Гороскоп на 25 жовтня 2021 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на Понеділок, 25 жовтня 2021 року по картах Таро для всіх знаків зодіаку

 

Овен – Колесо Фортуни
Нарешті, після багатьох випробувань доля посміхнеться вам! Ця карта – одна з кращих в колоді. Її назва говорить сама за себе. Мінлива дама Фортуна сьогодні буде вашою супутницею. Що б ви не робили, за що б не бралися, все вдаватиметься найкращим чином. Зробіть сьогодні якомога більше, і навіть випробувати удачу в лотереї. Але пам’ятайте: це колесо – в постійному русі. Встигніть скористатися моментом!
Телець – Туз Кубків
Ця карта обіцяє допомогу Неба в справах любовних, а також у всіх питаннях, пов’язаних з відносинами. Сьогодні ви можете відчути прилив натхнення, вас можуть відвідати нові ідеї. День обіцяє бути дуже продуктивним і дуже позитивним. Скористайтеся нагодою, щоб залагодити всі конфлікти, а також гармонізувати стосунки з коханою людиною. До речі, чаша, що ширяє над нею голуб і гостія в його дзьобі символізують “причастя любові духовної”.
Близнюки – Шут
Вам випала перша карта колоди, що володіє найбільшим потенціалом. Вона має кілька “шарів”, вищий з яких – поблажливість духу в матерію, початкове прояв ідеї Творця. На нижчому рівні карта означає початок нового шляху до мети. Перед вами людина, що відправляється в дорогу. З чистим серцем, з добрими намірами, з вірою в свої сили. Мета (гірські вершини) далека, але у нього є необхідний досвід (торбинка за плечима), він відкритий світу (його нагота). Таро кажуть: ви неодмінно досягнете мети, але приготуйтеся до того, що для цього потрібні зусилля, а також увагу до потенційних небезпек – на це вказує обрив біля ніг “Шута”.

Рак – Маг
Ця карта символізує вищу владу. Маг знає, як керувати стихіями природи і своїми власними поривами, він пізнав добро і зло і навчився зберігати внутрішній спокій, незалежно від того, що відбувається навколо. Звичайно, навряд чи таких здібностей можна досягти за один день, але немає ніяких сумнівів в тому, що ваші можливості, а також ваше положення в суспільстві сьогодні помітно зміцниться. Можливо пропозицію керівної посади або будь-яка інша форма визнання.
Лев – П’ятірка Жезлів
Цю карту можна назвати позитивною. Вона – про конфлікт. Не можна сказати, яку форму він прийме, але сьогодні ви можете зіткнутися з необхідністю доводити свою правоту, а також виявитися в ситуації суперництва чи конкуренції. Не виключені сімейні “розборки” і з’ясування відносин з колегами по роботі. Ще одне значення карти – внутрішня боротьба, пов’язана з переоцінкою цінностей. І, нарешті, є в ній і позитивний аспект – вона може означати вигоду і багатство.
Діва – Королева Кубків
Сьогодні ви можете зустріти витончену, мудру жінку, яка володіє розвиненою інтуїцією і п’ятим почуттям. Або ці якості проявите ви самі. День може бути пов’язаний з прозріннями і отриманням дуже важливої ​​інформації – завдяки підказкам ззовні або вашим власним відкриттям. Приділяйте особливу увагу “знакам” – вони будуть дуже красномовні.
Ваги – Дев’ятка денаріями
Друга назва карти – “Владика матеріального достатку”. Ця карта обіцяє не тільки задоволення своїм добробутом, але також позитив у всіх проявах – на емоційному та ментальному рівні. Сьогодні ви будете задоволені всім, включаючи своє оточення, а також самого себе. Ще одне значення карти – відпочинок після важкого плідної праці, а також набуття самостійності в своїй діяльності.
Скорпіон – П’ятірка Мечів
Ця карта має кілька “шарів”, але жоден з них не можна назвати позитивним. Перший говорить про поразку в битві. Другий – про втрату інтересу до мети. Якийсь час назад у вас була мрія. Ви працювали над її здійсненням. І ось, нарешті, ви отримали результат, але він вам вже не потрібен. Третє – закулісні інтриги, помста і нечесна гра. Як би там не було, Таро рекомендують сьогодні бути чесним із самим собою і з оточуючими і залишатися на стороні світла. У такому випадку весь цей негатив не заподіє вам шкоди.

Стрілець – Сімка Мечів
Вам випала карта, яка символізує небезпечний компроміс. Сьогодні ви можете погодитися трохи, трохи, зрадити своїм принципам. Закрити на щось очі, промовчати там, де треба було б висловити свою думку і так далі. У будь-який інший день це було б цілком припустимо, але не сьогодні. Такий компроміс загрожує втратою авторитету і поваги до вас, зниженням соціального статусу і навіть проблемами кар’єрного і фінансового характеру. Зупиніться, поки не пізно.
Козеріг – Диявол
“Веселенька” карта, нічого не скажеш. Але насправді вона не така страшна, як здається. Її головна тема – прихильність і залежність. Настільки сильна, що через це ви фактично стаєте рабом.
Водолій – Іерофант
Це карта вищої духовної влади. На ній зображений символічний Папа Римський – духовний водій мільйонів. Зрозуміло, навряд чи ви зможете досягти такого авторитету за одну добу, але ваш соціальний статус, повагу до вас помітно зростуть. Навколишні будуть сприймати вас як мудрого людини і професіонала – перш за все, в справах нематеріальних. І будуть звертатися до вас за допомогою і порадою. Таро рекомендують не дозволяти комплексу неповноцінності все зіпсувати. Сміливо беріть на себе роль лідера в тонких питаннях – вона вам по плечу.
Риби – Король денаріями
Цей день ви можете присвятити справах практичного властивості. На карті зображено підприємець, а також справжній господар, який вміє заробляти і зберегти нажите. Такі ділові якості сьогодні потрібні і від вас. Займіться вирішенням побутових питань, ремонтом, впорядкуванням саду або сімейних фінансів. Але не перетворюйте в скнару і не забувайте про те, що гроші іноді можна витрачати.