Гороскоп на 26 вересня 2020 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на суботу, 26 вересня 2020 року, по картах Таро каже, що перед Раками будуть відкриті будь-які двері, а Риби можуть ні в чому собі не відмовляти.

 

Овен – карта дня Таро “Шістка мечів”
Цей день принесе позитивні зміни, після яких ви відчуєте полегшення. Справи, які вас турбували останнім часом, вирішаться самі собою, без вашої участі.
Телец- карта дня Таро “Туз Пентакль”
Вас чекає чудовий день, який принесе гарний настрій, силу і енергію. Будьте готові до різних подарунків, призів та інших приємних сюрпризів в фінансовій сфері.
Близнюки – карта дня Таро “Король мечів”
У цей день краще не приймати серйозних рішень. На вашому шляху встане якийсь впливовий недоброзичливець, який буде перешкоджати і заважати вашим справам.

Рак – карта дня Таро “Мир”
Використовуючи щирість і відкритість, ви зможете підібрати ключ до серця свого співрозмовника. Перед вами будуть відкриті будь-які двері. Не пропустіть шанс здійснити свої бажання.
Лев- карта дня Таро “Десятка Пентакль”
Можете розраховувати на приємні новини і події, які вам доставлять близькі люди. Між вами спостерігається повна гармонія і взаєморозуміння. Поговоріть по душах.
Діва- карта дня Таро “Вісімка Пентакль”
Цей день найкраще повністю присвятити побутових питань та поточних справ. Також оптимально завершити розпочаті колись справи і з різних причин відкладені на потім.
Терези – карта дня Таро “Король кубків”
Будьте готові до того, що якийсь близький чоловік вас підведе чи завадить реалізації ваших планів. Намагайтеся уникати прямого протистояння таким людям. Краще перечекати.
Скорпіон- карта дня Таро “Луна”
Ваше настрій мінливий і не постійно, що відповідно позначиться на стані ваших справ. Навколишні люди насилу розумітимуть ваші бажання і мотиви вчинків.

Стрілець – карта дня Таро “Колісниця”
Ви повністю контролюєте ситуацію і здатні нею управляти. Вам під силу будь-яку справу, за яке ви візьметеся. І все завдяки виявленої дисципліни і організованості.
Козерог- карта дня Таро “Десятка мечів”
Події цього дня будуть розвиватися не на вашу користь. Будьте готові до неприємностей і втрат в різних сферах життя. Протистояти долі ви не зможете, так що доведеться змиритися.
Водолей- карта дня Таро “Закохані”
Це відмінний день для любові. Ваші старання, спрямовані на партнера, не пройдуть непоміченими і принесуть добрі плоди. Не бійтеся зізнаватися у своїх почуттях.
Риби-карта дня Таро “Дев’ятка Пентакль”
Це ваш щасливий день, який бажано присвятити своїм примхам і капризам, займаючись приємними для вас справами. Доля буде вам благоволить і виконувати будь-які бажання.