Гороскоп на 26 вересня 2021 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на неділю, 26 вересня 2021 року по картах Таро каже, що перед Раками будуть відкриті будь-які двері, а Риби можуть ні в чому собі не відмовляти.

 

Овен – карта дня Таро “Шістка мечів”
Цей день принесе позитивні зміни, після яких ви відчуєте полегшення. Справи, які вас турбували останнім часом, вирішаться самі собою, без вашої участі.
Телец- карта дня Таро “Туз Пентакль”
Вас чекає чудовий день, який принесе гарний настрій, силу і енергію. Будьте готові до різних подарунків, призів та інших приємних сюрпризів в фінансовій сфері.
Близнюки – карта дня Таро “Король мечів” (в перевернутому положенні)
У цей день краще не приймати серйозних рішень. На вашому шляху встане якийсь впливовий недоброзичливець, який буде перешкоджати і заважати вашим справам.

Рак – карта дня Таро “Мир”
Використовуючи щирість і відкритість, ви зможете підібрати ключ до серця свого співрозмовника. Перед вами будуть відкриті будь-які двері. Не пропустіть шанс здійснити свої бажання.
Лев- карта дня Таро “Десятка Пентакль”
Можете розраховувати на приємні новини і події, які вам доставлять близькі люди. Між вами спостерігається повна гармонія і взаєморозуміння. Поговоріть по душах.
Діва- карта дня Таро “Вісімка Пентакль”
Цей день найкраще повністю присвятити побутових питань та поточних справ. Також оптимально завершити розпочаті колись справи і з різних причин відкладені на потім.
Веси- карта дня Таро “Король кубків” (в перевернутому положенні)
Будьте готові до того, що якийсь близький чоловік вас підведе чи завадить реалізації ваших планів. Намагайтеся уникати прямого протистояння таким людям. Краще перечекати.
Скорпіон- карта дня Таро “Луна” (в перевернутому положенні)
Ваше настрій мінливий і не постійно, що відповідно позначиться на стані ваших справ. Навколишні люди насилу розумітимуть ваші бажання і мотиви вчинків.

Стрілець – карта дня Таро “Колісниця”
Ви повністю контролюєте ситуацію і здатні нею управляти. Вам під силу будь-яку справу, за яке ви візьметеся. І все завдяки виявленої дисципліни і організованості.
Козерог- карта дня Таро “Десятка мечів”
Події цього дня будуть розвиватися не на вашу користь. Будьте готові до неприємностей і втрат в різних сферах життя. Протистояти долі ви не зможете, так що доведеться змиритися.

Водолей- карта дня Таро “Закохані”
Це відмінний день для любові. Ваші старання, спрямовані на партнера, не пройдуть непоміченими і принесуть добрі плоди. Не бійтеся зізнаватися у своїх почуттях.
Риби-карта дня Таро “Дев’ятка Пентакль”
Це ваш щасливий день, який бажано присвятити своїм примхам і капризам, займаючись приємними для вас справами. Доля буде вам благоволить і виконувати будь-які бажання.