Гороскоп на 25 вересня 2020 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на п’ятницю, 25 вересня 2019 року, по картах Таро. Пропонуємо більш детально вивчити гороскоп на п’ятницю за розкладом Таро.

 

ОВЕН – Закохані
Біля вас з’явився незнайомець, який штовхає вас на необдумані вчинки. Він, як Змій-спокусник намагається змусити вас робити те, що може спричинити за собою негативні наслідки. Він нашіптує, що вибір за вами, але при цьому продовжує свої маніпуляції.
ТЕЛЕЦЬ – Двійка жезлів
Ви перебуваєте в нерішучості. У вас ніяк не виходить прийняти рішення, висловитися або просто нарешті взятися за справу. Хвилюватися з цього приводу не варто. У такі дні дійсно краще зайняти нейтральну позицію.
БЛИЗНЮКИ – Десятка жезлів
Цей день бажано зустріти хорошою порцією дисципліни і витримки. Цілком можливо, що вам знадобиться і те, і інше. Або ви самі візьметеся за справу, яка зажадає всіх ваших сил і навіть більше, або вам доручать справу, яке здасться вам нездійсненним спочатку. Але, якщо справа того варта, зберіться з силами і ризикніть.

РАК – Паж денарієв
Вам представиться шанс, на який ви можете сміливо розраховувати, навіть якщо нічого подібного не очікували. “Тримайте ніс за вітром” і реагуйте відразу, коли вам запропонують, наприклад, укласти вигідну угоду, надати практичну допомогу або моральну підтримку.
ЛЕВ – Король мечів
Вам належить іспит на винахідливість, знання тактики і вміння користуватися накопиченим досвідом. Готуйте переконливі плани, підбирайте аргументи, не забудьте скористатися своєю чарівністю і дотепністю – і підтримка вам забезпечена. Проявіть свій ясний розум саме там, де ситуація дуже давно потребує вирішення.
ДІВА – Туз денарієв
Ловіть мить успіху. Удача може випасти вам де завгодно. Вибирайте те, що може стати в нагоді при здійсненні довгострокових планів, особливо в галузі праці та капіталовкладень. Ви можете закласти фундамент свого нового довгострокового проекту, про що ви мріяли так довго.
ТЕРЕЗИ – Дев’ятка жезлів
Можете сміливо зустріти цей день хорошою порцією недовіри. Будьте напоготові і не “розкривати” навіть з того боку, звідки не чекаєте небезпеки. А якщо у вас до того ж нещодавно була сварка з кимось чи інша неприємна ситуація, то вам треба особливо остерігатися вплутуватися в цю справу знову.
СКОРПІОН – Туз кубків
Використовуйте цей день, щоб зробити нарешті рішучий крок або прийняти багатообіцяюче пропозиція. Це особливо стосується справ сердечних. Якщо ви вмієте спілкуватися з людьми і керуватися своїм внутрішнім голосом, то щастя для вас може початися незабаром.

СТРІЛЕЦЬ – Сімка мечів
Не виключено, що вас спробують обікрасти. Ведучи переговори або підписуючи договори, будьте особливо уважні і прочитайте все, що написано дрібним шрифтом, щоб потім не потрапити в халепу. Ця карта радить вам самому схитрувати або блефувати, щоб до вас поставилися з належною повагою або не залишили в дурнях.
КОЗЕРІГ – Верховна жриця
Не шукайте ні пояснень, ні виправдань рішенням, які приймаєте. Покладіться на інтуїцію. Не давай цю силу повсякденним дрібницях, цінуй кожну хвилину наодинці з собою, звертайся до внутрішнього голосу. Зберігайте ясність почуттів і думок, будь добрий до оточуючих.

ВОДОЛІЙ – П’ятірка кубків
Готуйтеся до засмучення. Якщо ви вже заздалегідь раділи чогось або вважали справу вирішеною, то цей день вас розчарує. Якщо ви зазнали розчарування в дійсно серйозній справі, то прийміть свою поразку з честю і не приховуйте його перед іншими. Чим чесніше і щире ви поведете себе, тим швидше зможете знайти новий грунт під ногами.
РИБИ – Королева денарієв
Не слухайте нікого, не дозволяйте сьогодні нікому маніпулювати вами. Спокійно і послідовно робіть те, що намітили раніше. Ви ж знаєте, що добре вино визріває роками. Ось і не забувайте про своїх довгострокових планах, і обробляйте свій виноградник терпляче і ретельно, щоб він в один прекрасний день дав багатий урожай.