Гороскоп на 26 липня 2022 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на вівторок, 26 липня 2022 року, за картами Таро.

Багато знаків Зодіаку чекає на успіх цього дня, а деяким варто бути обережними і сподіватися тільки на себе.

ОВЕН – Четвірка денаріїв
Ця карта обіцяє вирішення всіх фінансових проблем. Вам нададуть допомогу та зможуть навчити вас долати труднощі. Дійте тільки напевно, не наражайте себе на ризик.
ТЕЛЕЦЬ – Королева мечів
Вмійте вибирати аргументи, будьте незалежні, винахідливі та дотепні. Якщо ви досі відчували себе стиснутою, залежною від когось чи чогось, то тепер у вас є шанс прийняти правильне рішення і раз назавжди звільнитися від цього. Але дивіться, щоб це прагнення незалежності не вилилося у війну.
БЛИЗНЮКИ – Паж жезлів
Отримавши знак або шанс, не упускайте його, навіть якщо він пов’язаний із ризиком. Не вірте пропозиціям і обіцянкам, які можуть виявитися швидкоплинними. 26 липня ви справді можете пережити щось незвичайне. Можливо, на роботі вам представиться якийсь захоплюючий шанс, або в особистому житті відбудеться цікава зустріч, і з цієї іскри розгориться полум’я.

РАК – Туз мечів
26 липня вам спаде на думку блискуча ідея, яка допоможе вирішити набридлу проблему або розгадати загадку, що давно мучила вас. Будьте уважні. Не чіпляйтеся до дрібниць і не намагайтеся все “прорахувати”.
ЛЕВ – П’ятірка жезлів
Не бійтеся помірятись силами з іншими, навіть у новій для вас області. Честолюбство не повинно перетворюватися на безпардонність, а майстерність на хвастощі. 26 липня ви повинні бути у формі, тому що вам доведеться підтвердити свою майстерність.
ДІВА – Лицар жезлів
Уникайте показової діяльності, не піднімайте “шуму і пилу”. Якщо ваші емоції вимагають виходу, підберіть для них потрібні підмостки. Пустіться в якусь авантюру або просто вирушайте розважатися.
ТЕРЕЗИ – Десятка кубків
Відчуйте себе вдома та розділіть своє щастя з іншими. 26 липня у вас є причина радості. Можливо це успішно завершена робота, і може бути зустріч із симпатичними людьми. Не виключено, що мова піде про нове кохання чи дружбу.
СКОРПІОН – Двійка кубків
Довірте своє кохання іншій людині або простягніть йому руку дружби. Не жертвуйте собою у пошуках гармонії. Налаштуйте свої внутрішні антени на прийом – і можливо, вам доведеться знову закохатися. Якщо у вас вже є кохана людина, то ви зможете пережити з нею нову весну вашого кохання.

СТРІЛЕЦЬ – Туз денаріїв
Не шукайте однієї лише матеріальної вигоди. Вибирайте те, що може стати в нагоді при здійсненні довгострокових планів, особливо в галузі роботи та капіталовкладень. Використовуйте всі можливості, щоб збагатити свій досвід і непогано заробити.
КОЗЕРІГ – Верховний жрець
26 липня вам випала ця карта недарма. Ви, подібно до мудреця, повинні приймати зважені і правильні рішення. Вам точно підкаже серце і світлий розум, яким шляхом піти і куди він вас приведе.

ВОДОЛІЙ – Місяць
Навіть після найтемнішої ночі настає ранок. Так і у вас – після чорної смуги обов’язково розпочнеться час удачі та радості. Дочекайтеся його з відкритим серцем та добрими помислами.
РИБИ – Паж Денаріїв
Прийміть серйозну пропозицію та використовуйте її творчо. Не захоплюйтеся лише матеріальною вигодою. 26 липня вам представиться шанс, на який ви можете сміливо розраховувати, навіть якщо нічого подібного не очікували.