Гороскоп на 26 грудня 2022 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на понеділок, 26 грудня 2022 року, за картами Таро передбачає насичений день більшості знаків Зодіаку.

 

ОВЕН – Туз Жезлів
Туз Жезлов, що випав вам у розкладі на четвер, дає надію на благополучний результат будь-якого починання. Отже, сміливо втілюйте навіть найшаленіші ідеї – вони неодмінно знайдуть підтримку серед вашого оточення. Гороскоп на сьогоднішній день передбачає Овнам стабільний і гармонійний розвиток ситуації, пов’язаної з вашим діловим життям.
ТЕЛЕЦЬ – Верховний Жрець
Ця карта має позитивний характер, особливо з погляду громадської діяльності. Гороскоп на завтра по Таро обіцяє Тельцям заступництво вищих сил та сприятливий результат будь-якій справі. Пам’ятайте, саме цього дня доля дає вам благословення на здійснення чогось принципово важливого, тому не варто боятися відверто говорити про свої наміри.
БЛИЗНЮКИ – Лицар Мечів
Лицар Меч символізує емоційні злети, які допоможуть вам показати себе в новому і несподіваному вигляді. Сьогодні на вас чекає піднесений настрій, але для цього ви повинні відкинути звичні способи мислення та діяти оригінально. І, що дуже важливо – зосередьтеся на меті повністю. Розпорошення уваги на дрібниці може призвести Близнюків до серйозних помилок, які дуже складно виправити.

РАК – Трійка Мечів
Гороскоп на четвер за картами Таро для Раків прогнозує їм нелегкий день, який вони проведуть у роздумах над своїм минулим і над майбутнім. Можливо, є щось таке, що тягне вас вниз і не дозволяє впевнено рухатися вперед. Раки опиняться перед нелегким вибором, який може прямо вплинути на подальше життя та ставлення оточуючих. Будьте уважні.
ЛЕВ – Король Денаріїв
Сьогодні ви можете підбити підсумки своєї праці та порадіти їм. І, провівши інвентаризацію своїх багатств, можете навіть трохи відпочити від щоденних перегонів за успіхом. Для Львова настає період так званого “збирання врожаю”, тобто настав час пожинати плоди своїх зусиль. Якщо ви наполегливо працювали над чимось, у четвер це набуде визнання з боку найближчого оточення. Якщо у вас виникло бажання взятися за якусь нову справу – варто приділити реалізації своєї ідеї належну увагу.
ДІВА – Двійка Денаріїв
Гороскоп на завтра для Дів попереджає їх про нестабільність та хиткість становища у суспільстві. Оскільки Денарії – масть, що прямо вказує на стосунки з людьми (насамперед на роботі), а також на матеріальне становище, Двійка Денаріїв символізує погіршення справ саме в цих сферах. Хочете ви того чи ні, але в найближчому майбутньому від вас будуть потрібні всі ділові навички і чимала частка спритності, щоб підтримувати свої справи на нинішньому рівні, не даючи їм “з’їхати похилою”.
ТЕРЕЗИ – Четвірка Кубків
Представникам цього знака Зодіаку варто серйозно задуматися про проблеми, що назрівають. Карта попереджає про те, що вам таки доведеться розплачуватися за помилки, які були допущені раніше. Зверніть увагу також на емоційні переживання людини, яка вам дорога. Ви можете йому допомогти, тому не нехтуйте проханнями і доведіть, що на вас можна покластися в будь-якій ситуації. Інакше втратите його назавжди.
СКОРПІОН – Трійка Жезлів
Скорпіони останнім часом дуже вимогливі до себе, оскільки всіма силами хочуть досягти поставленої мети. Успіх вже здався на горизонті – залишилося докласти небагато зусиль, і ви отримаєте те, що так давно мріяли. У роботі ви напевно досягли перших суттєвих результатів, і Таро пророкують, що всі зусилля будуть помічені тими, на чию увагу ви так розраховуєте. Вище ніс та більше впевненості – ваші нагороди вже не за горами.

СТРІЛЕЦЬ – Світ
Карта Світ означає успіх, серію позитивних подій, досягнення мети. Ви давно готувалися до чогось дуже важливого і гороскоп на сьогодні пророкує вам втілення в життя всіх планів. Але варто все ж таки бути гранично акуратними, адже один невірний рух здатний геть-чисто змінити хід подій і відібрати у Стрільців бажане. Світ також символізує нові знайомства, далекі (закордонні) подорожі та поповнення багажу знань цінною інформацією. Спробуйте розпізнати всі знаки згори та не поспішайте події.
КОЗЕРІГ – Диявол
Карта Диявол дуже лякає, але в розкладі на четвер для Козерогів вона набуває нового забарвлення. Так, гороскоп завтра говорить про те, що ви переглянули свої життєві пріоритети, проте цього від вас вимагали обставини. Нині головними у житті Козерогів є зовсім на духовні цілі, а виключно матеріальні. Але домагаючись матеріального благополуччя ви заодно вдосконалюєте свої моральні риси і загартовуєте дух. Так тримати!

ВОДОЛІЙ – Правосуддя
Карта говорить про міру відповідальності за свої вчинки. Як ви робите з людьми, так і вони будуть чинити з вами. За всі свої помилки