Гороскоп на 26 вересня 2022 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на понеділок, 26 вересня 2022 року, за картами Таро каже, що перед Раками будуть відчинені будь-які двері, а Риби можуть нічого не відмовляти.

 

Овен – карта дня Таро “Шістка мечів”
Цей день принесе позитивні зміни, після яких відчуєте полегшення. Справи, які вас турбували останнім часом, вирішаться самі собою, без вашої участі.
Телець – карта дня Таро “Туз пентаклей”
На вас чекає чудовий день, який принесе гарний настрій, силу та енергію. Будьте готові до різних подарунків, призів та інших приємних сюрпризів у фінансовій сфері.
Близнюки – карта дня Таро “Король мечів” (у перевернутому положенні)
Цього дня краще не ухвалювати серйозних рішень. На вашому шляху стане якийсь впливовий недоброзичливець, який перешкоджатиме і заважатиме вашим справам.

Рак – карта дня Таро “Світ”
Використовуючи щирість та відкритість, ви зможете підібрати ключ до серця свого співрозмовника. Перед вами будуть відчинені будь-які двері. Не пропустіть шанс здійснити свої бажання.
Лев – карта дня Таро “Десятка пентаклей”
Можете розраховувати на приємні новини та події, які вам доставлять близькі люди. Між вами спостерігається повна гармонія та взаєморозуміння. Поговоріть до душі.
Діва – карта дня Таро “Вісімка пентаклей”
Цей день найкраще повністю присвятити побутовим питанням та поточним справам. Також оптимально завершити розпочаті колись справи та з різних причин відкладені на потім.
Терези – карта дня Таро “Король кубків” (у перевернутому положенні)
Будьте готові до того, що якийсь близький чоловік вас підведе чи завадить реалізації ваших планів. Намагайтеся уникати прямого протистояння таким людям. Краще перечекати.
Скорпіон – карта дня Таро “Луна” (у перевернутому положенні)
Ваш настрій мінливий і непостійний, що відповідно позначиться на стані ваших справ. Навколишні люди насилу розумітимуть ваші бажання та мотиви вчинків.

Стрілець – карта дня Таро “Колесниця”
Ви повністю контролюєте ситуацію і здатні нею керувати. Вам під силу будь-яка справа, за яку ви візьметеся. І все завдяки виявленій дисципліні та організованості.
Козеріг- карта дня Таро “Десятка мечів”
Події цього дня розвиватимуться не на вашу користь. Будьте готові до неприємностей та втрат у різних сферах життя. Протистояти долі ви не зможете, тож доведеться змиритися.

Водолій – карта дня Таро “Закохані”
Це чудовий день для кохання. Ваші старання, спрямовані на партнера, не пройдуть непоміченими і принесуть добрі плоди. Не бійтеся зізнаватись у своїх почуттях.
Риби – карта дня Таро “Дев’ятка пентаклей”
Це ваш щасливий день, який бажано присвятити своїм примхам і примхам, займаючись приємними для вас справами. Доля буде вам вподобати і виконувати будь-які бажання.