Гороскоп на 26 липня 2020 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на неділю, 26 липня 2020 року, по картах Таро.

Багато знаки Зодіаку чекає удача в цей день, а деяким варто бути обережними і сподіватися тільки на себе.

ОВЕН – Четвірка денарієв
Ця карта обіцяє вирішення всіх ваших фінансових проблем. Вам нададуть допомогу і зможуть навчити вас справлятися з труднощами. Дійте тільки напевно, не піддавайте себе ніякому ризику.
ТЕЛЕЦЬ – Королева мечів
Вмійте вибирати аргументи, будьте незалежні, винахідливі і дотепні. Якщо ви до цих пір відчували себе обмеженої, залежною від когось чи чогось, то зараз у вас є шанс прийняти правильне рішення і раз і назавжди звільнитися від усього цього. Але дивіться, щоб це прагнення до незалежності не вилилося у війну.
БЛИЗНЮКИ – Паж жезлів
Отримавши знак або шанс, не втрачайте його, навіть якщо він пов’язаний з ризиком. Не вірте пропозицій і обіцянкам, які можуть виявитися швидкоплинними. 26 липня ви і справді можете пережити щось незвичайне. Можливо, на роботі вам випаде якийсь захоплюючий шанс, або в особистому житті відбудеться цікава зустріч, і з цієї іскри потім розгориться полум’я.

РАК – Туз мечів
26 липня вам прийде в голову блискуча ідея, яка допоможе вирішити обридлу проблему або розгадати давно мучила вас загадку. Будьте уважні. Чи не чіпляйтеся до дрібниць і не намагайтеся все “прорахувати”.
ЛЕВ – П’ятірка жезлів
Не бійтеся помірятися силами з іншими, навіть в новій для вас області. Честолюбство не повинно перетворюватися в безпардонність, а майстерність в хвастощі. 26 липня ви повинні бути в формі, тому що вам доведеться підтвердити свою майстерність.
ДІВА – Лицар жезлів
Уникайте показної діловитості, не піднімайте “шуму і пилу”. Якщо ваші емоції вимагають виходу, підберіть для них відповідні підмостки. Пуститеся в якусь авантюру або просто вирушайте развлекаться.
ТЕРЕЗИ- Десятка кубків
Відчуйте себе вдома і розділіть своє щастя з іншими. 26 липня біля вас є причина для радості. Може бути це успішно завершена робота, а може бути зустріч з симпатичними людьми. Не виключено, що мова піде про нове кохання або дружбу.
СКОРПІОН – Двійка кубків
Довірте свою любов іншій людині або протягніть йому руку дружби. Не жертвуйте собою в пошуках гармонії. Налаштуйте свої внутрішні антени на прийом – і можливо, вам доведеться знову закохатися. Якщо у вас вже є кохана людина, то ви зможете пережити з ним нову весну вашої любові.

СТРІЛЕЦЬ – Туз денарієв
Не шукайте однієї тільки матеріальної вигоди. Вибирайте те, що може стати в нагоді при здійсненні довгострокових планів, особливо в галузі праці та капіталовкладень. Використовуйте всі можливості, щоб збагатити свій досвід – і непогано заробити.
КОЗЕРІГ – Верховний жрець
26 липня вам випала ця карта неспроста. Ви, подібно мудреця повинні приймати зважені і правильні рішення. Вам точно підкаже серце і світлий розум, яким шляхом піти і куди він вас приведе.

ВОДОЛІЙ – Місяць
Навіть після найтемнішої ночі настає ранок. Так і у вас – після чорної смуги обов’язково почнеться час удачі і радості. Дочекайтеся його з відкритим серцем і добрими думками.
РИБИ – Паж денаріями
Прийміть серйозну пропозицію і використовуйте її творчо. Не захоплюйтеся однієї лише матеріальною вигодою. 26 липня у вас буде шанс, на який ви можете сміливо розраховувати, навіть якщо нічого подібного не очікували.