Гороскоп на 26 жовтня 2022 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на середу, 26 жовтня 2022 року, за картами Таро для всіх знаків зодіаку.

 

Овен – Лицар Жезлов
Карта символізує дію заради дії, боротьбу заради боротьби. Сьогодні вас цікавитиме не так мета, як сам процес її досягнення. День буде дуже активним. Поки ви захоплені, вам немає перешкод. Причому може йтися як про захоплення якоюсь ідеєю, так і захопленням людиною. Що ж, отримуйте насолоду від процесу, але все-таки постарайтеся не наламати дров.
Телець – П’ятірка Монет
Сьогодні ви можете зіткнутися із фінансовими труднощами. Можливо, останнім часом ви витрачали більше, ніж заробляли, і тепер вам доводиться відмовляти собі у якихось насолодах. Або, навпаки, день буде пов’язаний з тим, хто опинився в подібній ситуації. Картка також може вказувати на саможаль. Використовуйте цей день, щоб все проаналізувати та зробити правильні висновки. Головне – не втрачати віри в себе, а гроші – справа наживна.
Близнюки – Світ
Сьогодні Таро обіцяють вам досягнення мети, до якої довго йшли, тріумф, а також закінчення певного етапу в житті. У цій карті йдеться, перш за все, про особистісну еволюцію. Ви зрозумієте, що стали іншою людиною, що вийшли на новий рівень. Те, що чіпало чи дратувало вас раніше, більше не чіпає і не дратує. Ви стали мудрішими і сильнішими. Насолоджуйтесь цим днем ​​і вирушайте у нову подорож.

Рак – Колесо
На цій карті зображено колесо долі. “Механічність” зображення символізує “механічність”, з якою ви сприймаєте своє призначення та події у своєму житті. Ви сліпо покладаєтеся на долю, на гороскопи, на прикмети та інше. Зрозуміло, частково наша доля зумовлена, але не забувайте, що кожен з нас має свободу вибору і якоюсь мірою є творцем свого майбутнього. Таро радять подумати на цю тему і повірити у власні сили.
Лев – Королева Мечів
Перед вами – жінка, яка прагне незалежності і досконалості, перфекціоністка. Але, сама того не підозрюючи, вона опинилася в рабстві у своїх переконань та уявлень про життя. Про це говорить і її головний убір – він нагадує про клітину, клітину для розуму. Сьогодні Таро рекомендують вам позбутися прагнення зробити все найкращим чином, а також говорити і виглядати ідеально.
Діва – Смерть
Прямо скажемо, карта моторошна, але її сенс – позитивний. Вона вказує на те, що щось у нашому житті віджило і підлягає “похованню”. Сьогодні ви можете опинитися в ситуації, коли вам доведеться відмовитися від чогось, що вам дорого було. Але ви вирішите цей крок, тому що усвідомлюєте: вам необхідно йти вперед. Подібні перетворення часто супроводжуються важким емоційним станом, але пам’ятайте: вони є еволюційними і наближають новий етап у вашому житті.
Терези – Трійка Монет
Сьогодні Таро обіцяють вам день, наповнений діяльністю. На карті зображено майстра своєї справи, який натхненний ідеєю зробити щось прекрасне. Він отримує особливу насолоду, коли надає грубому матеріалу витонченої форми. Таку ж насолоду можете отримати і ви. Не обов’язково йтиметься про фізичну працю – груба форма може бути перетворена на витончену в будь-якому аспекті вашого життя.
Скорпіон – Зірка
Цей день буде сповнений спокоєм. Сьогодні, як ніколи, вам стане абсолютно зрозумілою ваша мета, а також шлях до неї, і це дасть вам заспокоєння розуму. Нема про що турбуватися – ви точно знаєте, який крок має бути наступним. Крім того, у вас з’явиться впевненість у собі та надія на краще, що не часто буває з песимістами-Скорпіонами. Ще одне значення карти – медитація та стан умиротворення, пов’язаний з ним.

Стрілець – Колісниця
День обіцяє бути активним – достатньо поглянути на карту, аби це зрозуміти. Її головна тема – рух. Ви будете спрямовані на якусь мету і зробите ряд кроків для її досягнення. Але ваші дії можуть бути надто наполегливими і надто недбалими, ви можете піти “у рознос” і все зіпсувати. Таро рекомендують дотримуватися “коней” – ваші емоції та амбіції. Дійте більш делікатно та акуратно, і все вийде просто ідеально.
Козеріг – Четвірка Мечів
На карті зображено воїна, який посеред битви ліг відпочити, не забувши сховати меч. Сьогодні Таро рекомендують вам дати перепочинок своєму інтелекту. “Поспіть” трохи, перестаньте все контролювати, просто розслабтеся і дозвольте хвиль життя нести вас морем. Покладіться на внутрішнє почуття та інтуїцію. Сьогодні вони будуть ціннішими, ніж розум.

Водолій – Сімка Мечів
Тут зображено злодій у процесі скоєння злочину. Потай він пробрався в будинок і стягнув звідти 5 цінних мечів. При цьому він не розрахував, що ця авантюра виявиться настільки небезпечною. Ця карта – про обман і кмітливість, про зухвалість і нечесність. Таро попереджають про небезпеку такого кроку. Зважте всі “за” та “проти”, перш ніж піти на це.
Риби – Трійка Мечів
На карті зображено жінку. На щоках – краплі дощу впереміш зі сльозами. Це символ образи та розчарування, насамперед, розчарування інтелектуального, а не емоційного. Воно може бути пов’язане з тим, що ми підсвідомо проектуємо свої уявлення про життєві цінності та про те, як необхідно діяти у тій чи іншій ситуації – на інших людей.