Гороскоп на 26 грудня 2021 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на неділю, 26 грудня 2021 року, за картами Таро передбачає насичений день більшості знаків Зодіаку.

 

ОВЕН – Туз Жезлов
Туз Жезлов, що випав вам у розкладі на неділю, дає надію на благополучний результат будь-якого починання. Отже, сміливо втілюйте навіть найшаленіші ідеї – вони неодмінно знайдуть підтримку серед вашого оточення. Гороскоп на сьогоднішній день передбачає Овнам стабільний і гармонійний розвиток ситуації, пов’язаної з вашим діловим життям.
ТЕЛЕЦЬ – Верховний Жрець
Ця карта має позитивний характер, особливо з погляду громадської діяльності. Гороскоп на завтра по Таро обіцяє Тельцям заступництво вищих сил та сприятливий результат будь-якій справі. Пам’ятайте, саме в цей день доля дає вам благословення на здійснення чогось принципово важливого, тому не варто боятися відверто говорити про свої наміри.
БЛИЗНЮКИ – Лицар Мечів
Лицар Меч символізує емоційні злети, які допоможуть вам показати себе в новому і несподіваному вигляді. Сьогодні на вас чекає піднесений настрій, але для цього ви повинні відкинути звичні способи мислення та діяти оригінально. І, що дуже важливо – зосередьтеся на меті повністю. Розпорошення уваги на дрібниці може призвести Близнюків до серйозних помилок, які буде дуже складно виправити.

РАК – Трійка Мечів
Гороскоп на неділю за картами Таро для Раків прогнозує їм нелегкий день, який вони проведуть у роздумах над своїм минулим і над майбутнім. Можливо, існує щось таке, що тягне вас донизу і не дозволяє впевнено рухатися вперед. Раки опиняться перед нелегким вибором, який може прямо вплинути на подальше життя та ставлення оточуючих. Будьте уважні.
ЛЕВ – Король Денаріїв
Сьогодні ви можете підбити підсумки своєї праці та порадіти їм. І, провівши інвентаризацію своїх багатств, можете навіть трохи відпочити від щоденних перегонів за успіхом. Для Львова настає період так званого “збирання врожаю”, тобто настав час пожинати плоди своїх зусиль. Якщо ви вперто працювали над чимось, у неділю це набуде визнання з боку найближчого оточення. Якщо у вас виникло бажання взятися за якусь нову справу – варто приділити належну увагу реалізації своєї ідеї.
ДІВА – Двійка Денаріїв
Гороскоп для Дів попереджає їх про нестабільність і хиткість становища у суспільстві.
Оскільки Денарії – масть, що прямо вказує на стосунки з людьми (насамперед на роботі), а також на матеріальне становище, Двійка Денаріїв символізує погіршення справ саме в цих галузях. Хочете ви того чи ні, але в найближчому майбутньому від вас будуть потрібні всі ділові навички і чимала частка спритності, щоб підтримувати свої справи на нинішньому рівні, не даючи їм “з’їхати похилою”.
ТЕРЕЗИ – Четвірка Кубків
Представникам цього знака Зодіаку варто серйозно замислитися про проблеми, що назрівають. Карта попереджає про те, що вам все-таки доведеться платити за помилки, які були допущені раніше. Зверніть увагу також на емоційні переживання людини, яка вам дорога. Ви можете йому допомогти, тому не нехтуйте проханнями і доведіть, що на вас можна покластися в будь-якій ситуації. Інакше втратите його назавжди.
СКОРПІОН – Трійка Жезлов
Скорпіони останнім часом дуже вимогливі до себе, оскільки всіма силами хочуть досягти поставленої мети. Успіх вже здався на горизонті – залишилося докласти трохи зусиль, і ви отримаєте те, що так давно мріяли. У роботі ви безперечно досягли перших істотних результатів, і Таро пророкують, що всі зусилля будуть помічені тими, на чию увагу ви так розраховуєте. Вище ніс та більше впевненості – ваші нагороди вже не за горами.

СТРІЛЕЦЬ – Світ
Карта світ означає успіх, серію позитивних подій, досягнення мети. Ви давно готувалися до чогось дуже важливого і гороскоп на сьогодні пророкує вам втілення в життя всіх планів. Але варто все ж таки бути гранично акуратними, адже один невірний рух здатний геть-чисто змінити хід подій і відібрати у Стрільців бажане. Світ також символізує нові знайомства, далекі (закордонні) подорожі та поповнення багажу знань цінною інформацією. Спробуйте розпізнати всі знаки згори та не поспішайте події.
КОЗЕРІГ – Диявол
Карта Диявол дуже лякає, але в розкладі на неділю для Козерогов вона набуває нового забарвлення. Так, гороскоп завтра говорить про те, що ви переглянули свої життєві пріоритети, проте цього від вас вимагали обставини. Нині головними у житті Козерогов є зовсім на духовні цілі, а виключно матеріальні. Але домагаючись матеріального благополуччя ви заодно вдосконалюєте свої моральні якості та загартовуєте дух. Так тримати!

ВОДОЛІЙ – Правосуддя
Карта говорить про міру відповідальності за свої вчинки. За всі свої помилки доведеться розплачуватись власними мріями, пам’ятайте про це. Ви отримаєте те, що заслужили, адже доля дуже справедлива жінка. Насіння сьогодення було посаджено в минулому, і змінити це можна тільки наполегливою працею та шляхом переоцінки своєї поведінки.
РИБИ – Блазень
Блазень – дуже спірна карта, яка може позначати як духовне полегшення, і погіршення становища у суспільстві. Гороскоп на сьогодні каже, що вам варто навчитися сприймати події максимально тверезо та реалістично, інакше є ризик, що ви поринете у світ власних ілюзій і забудете про те, що найважливіше насправді знаходиться поруч. З іншого боку, Шут може означати ліквідацію морального вантажу, який давно нависав над вами.