Гороскоп на 25 серпня 2022 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на четвер, 25 серпня 2022 року, за картами Таро передбачає важкий день для багатьох знаків Зодіаку, оскільки доведеться судомно вирішувати всі свої справи.

Стрільці та Водолії можуть відчути слабкість та втому, але відпочити у цей день їм не представиться можливості.

ОВЕН – Паж жезлів
Ця карта Таро – досить різнобічна та багатозначна. Вона обіцяє успіх у багатьох аспектах нашого життя. Гороскоп на сьогодні каже, що вам можуть зробити пропозицію щодо роботи чи кар’єри, або ви отримаєте якусь цінну інформацію на цю тему. З великою ймовірністю всі нововведення, які трапляться на вашому шляху цього дня, нестимуть виключно позитивний характер.
ТЕЛЕЦЬ – Шістка кубків
Гороскоп картами Таро на четвер пророкує вам день спогадів. Вам доведеться розворушити багато у своїй голові, щоб дійти певного висновку. Шістка кубків показує, що ви постійно повертаєтеся в минуле і сумуєте за минулими часами. Можливо, це просто спосіб сховатися від сьогодення, бо воно вас не влаштовує.
БЛИЗНЮКИ – Десятка кубків
Ця карта виражає найвищу гармонію і глибоке, благотворне кохання. У вас у душі буде шефствувати мир і комфорт, тому що все в особистому житті розвиватиметься так, як пророкує доля. Більше того – ви готові до того, щоб допомагати кожному, хто бажає, за що вам щедро відплатиться. Заявіть усьому світу про свої добрі наміри та побачите просто неймовірний ефект – до вас потягнуться всі ті, хто відіграє вагому роль у подальшому житті.

РАК – Лицар мечів
Гороскоп на четвер підготував Ракам дуже суперечливу картку. Вона означає необережність, незручність і зарозумілість, яка може зруйнувати близькі зв’язки. Конфлікт – неминучий, і неодмінно ви станете його героєм, якщо не триматимете себе в тісних рамках. Підготуйтеся до того, що якщо ваш суперник виявиться хоч трохи спокійнішим і твердішим, вам загрожує велика і гучна поразка. Не кидайтеся словами та їдкими фразами просто тому, що у вас поганий настрій.
ЛЕВ – Імператриця
Ця карта несе в собі силу природи, невичерпне джерело життя. Мабуть, у вас настає такий період, коли варто трохи забути про матеріальне і приділити увагу духовному. Четвер – день, який, можливо, стане для Львова показовим у багатьох моментах. Також доля готує вас до чогось кардинально іншого в житті, тому не гидуйте можливістю навчатися і отримувати нові знання з усіх доступних джерел.
ДІВА – Вісімка жезлів
Вісімка жезлів відображає порядок і гармонію у всіх сферах життя, здатність досягати поставлених цілей і повністю контролювати події, що відбуваються навколо. Ця карта Таро говорить, що за вдачею ви – людина відповідальна і розважлива. Імпульсивні вчинки властиві вам так само мало, як і несподівані сплески емоцій: ви чудово контролюєте не лише свої дії, а й настрої.
ТЕРЕЗИ – Шістка денаріїв
Шістка денаріїв означає такі якості, як готовність прийти на допомогу, великодушність і терпимість. Терезам ці якості властиві досить невеликою мірою, але при цьому іноді у них виникає душевна необхідність проявити все найкраще, що є в їхньому характері. При чому зробити це багато. Ваші почуття будуть розділені, а самі ви отримаєте натомість те саме, що й віддасте, тільки у примноженій у сто разів кількості.
СКОРПІОН – Сила
Гороскоп сьогодні, четвер прямо кричить Скорпіонам: все у вас буде добре, якщо ви постараєтеся. Карта, яка вам випала – активна, позитивна та дуже спокійна. Доля радить вам йти в тому ж напрямку, рухатися, не помічаючи жодних перепон, оскільки до цього ви йшли вірним шляхом. Можливо, на вас чекає якесь випробування, але Скорпіони з легкістю його пройдуть, тому що мають всі необхідні особистісні ресурси.

СТРІЛЕЦЬ – Вісельник
Карта Вісельник означає, що означає, що ви застрягли, зайшли в глухий кут. Але це не означає вічне перебування на місці – навпаки, це можливість все змінити, перевернути з ніг на голову. Поки не варто поспішати, гороскоп нагадує, що треба почекати, хоча очікування може здатися безрезультатним. Також на вас чекає несподівана звістка щодо того, що для отримання бажаного потрібно принести щось у жертву. Але вона має бути осмисленою, і тоді на вас чекає нагорода.
КОЗЕРІГ – Двійка кубків
Двійка кубків у розкладі Таро на четвер для Козерогів є картою гармонії та душевного спокою. Вона символізує такі світлі процеси, як дружба, взаємна симпатія, прихильність та глибока повага. Ви перейметеся цими речами і цілий день ніби витатиме в хмарах. Душевна легкість і творчий настрій допоможуть вам без сорому совісті прийняти життєво важливе рішення, про яке ви ніколи не пошкодуєте. ВОДОЛІЙ – Смерть
Ця карта не означає проблеми зі здоров’ям або фізичної смерті, швидше вона попереджає про те, що всередині вас можуть відбутися незворотні зміни. Духовна смерть – це розлучення, прощання, кінець стосунків. Але після цього завжди настає новий початок, пам’ятайте про це. Гороскоп на сьогодні попереджає, що швидше за все кінець може настати у відносинах із близькими. Так, буде боляче, так, неприємно та прикро, але колишнє – вже дійшло до крайньої точки.
РИБИ – Верховна жриця
Верховна жриця – карта, що втілює ваші незвідані сили, якими ви практично не користуєтесь у повсякденному житті. Вони пропонують вам звернути увагу на інтуїцію, передчуття, що дарують часто незрозумілу, але цілком тверду впевненість у чомусь. Сьогодні, як радить гороскоп Таро, варто приділяти увагу підсвідомим почуттям, вони вас не підведуть.