Гороскоп на 25 лютого 2023 по картам Таро: всі знаки зодіака

Гороскоп на суботу, 25 лютого 2023 року, по картам Таро передсказує насичений на подію день для всіх знаків Зодіака.

 

ОВЕН – Пятерка денариев
Гороскоп поп картам Таро говорить про те, що вам не удастся задовольнити свої потреби, і справи пойдуть, уви, зовсім не так, як планувалося. Можливо, до цих пір ви самі занадто неуважно ставилися до своїх справ і своєму власному благополуччю.
ТЕЛЕЦ – Пятерка кубков
Готовьтесь к огорчениям. Якщо ви вже заздалегідь радовались чому-то або вважали справу вирішеним, то цей день вас розочарує. Якщо ж ви потерпіли розочарування в дійсно серйозному місці, то приміть своє поразку з честю і не скривайте його перед іншими.
БЛИЗНЕЦИ – Імператрица
На карті зображена сидяча на самотній природі жінка. От нее веет спокойствием и умиротворенностью. Также должно быть с вами. Будьте молчаливі і впевнені в собі і власних силах.

РАК – Пятерка мечей
Ракам доведеться в’язатися в бій проти чий-то подлости, злонамереності або клевети. Дерітесь, поки хватит сил, і пам’ятайте, що навіть самий темний день в кінці кінців змінюється чим-то хорошим і можна буде віддохнути.
ЛЕВ – Дворец мечей
Плани і їх реалізація, нові знання, нове діло – це то, що вам потрібно. Путеводная зірка і надія покажуть вам шлях, а страсть, активність і енергія допоможуть виконати всі плани. Також ця карта символізує активне чоловіче початок, особистісний ріст, творчість і силу волі.
ДЕВА – Паж денариев
Девам представиться шанс, на який вони можуть смело розраховувати, навіть якщо нічого подібного не очікують. Реагуйте відразу, коли ви запропонуєте, наприклад, заключити вигідну поділку, надати практичну допомогу або моральну підтримку.
ВЕСЫ – Девятка жезлов
Можете сміло зустріти цей день хорошою порцією недовіра ні до кого і ні до чого. Будьте начеку и не “раскрывайтесь” навіть з тієї сторони, откуда не ждете небезпеки. А якщо у вас до того ж недавно була ссора з кем-то або інша неприємна ситуація, то вам надо особливо остерегаться впутываться в цю справу знову.
СКОРПІОН – Маг
На карті зображена людина, з молодим обличчям і мудрими очима, яка стоїть в одиночці. Це означає, що в цей день Скорпіонам необхідно бути сконцентрованими на собі і не намагатися ніким маніпулювати, щоб результат не залишився в одиночці.

СТРЕЛЕЦ – Паж мечей
Стрельцова будуть критикувати, а пропозиції можуть відвергнути. Будьте готові до цього і не намагайтеся тут же перейти в контратаку. Можливо, та критика, яку вам доведеться вислухати, дійсно містить немало цінного.
КОЗЕРОГ – Восьмерка кубков
Козерогам доведеться розстатися з тим, що їм було давно або добре знайомо, або казалось само собою зрозумілим. Настала пора искать новые пути. Даже якщо вас це огорчить, не відступайте і відправляйтеся в шлях.

ВОДОЛЕЙ – Дама денариев
Не слухайте нікого, не дозволяйте нікому маніпулювати вами. Спокойно і послідовно зробіть те, що помітили раніше. Ви ж знаєте, що доброе вино визреває роками. Ось і не забувайте про своїх довгострокових планах, і обробляйте свій виноградник терпеливо і середньо.
РЫБЫ – Шестерка мечей
Риб ожидают перемены, или предстоит что-то необычное. Главное – не опускать руки и не отказываться. Сделайте требуемый шаг решительно и трезво, а потом осмотритесь. Наверняка найдеться хто то, хто зможе вам допомогти.