Гороскоп на 26 серпня 2022 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на п’ятницю, 26 серпня 2022 року, за картами Таро говорить про те, що Овнам слід старанно попрацювати, а ось Левам та Дівам відпочити.

Також всім знакам Зодіаку слід бути обережними та звертати увагу на деталі.

ОВЕН – Королева мечів
Вмійте вибирати аргументи, будьте незалежні, винахідливі та дотепні. Цинізм і холодний розрахунок для вас – найгірші якості. Можливо також, що вас чекає зустріч з розумною жінкою. Вислухайте її уважно, вона може відіграти важливу роль у подальшій долі.
ТЕЛЕЦЬ – Паж жезлів
Паж оголошує про нове починання у будь-якій справі чи проекті. Отримавши знак або шанс, не упускайте його, навіть якщо він пов’язаний із ризиком. Ви можете пережити щось незвичне. Можливо, на роботі вам представиться якийсь захоплюючий шанс, або в особистому житті відбудеться цікава зустріч, і з цієї іскри розгориться полум’я.
БЛИЗНЮКИ – Четвірка денаріїв
Дійте тільки напевно, не наражайте себе на ризик. Ви сповнені рішучості виграти, тому нагадуєте собі про обережність, хоча насправді вам просто бракує сил та вміння виграти. Ви надто зациклені на чомусь, що насправді заважає реалізації ваших планів, тому швидше за все вам дістанеться в результаті щось протилежне до того, чого ви хотіли.

РАК – Туз мечів
Вам спаде на думку блискуча ідея, яка допоможе вирішити проблему, що набридла, або розгадати загадку, що давно мучила вас. Будьте уважні та готові до прийому сигналу. Так ви не тільки проникнете в суть справи, але й отримаєте можливість прийняти наймудріше рішення.
ЛЕВ – П’ятірка жезлів
Не бійтеся помірятись силами з іншими, навіть у новій для вас області. Ви повинні бути у формі, тому що вам доведеться підтвердити свою майстерність. Це нормальна ситуація іспиту, випробування, уникати якої не варто. Ви повинні відразу взяти бика за роги і довести, що ви все ще на висоті.
ДІВА – Десятка кубків
Відчуйте себе вдома та розділіть своє щастя з іншими. Не впадайте в надмірність і не намагайтеся виглядати щасливішим, ніж ви є насправді. Позначте собі куди саме приведе вас доля цього дня. Цілком можливо, що це місце або місцевість стане вашим будинком на тривалий час.
ТЕРЕЗИ – Лицар жезлів
Уникайте показової діяльності, не піднімайте “шуму і пилу”. Або ваш бурхливий темперамент дасть про себе знати, і вам захочеться “все і відразу”, або ж ви потрапите в ситуацію, де пристрасті будуть розжарені. Навіть якщо це лише шум через дрібниці, ви можете дати волю своїм почуттям і раз у житті діяти за велінням серця.
СКОРПІОН – Туз денаріїв
Вибирайте те, що може стати в нагоді при здійсненні довгострокових планів, особливо в галузі роботи та капіталовкладень. Ви можете закласти основу свого нового довгострокового проекту, про що ви мріяли так довго.

СТРІЛЕЦЬ – Паж денаріїв
Прийміть серйозну пропозицію та використовуйте її творчо. Не захоплюйтеся лише матеріальною вигодою. Ви матимете шанс, на який ви можете сміливо розраховувати, навіть якщо нічого подібного не очікували.
КОЗЕРІГ- Двійка кубків
Довірте своє кохання іншій людині або простягніть йому руку дружби. Не жертвуйте собою у пошуках гармонії. Цей день пройде під знаком глибокої симпатії, кохання, душевного контакту чи примирення.
ВОДОЛІЙ – Верховний жрець
Можливо, досі ви самі неуважно ставилися до своїх справ і свого власного благополуччя. Боюся, вам доведеться налаштуватися на те, що найближчим часом на вас чекає смуга випробувань або “шлях через пустелю”.
РИБИ – Місяць
Вірте у свій успіх. Прибуток треба як отримати, а й зберегти. Готуйтесь до приємного сюрпризу. Можливо, ви отримаєте послання, або до вас прийдуть, або на роботі на вас чекатиме повідомлення.