, а пристрасть, активність і енергія допоможуть виконати всі плани. Також, ця карта символізує активне чоловіче начало, особистісний ріст, творчість і силу волі.
ДІВА – Паж денарієв
Дівам випаде шанс, на який вони можуть сміливо розраховувати, навіть якщо нічого подібного не очікували. Реагуйте відразу, коли вам запропонують, наприклад, укласти вигідну угоду, надати практичну допомогу або моральну підтримку.
ТЕРЕЗИ – Дев’ятка жезлів
Можете сміливо зустріти цей день хорошою порцією недовіри ні до кого і ні до чого. Будьте напоготові і не “розкривати” навіть з того боку, звідки не чекаєте небезпеки. А якщо у вас до того ж нещодавно була сварка з кимось чи інша неприємна ситуація, то вам треба особливо остерігатися вплутуватися в цю справу знову.
СКОРПІОН – Маг
На карті зображено людину, з молодим обличчям і мудрими очима, який стоїть на самоті. Це означає, що в цей день Скорпіонам необхідно бути сконцентрованими на собі і не намагатися ніким маніпулювати, щоб в результаті не залишитися на самоті.

СТРІЛЕЦЬ – Паж мечів
Стрільців будуть критикувати, а пропозиції можуть відкинути. Будьте готові до цього і не намагайтеся відразу перейти в контратаку. Можливо, та критика, яку вам доведеться вислухати, справді містить чимало цінного.
КОЗЕРІГ – Вісімка кубків
Козерогам доведеться розлучитися з тим, що їм було давно або добре знайоме, або здавалося само собою зрозумілим. Настала пора шукати нові шляхи. Навіть якщо вас це засмутить, не відступайте і вирушайте в дорогу.

ВОДОЛІЙ – Дама денарієв
Не слухайте нікого, не дозволяйте нікому маніпулювати вами. Спокійно і послідовно робіть те, що намітили раніше. Ви ж знаєте, що добре вино визріває роками. Ось і не забувайте про своїх довгострокових планах, і обробляйте свій виноградник терпляче і ретельно.
РИБИ – Шістка мечів
Риб чекають зміни, або має бути щось незвичайне. Головне – не опускати руки і не відмовлятися. Зробіть необхідний крок рішуче і тверезо, а потім озирніться. Напевно знайдеться хто то, хто зможе допомогти вам.