Гороскоп на 26 лютого 2023 по картам Таро: всі знаки зодіака

Гороскоп на п’ятницю, 26 лютого 2023 року по картам Таро пророчить дуже нелегкий день для деяких знаків Зодіака.

Зокрема, потрібно бути максимально осторожними Овнам і Стрельцям, а ось Девам і Козерогам буде у всіх супутніх удача.

ОВЕН – Маг
Овнам випала досить позитивна карта. Маг символізує початок нового етапу в житті, але для благополучного старту гороскоп на воскресенье рекомендує вчасно завершити всі начаті справи. Стоїть пам’ятати: настало час діяти, інакше ніколи не можна реалізувати свою мрію. Головна небезпека для Овнов на цей день полягає в тому, що ви можете пропустити найважливіший знак суду, і тоді всі плани можуть бути порушені.
ТЕЛЕЦ – Отшельник
Ця карта має кілька значень, перше з яких – стремлення до «виходу від світу» та об’єднання. Гороскоп на сьогодні передупреждает, що у вас може з’явитися бажання уникнути контакту з усіма оточуючими і просто час зі своїми думками. Однак, карти не радять робити це в повній мірі. Можливо, ви зустрінете людину, яка зробить вас на шлях істинний або не дозволить збитися з потрібною тропою.
БЛИЗНЕЦЫ – Повешенний
Близнецы в останний час є настоящими везунчиками, якими судьба благоволить у всіх починаннях. Але життя не стоїть на місці і тепер вам доведеться неплохо постаратися для того, щоб зберегти стільці благополучне розташування вищих сил. Карта символізує завершення певного циклу подій, тому якщо ви давно хотіли написати все з чистого листа – гороскоп на воскресенье радить вам надрукувати внедрять це в життя. Не бійтесь ризикувати, і навіть якщо на перший погляд виявиться, що що-то не удається, пам’ятайте, що це тимчасове стан.

РАК – Паж Жезлов
Суд посилає Ракам звітний сигнал, який визначено не можна ігнорувати. Вам надається шанс, який має форму якої-небудь цікавої ідеї або пропозиції, що приймається нами з восторгом. Гороскоп на цей день помітно виділиться на фоні сірих будней, ви отримаєте колосальне задоволення від нових починань. Ваша діяльність буде абсолютно нетиповою для вас, але цей вихід за рамки впечатлит.
ЛЕВ – Десятка Кубков
По своїй природі Льви – люди загальні та дружні, вам властивий оптимістичний погляд на світ і людей, а також почуття того, що ви не напрасно тратите час і силу. Однак іноді настає період якогось помутнення, і, як говорить гороскоп на завтра, можливо, він настане в скорому часі. Звичайно ж ви, як і всі люди, потрапляєте час від часу в ситуацію «невезення», але це відбувається від частини тому, що ви ніколи не теряете голови в важких обставинах і вчасно знаходите вихід з них.
ДЕВА – Семерка Денаріев
Семерка Денарієв символізує матеріальний достаток і стремлення до вигоди. Можливо, зараз ви занадто забочені власним благосостоянием, і із-за цього забуваєте про більш важливі речі, які не носять матеріального характеру. Так, якщо в особистому розкладі випала Семерка Денарієв, вам варто переглянути свої погляди на життя. Зокрема, гороскоп радить начати оцінювати свою роботу не як спосіб «сколотити» більше грошей, а як можливість реалізувати себе в певній сфері життя, і дати можливість для розвитку іншого.
ВЕСЫ – Десятка Мечей
Ця карта обозначає штучний, іноді насильственний конец, то є наступаючий “не у свій час”. Вас чекає біль і різкі негативні переживання. Так завжди буває, коли річ заходить про розставаннях або втратах. Що-то поминається у вас і у вашому восприятии мира. Главное – не бойтесь перемен. Карти Таро радять вам як-то тимчасово ізолювати себе від зовнішніх подразників і оградитися від можливих конфліктів, інакше вибуховий настрій може спровокувати величезну біду.
СКОРПІОН – Імператрица
Скорпіонам випала чудова карта. Вона символізує плодородие, щедрость природи і її дари. В тому числі і в переносному сенсі слова. Ваша голова може бути повністю новими ідеями та планами, які як раз прийшло втілити в життя. Не бойтесь – у вас непременно все вийде, так як зараз вас активно підтримують вищі сили. Що б ви сьогодні не робили, все буде складатися дуже удачно. Таро рекомендує правильно скористатися цим “урожайним” днем і зробити максимум основних частин.

СТРЕЛЕЦ – Колесница
Колесниця означає значний ривок вперед. Гороскоп на сьогодні по картам Таро радить Стрельцям проявляти терпіння і максимальну сприйнятливість. Ви намагаєтеся створити власну картину світу по маленьких пазлах, укладених їх один до іншого. Но не бойтесь серйозних рішень – рвіте, говорите чотирьох, ви можете попросити судьби даров, але при цьому слідуйте за собою і не вказуйте іншим на їх несуттєві помилки. Якщо будете робити наоборот – попадете в досить складну ситуацію, вибратися з якої буде важко.
КОЗЕРОГ – Четверка Жезлів
Четверка-Жезліов ніколи не буває випадковою або незаметною картою в розкладі. Вона є хранителем дуже позитивної та потужної енергетики. Саме Четверка Жезлов входить в особистий розклад людей, про які прийнято говорити, що вони – счастливчики. Гороскоп на воскресенье говорить, що і на вашу вулицю прийшов столь очікуваного свята. В цей день ви можете буквально свернути гори на шляху до завітної ціли, так що вище нос і рухайтеся тільки вперед.

ВОДОЛЕЙ – Пятерка Кубков
Пятерка Кубков – це глибоке розчарування. На жаль, ситуація все більше і більше виходить з-під контролю, яка викликає у вас мало мучень і страху: а що, якщо ваші дурні передчуття виправдані? Гоните прочь от себя все страхи и старые обиды – це пуста трата сил і емоційних ресурсів. Що-то впевнено тянет вас назад, але не поддавайтесь негативу. Сьогодні варто постараться перевести дух і заспокоїтися, це допоможе вам поняти, яким чином діяти в тій чи іншій ситуації.
РЫБЫ – Дама Кубков
Карта означає позитивний прогноз на майбутнє, однак пробиратися до нього вам доведеться через череду труднощів і невдач. Іноді ви відчуваєте, що ваша сила на виході, але не можна вішати нос. У будь-якому випадку все залежить тільки від вас самих, тому негайно візьміть себе в руки і починайте думати, як доросла людина.