Гороскоп на 26 січня 2023 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на четвер, 26 січня 2023 року, за картами Таро передбачає більшості знаків Зодіаку неспокійний, але водночас яскравий і веселий день.

 

ОВЕН – П’ятірка Жезлів
П’ятірка Жезлов – карта, що символізує змагання: з обставинами, з оточенням і навіть із собою. Це кинутий нам виклик, запрошення помірятися силами і довести, що ви варті набагато більшого, ніж про вас думають. Гороскоп на четвер каже, що на вас чекає незвичне завдання, яке буде швидше схоже на якусь боротьбу. Для Овнів воно стане життєвою перевіркою. Не бійтеся, а докладіть максимум зусиль.
ТЕЛЕЦЬ – Верховна Жриця
Вам випала наймістичніша та одна з найкрасивіших карт колоди. Гороскоп на завтра за картами Таро говорить про те, що вам не слід активно втручатися в процес, що нині відбувається: зачекайте трохи, і справи самі приймуть потрібний вам напрямок. Якщо ж ви все-таки вирішили втрутитися, необхідно ясно усвідомлювати свої цілі, інакше ризикуєте покарати самі себе!
БЛИЗНЮКИ – Місяць
Місяць – карта, що означає протилежні емоції: страх і відчуття неймовірної удачі. Все залежить від того, якими думками ви керуєтеся зараз і які рішення ухвалювали раніше. Можливо, вам доведеться вибрати собі нові життєві пріоритети, які спочатку будуть викликати сумніви, але незабаром неодмінно життя покаже, що ви все робите правильно.

РАК – Світ
Світ вказує на знову набуту єдність, гармонію та щасливе завершення якогось перебігу подій. Гороскоп на сьогодні говорить про те, що ви застрягли на одному рівні, але настав час вийти із зони комфорту і рухатися далі. Ви досягли мети, до якої йшли останнім часом. Знання та навички, що у вас з’явилися, дозволять вам відчувати себе безперечно добре.
ЛЕВ – Паж Кубків
Надзвичайно вдала карта в колоді! У вас, як пророкує гороскоп на завтра, з’явиться шанс насолодитися сповна тим, чого так не вистачало раніше. Приємним суспільством, приємною розмовою, десь побувати, з кимось познайомитись. Хороша карта для людини, зайнятої творчістю – вам надається чудова можливість просунутися у цій справі. Але для того, щоб досягти успіхів, потрібно розібратися у власних бажаннях та визначити плани на найближче майбутнє.
ДІВА – Сімка Мечів
Карта Сімка Меч показує, що сила пізнання, ясний, гострий розум перетворюються на хитрощі та інтриги, підлість і обман. Може ви вибрали собі зовсім не те коло спілкування? Саме від нового оточення і виходить негатив. Гороскоп на четвер говорить, що Дівам час профільтрувати свій список нових знайомих і, можливо, назавжди викреслити з життя тих, хто тягне вас на дно.
ТЕРЕЗИ – Четвірка Мечів
Четвірка Меч символізує настання періоду застою, перерваної діяльності та вимушеного спокою. Здається, вас збираються відправити у відпустку, навіть якщо самі ви цього не планували. Подумайте гарненько: може останнім часом ви страждали на трудоголізм і він вам дійсно потрібен? Гороскоп на сьогодні радить приймати будь-які пропозиції, які обіцяють відпочинок і позбавлять вас занепокоєння.
СКОРПІОН – Закохані
Поглянувши на карту, можна сміливо сказати, що вона символізує союз двох сердець та гармонію у відносинах, а також віру, довіру до партнера та правильний вибір. Тут є любов і сексуальний потяг, власне, настільки романтичні емоції і відчуття і супроводжуватимуть вас протягом усього дня. У будь-якому випадку, гороскоп на завтра пророкує дуже цікавий день. Постарайтеся насолодитися ним сповна і не надумайте нервувати і панікувати, що б не сталося.

СТРІЛЕЦЬ – Король Денаріїв
Ця карта уособлює ваше прагнення мати власність, бути впевненим у завтрашньому дні і в реальних цінностях, бути в ладі з навколишньою дійсністю. Ви матеріаліст за своєю природою, але іноді все ж таки робите необачні вчинки. Подумайте, чи не робили ви останнім часом сумнівних вкладень коштів. Якщо так – краще забрати капітал, оскільки гороскоп на сьогодні говорить про ризики великих фінансових втрат.
КОЗЕРІГ – Колесо Фортуни
Колесо Фортуни є символом майбутнього вибору, який вам належить зробити вже цього четверга. Доля неодмінно підкаже, як краще вчинити в тій чи іншій ситуації, а потім щедро нагородить за виконану працю. На вас чекають приємні сюрпризи, які можуть мати як матеріальний, так і духовний характер. Не забувайте дякувати тим, хто намагається для вашого блага.

ВОДОЛІЙ – Смерть
Смерть символізує кінець чогось важливого та суттєвого, що раніше займало вагоме місце у вашому житті. Можливо, йдеться про розставання, прощання чи втрати. Але після цього завжди настає новий початок – пам’ятайте, що немає лиха без добра. Для Водоліїв це швидше за все кінець якоїсь тривалої прихильності, яку варто давно відрубати від себе.
РИБИ – Туз мечів
Ви вже давно відчули, що щось у вас потроху і маленькими кроками починає змінюватися – не нехтуйте цими змінами, вони ведуть вас лише на краще. Якщо припините скептично мислити і зможете розширити свій світогляд – зумієте швидко завоювати вершину.