Гороскоп на 27 березня 2021 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на суботу, 27 березня 2021 року для всіх знаків Зодіаку по картах Таро. Доля приготувала сюрпризи багатьом знакам, однак особливо під її приціл потрапили Діви і Стрільці.

Скорпіонам ж не радять в цей день встрявати в суперечки.

Овен – Десятка мечів
Овни, вам варто бути дуже обережними. Будь-яке рішення, яке ви приймете 27 березня, може негативно відбитися на вашому комфорті і благополуччя. Припиніть думати про оточуючих.
Телець – Місяць
27 березня Тельці будуть відчувати себе добре як у фізичному, так і в емоційному плані. По крайней мере, з боку дратівливих факторів виникнути не повинно.
Близнюки – Паж жезлів
Для Близнюків буде дуже напружений день. У представників цього знака 27 березня можуть провалитися ділові переговори. Також цілком ймовірне виникнення величезної кількості домашніх турбот, так що вони повністю зануряться в їх рішення.

Рак – Колісниця
Ракам коштує 27 березня обмежити витрати, щоб захистити себе від фінансових проблем. Гроші в найближчі дні отримати буде нелегко, тому варто бути ощадливими.
Лев – Двійка кубків
Карти Таро радять Левам 27 березня, не дозволяти того, що відбувається навколо них, занадто сильно впливати на настрій. Тримайте контроль над своїм світоглядом і своїм ставленням до людей і ситуацій.
Діва – Закохані
Ворожіння на Таро говорить про те, що Дівам скоро пощастить у коханні так, як ніколи. Вони зможуть зустріти людину, в якої не просто закохаються, а й зрозуміють, що перед ними справжній друг.
Ваги – Імператриця
Терезам потрібно присвятити цей день відпочинку, працювати можна тільки над власним духом або тілом. Зараз вдалий час для прощання з поганими звичками, саморозвитку та самовдосконалення.
Скорпіон – Лицар денарієв
Ворожіння на Таро радить Скорпіонам 27 березня намагатися уникати конфліктних ситуацій і не роздувати їх. Не дозволяйте наростати напрузі в сім’ї або на роботі. Якщо у вас виникають непорозуміння – вирішуйте їх відразу.

Стрілець – Вежа
Стрільці, не бійтеся починати нові проекти і заводити нові, корисні знайомства. Попереду вас чекає успіх – налаштуйтеся на нього, але не припиняйте працювати. Результат вас порадує.
Козеріг – Світ
Козерогам 27 березня, не варто приймати на свій рахунок не дуже ввічливе ставлення з боку інших. Ймовірно, вони діють не зі зла, а, наприклад, у них просто видався важкий день.

Водолій – Сила
Карти Таро радять Водоліям докласти трохи зусиль і встати з насидженого місця, щоб досягти успіху в справах. У вас все вийде, головне – діяти.
Риби – Дама денарієв
Риби, 27 березня у вас можуть виникнути непорозуміння з коханою людиною, можливі навіть конфлікти. Постарайтеся максимально не посилювати ситуацію і по можливості провести день наодинці з собою.