Гороскоп на 26 жовтня 2021 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на вівторок, 26 жовтня 2021 року по картах Таро для всіх знаків зодіаку.

 

Овен – Лицар Жезлів
Карта символізує дію заради дії, боротьбу заради боротьби. Сьогодні вас буде цікавити не стільки мета, скільки сам процес її досягнення. День буде дуже активним. Поки ви захоплені, для вас не існує перешкод. Причому, мова може йти як про захоплення якоюсь ідеєю, так і захопленням людиною. Що ж, отримуйте задоволення від процесу, але все-таки постарайтеся не наламати дров.
Телець – П’ятірка Монет
Сьогодні ви можете зіткнутися з фінансовими труднощами. Можливо, останнім часом ви витрачали більше, ніж заробляли, і тепер вам доводиться відмовляти собі в якихось задоволеннях. Або, навпаки, день буде пов’язаний за допомогою тим, хто опинився в подібній ситуації. Карта також може вказувати на самосожаленіе. Використовуйте цей день, щоб все проаналізувати і зробити правильні висновки. Головне – не втрачати віру в себе, а гроші – справа наживна.
Близнюки – Світ
Сьогодні Таро обіцяють вам досягнення мети, до якої ви довго йшли, тріумф, а також закінчення певного етапу в житті. Мова в цій карті йде, перш за все, про особистісну еволюції. Ви зрозумієте, що стали іншою людиною, що вийшли на новий рівень. Те, що зворушувало або дратувало вас раніше, більше не чіпає і не дратує. Ви стали мудрішими і сильніше. Насолоджуйтеся цим днем ​​і вирушайте в нову подорож.

Рак – Колесо
На цій карті зображено колесо долі. “Механічний” зображення символізує “механічність”, з якою ви сприймаєте своє призначення і події в своєму житті. Ви сліпо покладаєтеся на долю, на гороскопи, на прикмети та інше. Зрозуміло, почасти наша доля визначена, але не забувайте, то кожен з нас має свободу вибору і в якійсь мірі є творцем свого майбутнього. Таро рекомендують подумати на цю тему і повірити у власні сили.
Лев – Королева Мечів
Перед вами – жінка прагне до незалежності і до досконалості, перфекционистка. Але, сама того не підозрюючи, вона виявилася в рабстві у власних переконань і уявлень про життя. Про це говорить і її головний убір – він нагадує про клітці, клітці для розуму. Сьогодні Таро рекомендують вам позбавитися від прагнення зробити все найкращим чином, а також говорити і виглядати ідеально.
Діва – Смерть
Прямо скажемо, карта моторошна, але її зміст – позитивний. Вона вказує на те, що щось в нашому житті віджило і підлягає “поховання”. Сьогодні ви можете опинитися в ситуації, коли вам доведеться відмовитися від чогось, що було вам дорого. Але ви зважитеся на цей крок, тому що усвідомлюєте: вам необхідно йти вперед. Подібні перетворення часто супроводжуються важким емоційним станом, але пам’ятайте: вони – еволюційний і наближають новий етап у вашому житті.
Ваги – Трійка Монет
Сьогодні Таро обіцяють вам день, наповнений діяльністю. На карті зображено майстер своєї справи, який натхненний ідеєю зробити щось прекрасне. Він отримує особливе задоволення, коли надає грубому матеріалу витончену форму. Таке ж задоволення можете отримати і ви. Не обов’язково мова піде про фізичну працю – груба форма може бути перетворена в витончену в будь-якому аспекті вашого життя.
Скорпіон – Зірка
Цей день буде наповнений спокоєм. Сьогодні, як ніколи, вам стане абсолютно ясна ваша мета, а також шлях до неї, і це дасть вам заспокоєння розуму. Нема про що турбуватися – ви точно знаєте, який крок повинен бути наступним. Крім того, у вас з’явиться впевненість у собі і надія на краще, що не часто буває з песимістами-Скорпіонами. Ще одне значення карти – медитація і стан умиротворення, пов’язане з ним.

Стрілець – Колісниця
День обіцяє бути активним – досить поглянути на карту, щоб зрозуміти це. Її головна тема – рух. Ви будете спрямовані до якоїсь мети і зробіть ряд кроків для її досягнення. Але ваші дії можуть бути занадто наполегливими і занадто недбалими, ви можете піти “в рознос” і все зіпсувати. Таро рекомендують притримувати “коней” – ваші емоції і амбіції. Дійте делікатніше і акуратно, і все вийде просто ідеально.
Козеріг – Четвірка Мечів
На карті зображено воїна, який посеред битви приліг відпочити, не забувши заховати меч. Сьогодні Таро рекомендують вам дати перепочинок своєму інтелекту. “Поспите” трохи, перестаньте все контролювати, просто розслабтеся і дозвольте хвилях життя нести вас по морю. Покладіться на внутрішнє відчуття і інтуїцію. Сьогодні вони будуть цінніше, ніж розум.

Водолій – Сімка Мечів
Тут зображений злодій в процесі вчинення злочину. Потайки він пробрався в будинок і поцупив звідти 5 цінних мечів. При цьому він не розрахував, що ця авантюра виявиться настільки небезпечною. Ця карта – про обман і кмітливості, про зухвалість і нечесності. Таро попереджають про небезпеку такого кроку. Зважте всі “за” і “проти”, перш ніж піти на це.
Риби – Трійка Мечів
На карті зображено жінку. На щоках – краплі дощу впереміш зі сльозами. Це символ образи і розчарування, перш за все, розчарування інтелектуального, а не емоційного. Воно може бути пов’язано з тим, що ми підсвідомо проектуємо свої уявлення про життєві цінності і про те, як необхідно діяти в тій чи іншій ситуації – на інших людей.