Гороскоп на 25 вересня 2022 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на неділю, 25 вересня 2022 року, за картами Таро.

Пропонуємо докладніше вивчити гороскоп на неділю за розкладом Таро.

ОВЕН – Закохані
Біля вас з’явився незнайомець, котрий штовхає вас на необдумані вчинки. Він, як Змій-спокусник, намагається змусити вас робити те, що може спричинити негативні наслідки. Він нашіптує, що вибір за вами, але при цьому продовжує свої маніпуляції.
ТЕЛЕЦЬ – Двійка жезлів
Ви перебуваєте в нерішучості. Вам ніяк не виходить прийняти рішення, висловитися або просто нарешті взятися за справу. Хвилюватися із цього приводу не варто. У такі дні справді краще зайняти нейтральну позицію.
БЛИЗНЮКИ – Десятка жезлів
Цей день бажано зустріти гарною порцією дисципліни та витримки. Цілком можливо, що вам знадобиться і те, й інше. Або ви самі візьметеся за справу, яка вимагатиме всіх ваших сил і навіть більше, або вам доручать справу, яка здасться вам нездійсненним спочатку. Але, якщо справа того варта, зберіться з силами і ризикніть.

РАК – Паж денаріїв
Ви матимете шанс, на який ви можете сміливо розраховувати, навіть якщо нічого подібного не очікували. “Тримайте ніс за вітром” і реагуйте відразу, коли вам запропонують, наприклад, укласти вигідну угоду, надати практичну допомогу або моральну підтримку.
ЛЕВ – Король мечів
Ви маєте іспит на винахідливість, знання тактики та вміння користуватися накопиченим досвідом. Готуйте переконливі плани, підбирайте аргументи, не забудьте скористатися своєю чарівністю та дотепністю – і підтримка вам забезпечена. Виявіть свій ясний розум саме там, де ситуація дуже давно потребує вирішення.
ДІВА – Туз денаріїв
Ловіть мить удачі. Успіх може випасти вам де завгодно. Вибирайте те, що може стати в нагоді при здійсненні довгострокових планів, особливо в галузі роботи та капіталовкладень. Ви можете закласти основу свого нового довгострокового проекту, про що ви мріяли так довго.
ТЕРЕЗИ – Дев’ятка жезлів
Можете сміливо зустріти цей день гарною порцією недовіри. Будьте напоготові і не “розкривайтеся” навіть з того боку, звідки не чекаєте на небезпеку. А якщо у вас до того ж нещодавно була сварка з кимось чи інша неприємна ситуація, то вам треба особливо остерігатися вплутуватися в цю справу знову.
СКОРПІОН – Туз кубків
Використовуйте цей день, щоб зробити нарешті рішучий крок або прийняти перспективну пропозицію. Це особливо стосується справ серцевих. Якщо ви вмієте спілкуватися з людьми та керуватися своїм внутрішнім голосом, то щастя для вас може розпочатися незабаром.

СТРІЛЕЦЬ – Сімка мечів
Не виключено, що вас спробують обікрасти. Ведучи переговори або підписуючи договори, будьте особливо уважні і прочитайте все, що написано дрібним шрифтом, щоб потім не потрапити в халепу. Ця карта радить вам самому схитрувати чи блефувати, щоб до вас поставилися з належною повагою або не залишили в дурнях.
КОЗЕРІГ – Верховна жриця
Не шукайте ні пояснень, ні виправдання рішень, які приймаєте. Покладіться на інтуїцію. Не віддавай цієї сили повсякденним дрібницям, цінуй щохвилини наодинці з собою, звертайся до внутрішнього голосу. Зберігайте ясність почуттів та думок, будь добрий до оточуючих.

ВОДОЛІЙ – П’ятірка кубків
Готуйтеся до прикростей. Якщо ви вже заздалегідь раділи чомусь чи вважали справу вирішеною, то цей день вас розчарує. Якщо ви зазнали розчарування у справді серйозній справі, то прийміть свою поразку з честю і не приховуйте її перед іншими. Чим чесніше і щиріше ви поведете себе, тим швидше зможете знайти новий ґрунт під ногами.
РИБИ – Королева денаріїв
Не слухайте нікого, не давайте сьогодні нікому маніпулювати вами. Спокійно та послідовно робіть те, що намітили раніше. Адже ви знаєте, що добре вино визріває роками. Ось і не забувайте про свої довгострокові плани, і обробляйте свій виноградник терпляче і старанно, щоб він одного прекрасного дня дав багатий урожай.