Гороскоп на 26 серпня 2020 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на середу, 26 серпня 2020 року, по картах Таро говорить про те, що Овнам слід ретельно попрацювати, а ось Левам і Дівам відпочити.

Також, всім знакам Зодіаку слід бути обережними і звертати увагу на деталі.

ОВЕН – Королева мечів
Вмійте вибирати аргументи, будьте незалежні, винахідливі і дотепні. Цинізм і холодний розрахунок для вас – гірші якості. Можливо також, що вам має бути зустріч з розумною жінкою. Вислухайте її уважно, вона може зіграти важливу роль у вашій подальшу долю.
ТЕЛЕЦЬ – Паж жезлів
Паж оголошує про новий починанні в якій-небудь справі або проекті. Отримавши знак або шанс, не втрачайте його, навіть якщо він пов’язаний з ризиком. Ви можете пережити щось незвичайне. Можливо, на роботі вам випаде якийсь захоплюючий шанс, або в особистому житті відбудеться цікава зустріч, і з цієї іскри потім розгориться полум’я.
БЛИЗНЮКИ – Четвірка денарієв
Дійте тільки напевно, не піддавайте себе ніякому ризику. Ви сповнені рішучості виграти, тому нагадуєте собі про обережність, хоча насправді вам просто бракує сил і вміння виграти. Ви занадто зациклені на чомусь, що насправді заважає реалізації ваших планів, тому швидше за все вам дістанеться в результаті щось прямо протилежне тому, чого ви хотіли.

РАК – Туз мечів
Вам прийде в голову блискуча ідея, яка допоможе вирішити обридлу проблему або розгадати давно мучила вас загадку. Будьте уважні і готові “до прийому сигналу”. Так ви не тільки проникне в суть справи, а й отримаєте можливість прийняти найбільш мудре рішення.
ЛЕВ – П’ятірка жезлів
Не бійтеся помірятися силами з іншими, навіть в новій для вас області. Ви повинні бути в формі, тому що вам доведеться підтвердити свою майстерність. Це нормальна ситуація іспиту, випробування, уникати якої не варто. Ви повинні відразу взяти бика за роги і довести, що ви як і раніше на висоті.
ДІВА – Десятка кубків
Відчуйте себе вдома і розділіть своє щастя з іншими. Не впадайте в надмірності і не намагайтеся виглядати щасливішим, ніж ви є насправді. Відзначте для себе куди саме приведе вас доля в цей день. Цілком можливо, що це місце або місцевість стане вашим будинком на довгий час.
ТЕРЕЗИ – Лицар жезлів
Уникайте показної діловитості, не піднімайте “шуму і пилу”. Або ваш бурхливий темперамент дасть про себе знати, і вам захочеться “все і відразу”, або ж ви потрапите в ситуацію, де пристрасті будуть напружені до межі. Навіть якщо це всього лише шум з дрібниці, ви можете дати волю своїм почуттям і раз в житті діяти за велінням серця.
СКОРПІОН – Туз денарієв
Вибирайте те, що може стати в нагоді при здійсненні довгострокових планів, особливо в галузі праці та капіталовкладень. Ви можете закласти фундамент свого нового довгострокового проекту, про що ви мріяли так довго.

СТРІЛЕЦЬ – Паж денарієв
Прийміть серйозну пропозицію і використовуйте його творчо. Не захоплюйтеся однієї лише матеріальною вигодою. Вам представиться шанс, на який ви можете сміливо розраховувати, навіть якщо нічого подібного не очікували.
КОЗЕРОГ- Двійка кубків
Довірте свою любов іншій людині або протягніть йому руку дружби. Чи не жертвуйте собою в пошуках гармонії. Цей день пройде під знаком глибокої симпатії, любові, душевного контакту або примирення.

ВОДОЛІЙ – Верховний жрець
Можливо, до сих пір ви самі занадто неуважно ставилися до своїх справ і своєму власному благополуччю. Боюся, вам доведеться налаштуватися на те, що найближчим часом вас чекає смуга випробувань або “шлях через пустелю”.
РИБИ – Місяць
Вірте в свою удачу. Прибуток треба не тільки отримати, але і зберегти. Готуйтеся до приємного сюрпризу. Можливо, ви отримаєте послання, або до вас прийдуть, або на роботі вас чекатиме повідомлення.