Гороскоп на 25 жовтня 2022 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на вівторок, 25 жовтня 2022 року, за картами Таро для всіх знаків зодіаку

 

Овен – Колесо Фортуни
Нарешті, після багатьох випробувань, доля посміхнеться вам! Ця карта – одна з найкращих у колоді. Її назва говорить сама за себе. Мінлива жінка Фортуна сьогодні буде вашою супутницею. Що б ви не робили, за що б не бралися, все вдаватиметься якнайкраще. Зробіть сьогодні якнайбільше, і навіть випробувати удачу в лотереї. Але пам’ятайте: це колесо – у постійному русі. Встигніть скористатися моментом!
Телець – Туз Кубків
Ця карта обіцяє допомогу Неба у справах любовних, а також у всіх питаннях, пов’язаних із стосунками. Сьогодні ви можете відчути натхнення, вас можуть відвідати нові ідеї. День обіцяє бути дуже продуктивним та дуже позитивним. Скористайтеся нагодою, щоб залагодити всі конфлікти, а також гармонізувати стосунки з коханою людиною. До речі, чаша, що ширяє над нею голуб і гостя в його дзьобі, символізують “причастя любові духовної”.
Близнюки – Блазень
Вам випала перша карта колоди, що має найбільший потенціал. Вона має кілька “шарів”, вищий з яких – поблажливість духу в матерію, початковий вияв ідеї Творця. На нижчому рівні карта означає початок нового шляху до мети. Перед вами людина, що вирушає в дорогу. З чистим серцем, з добрими намірами, з вірою у свої сили. Мета (гірські вершини) далека, але він має необхідний досвід (котомка за плечима), він відкритий світу (його нагота).

Рак – Маг
Ця карта символізує найвищу владу. Маг знає, як керувати стихіями природи та своїми власними поривами, він пізнав добро і зло і навчився зберігати внутрішній спокій, незалежно від того, що відбувається довкола. Звичайно, навряд чи таких здібностей можна досягти за один день, але немає жодних сумнівів у тому, що ваші можливості, а також ваше становище у суспільстві сьогодні помітно зміцниться. Можлива пропозиція керівної посади чи будь-яка інша форма визнання.
Лев – П’ятірка Жезлів
Цю карту не можна назвати позитивною. Вона – про конфлікт. Не можна сказати, яку форму він набуде, але сьогодні ви можете зіткнутися з необхідністю доводити свою правоту, а також опинитися у ситуації суперництва чи конкуренції. Не виключені сімейні “розбірки” та з’ясування стосунків із колегами по роботі. Ще одне значення карти – внутрішня боротьба, пов’язана із переоцінкою цінностей.
Діва – Королева Кубків
Сьогодні ви можете зустріти витончену, мудру жінку, яка має розвинену інтуїцію та п’яте почуття. Або ці якості виявите ви самі. День може бути пов’язаний із прозріннями та отриманням дуже важливої ​​інформації – завдяки підказкам ззовні або вашим власним відкриттям. Приділяйте особливу увагу “знакам” – вони будуть дуже промовистими.
Терези – Дев’ятка Денаріїв
Друга назва карти – “Владика матеріального достатку”. Ця карта обіцяє не лише задоволення своїм добробутом, а й позитив у всіх проявах – на емоційному та ментальному рівні. Сьогодні ви будете задоволені всім, включаючи своє оточення, а також себе. Ще одне значення карти – відпочинок після важкої плідної праці, а також набуття самостійності у своїй діяльності.
Скорпіон – П’ятірка Мечів
Ця карта має кілька “шарів”, але жоден з них не можна назвати позитивним. Перший говорить про поразку у битві. Другий – про втрату інтересу до мети. Якийсь час у вас була мрія. Ви працювали над її здійсненням. І ось нарешті ви отримали результат, але він вам уже не потрібен. Третє – закулісні інтриги, помста та нечесна гра. Як би там не було, Таро рекомендують сьогодні бути чесним із самим собою та з оточуючими та залишатися на боці світу. У такому разі весь цей негатив не завдасть вам шкоди.

Стрілець – Сімка Мечів
Вам випала мапа, яка символізує небезпечний компроміс. Сьогодні ви можете погодитись трохи, трохи, змінити своїм принципам. Закрити на щось очі, промовчати там, де треба було б висловити свою думку і таке інше. Будь-якого іншого дня це було б цілком припустимо, але не сьогодні. Такий компроміс загрожує втратою авторитету та поваги до вас, зниженням соціального статусу та навіть проблемами кар’єрного та фінансового характеру. Зупиніться, доки не пізно.
Козеріг – Диявол
“Веселенька” карта, нічого не скажеш. Але насправді вона не така страшна, як здається. Її головна тема – прихильність та залежність. Така сильна, що через це ви фактично стаєте рабом. Сьогодні Таро пропонують вам проаналізувати, що або хто зв’язує вас по руках і ногах, зробити “оргвисновки” і звільнитися від цих зв’язків.

Водолій – Ієрофант
Це мапа вищої духовної влади. На ній зображено символічний Папа Римський – духовний водій мільйонів. Оточуючі сприйматимуть вас як мудру людину та професіонала – насамперед у справах нематеріальних. І будуть звертатися до вас за допомогою та порадою.
Риби – Король Денаріїв
Цей день ви можете присвятити справам практичної якості. На карті зображено підприємця, а також справжнього господаря, який вміє заробляти та зберегти нажите. Такі ділові якості сьогодні будуть потрібні і від вас. Займіться вирішенням побутових питань, ремонтом, упорядкуванням саду або сімейних фінансів. Але не перетворюйтеся на скнару і не забувайте про те, що гроші іноді можна витрачати.