Гороскоп на 26 березня 2023 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Згідно з передбаченнями Таро на 26 березня 2023 року, багато знаків Зодіаку чекають на насичений день, повний цікавих подій.

 

ОВЕН – Вісімка жезлів
Карта Вісімка Посохов має велику силу і швидкість, яка може проявлятися як у зовнішньому оточенні, так і у вашому ментальному стані, роблячи вас більш продуктивним і ефективним.
ТЕЛЕЦЬ – Трійка кубків
Для Тельця вийшла карта Трійка кубків, що обіцяє день, повний дарів від життя. Порадійте і насолоджуйтеся повнотою буття, а також не забудьте поділитися цією радістю зі своїми близькими.
БЛИЗНЮКИ – Світ
У Близнюків випала карта Мир, що символізує перемогу над їхніми слабкостями та пристрастями. Це допоможе досягти внутрішньої рівноваги і перестати гнатися за швидкоплинними бажаннями.

РАК – Повішений
Карта Повішений є однією з найзагадковіших і символічних карт, яка може відображати крайності енергії. Іноді ми жертвуємо своїми інтересами, відчуваючи провину, а іноді пливемо проти течії.
ЛЕВ – Лицар жезлів
Для Лева була обрана карта Лицар жезлів, що може призвести до бажання “всього і відразу” та спалахів пристрастей. Важливо не будувати далекосяжних планів і знайти способи контролювати емоції.
ДІВА – Місяць
У Діви випала карта Місяця, що може вказувати на відсутність ясних цілей та завдань у житті, та на неспокійний рух уперед. Важливо вийти на світ і знайти сенс у русі вперед.
ТЕРЕЗИ – Король кубків
Не пригнічуйте свої емоції та навчитеся керувати ними, дозволяючи їм допомогти вам досягти ясно поставленої мети. Емоції та фантазія можуть стати потужними інструментами на шляху до успіху.
СКОРПІОН – Сімка денаріїв
Не поспішайте діяти, зачекайте на відповідний момент. Вибір правильного часу може стати вирішальним чинником у досягненні ваших цілей.

СТРІЛЕЦЬ – Четвірка мечів
Дайте вашому розуму можливість відпочити від проблеми, яка займає вас. Карта вказує на безмежний творчий потенціал, доступний для того, хто розуміє основні закони людської природи.
КОЗЕРІГ – Лицар мечів
Для того, щоб досягти своєї мети, необхідно повністю сконцентруватися на ній і не допускати жодних відволікань, оскільки Лицар, який бореться з інерцією, використовує лише силу волі.

ВОДОЛІЙ – Дев’ятка денаріїв
Ви старанно працювали і заслужили винагороду за свою працю. Незважаючи на те, що ви один, ви повинні відкрити для допомоги, щоб виправити це.
РИБИ – Правосуддя
Ви живете згідно з принципами чесності, рівності та справедливості, які є основою вашого життя. Без цих цінностей життя було б обмежене просто виживанням.