Гороскоп на 27 грудня 2020 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на неділю, 27 грудня 2020 року, по картах Таро пророкує складний і насичений день для всіх знаків Зодіаку.

 

ОВЕН – Верховний Жрець
Ця карта уособлює світ віри і глибокого довіри, яке грунтується на непохитності вибраних цінностей. Здається все, що ви сповідували останнім часом і є ваш шлях, а продовжити його – ваша доля. Гороскоп на неділю дозволить Овнам досягти повноцінної внутрішньої гармонії і знайти абсолютно нові емоції.
ТЕЛЕЦЬ – Четвірка Жезлів
Четвірка Жезлів відповідає періоду миру і спокою, під час якого ми розкриваємося назустріч життя і його радощів. Найважчий етап пройшов і після нього залишилися тільки хороші спогади. Тепер вас чекає повне умиротворення. Гороскоп на завтра радить поклопотатися за близьких і гідно оцінити їх старання заради вас. Ви в силах зробити їм дуже корисну послугу.
БЛИЗНЮКИ – Сімка Жезлів
Карта означає, що ми зазнали нападу найсильніших супротивників. Вона також каже що шанс перемогти є, а ви перебуваєте в більш вигідному становищі. Головне, добре продумати ходи, і тоді ворог отримає по заслугах.

РАК – Десятка Жезлів
Гороскоп на сьогодні по картах Таро обіцяє вам розчарування. Про це говорить Десятка Жезлів – карта похмурого настрою, що показує, що ми очікували дуже багато чого, а тепер всі наші райдужні перспективи розвіялися як дим. Ви перебуваєте в постійному пошуку, і жоден з варіантів не влаштовує. Але іноді варто просто придивитися або по іншому поглянути на світ.
ЛЕВ – Двійка денаріями
Двійка денаріями – це карта гравця і людину, якій байдуже, яке рішення прийняти. Ви дуже легковажні і тому гороскоп на неділю попереджає вас: така поведінка може призвести до негативних наслідків. Сьогодні для вас не мають значення ні гроші, ні люди. Вас зачепила якась деталь і ви готові все поставити на кін. Якщо переможете – виграєте трохи, якщо програєте – втратите все.
ДІВА – Маг
Таро обіцяє вам інтелектуальні можливості. Карта позначає розум, кмітливість, активну життєву позицію. Сьогодні справа, за яке ви візьметеся, обов’язково вам вдасться і вам буде хотітися працювати сильніше і активніше. Гороскоп на завтра радить придивитися до людини, до якого ви давно відчуваєте симпатію, але не сприймаєте цього серйозно.
ТЕРЕЗИ – Трійка Мечів
Ця карта означає вибір, зроблений всупереч почуттю. Все минулий час ви перебували в стані якоїсь залежності. Цей процес відображався на вас негативно, але попри все припинити не вдавалося. Але зараз настав час, коли нарешті ваші почуття пригнічені вашим розумом. І це вірний крок, щоб позбутися від цієї залежності.
СКОРПІОН – П’ятірка денаріями
Карта, яка вам випала, значить криза, позбавлення та тривоги. Зараз ви в змозі невизначення і занепокоєння. Вам постійно здається, що чогось бракує, і насправді так і є у вашому житті. Такі періоди бувають у кожного, не хвилюйтеся, просто перечекайте. Ніяких серйозних втрат або горя не буде. Однак пам’ятайте – доля прихильна до вас, і якщо ви покірно перенесете всі випробування, вже через кілька днів вас чекає істотне винагороду.

СТРІЛЕЦЬ – Коханці
Гороскоп по картах Таро обіцяє вам любовне захоплення. Карта, що випала обіцяє глибокі душевні переживання. Вам зараз комфортно в світі, який вас оточує, і ви готові віддавати йому всі свої внутрішні ресурси. У відповідь він підкине вам людини, з яким ви зможете повністю розкритися назустріч почуттям.
КОЗЕРІГ – Шістка Жезлів
Карта позначає період багатства, стабільності, повноти життя і впевненості в завтрашньому дні. До вас прийде фінансовий успіх, який ви давно чекали і заслужили. Незважаючи на позитивний прогноз на майбутнє вам все одно доведеться пройти через деякі труднощі і перешкоди.

ВОДОЛІЙ – Десятка денаріями
Шістка Жезлів – це карта перемоги, успіху, слави і “всенародного визнання”, а від сюди і радості, задоволення. Ви шукали ясності і смислів? Прийшов час їх отримати і порадіти своїм досягненням. Як варіант – зміни свідомості в цей день, є шанс перестати себе жаліти і вважати невдахою і перейти до стадії переможця.
РИБИ – Паж Мечів
Валет масті Мечів означає роз’яснення, прояснення ситуації, якусь свіжий струмінь, завдяки якій нам раптом відкривається істинний сенс того, що відбувається, і навіть саме заплутана справа стає простим і зрозумілим. Проблема в тому, що рішення це прийде до вас через конфлікт. При чому причина його – давні розбіжності, які ви вже поховали в своїй голові, а в свідомості партнера вони ще болять. Неправильна поведінка в конфлікті може зруйнувати союз.