Гороскоп на 27 листопада 2020 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на п’ятницю, 27 листопада 2020 року, по картах Таро для всіх знаків зодіаку.

 

Овен – Повішений
Ця карта має цілий ряд значень, тільки одне з яких можна назвати негативним. Перш за все, подивіться: людина жива. Більш того, страждаючим він точно не виглядає. У такому незвичайному положенні він має можливість подивитися на світ під новим, нетривіальним кутом, а це дає масу переваг. Іноді головного героя цієї карти порівнюють з німецько-скандинавським богом Одіном, який, висячи на дереві, отримав осяяння і винайшов руни. І, нарешті, карта може означати підвішений стан, неможливість впливати на ситуацію. Яке з усіх значень сьогодні програється для вас, скоро дізнаєтеся.
Телець – Світ
Вам випала чудова карта! Вона означає закінчення великого шляху, досягнення мети, до якої ви прагнули довгий час, перемогу і тріумф. Сьогодні ви можете насолодитися плодами своєї праці, і вам дійсно буде чим пишатися. Карта також вказує на вихід на новий особистісний рівень, усвідомлення себе чимось більшим, ніж просто людина. Насолоджуйтеся цим днем, відпочиньте і вирушайте в нову подорож.
Близнюки – Смерть
Не треба боятися цієї карти. У це важко повірити, але вона досить позитивна. Перш за все, сьогодні Таро рекомендують вам “поховати” все те, що заважає вам жити і розвиватися. Наприклад, відмовитися від якихось відносин, які напружують і тягнуть вниз, переглянути свої погляди на щось або просто викинути непотріб з дому. Зверніть увагу на 2 колони за спиною “Смерті”. Вони вказують на новий шлях, який відкриється вам, як тільки ви успішно проведете “поховання”.

Рак – Десятка денаріями
Ця карта, як і більшість карт Таро, має більше, ніж одне значення. По-перше, це вказівка ​​на сімейні цінності, на спілкування з родичами і задоволення, яке воно дає. По-друге, мова може йти і про допомогу рідним або близьким. По-третє, карта вказує на якісь великі структури, корпорації, які побудовані за принципом сімейного бізнесу. Не виключено, що сьогодні ви увіллєтеся в таку структуру. Але пам’ятайте: традиції для них – найвища цінність.
Лев – Сімка денаріями
Ця карта – про очікування “врожаю”. На ній зображений сіяч, який одного разу посадив зерно, і ось прийшов з наміром отримати свою винагороду. Але його немає. Плоди не дозріли. І він зупинився в нерішучості: чекати чи кинути все і почати щось нове? Подібні сумніви можуть виникнути і у вас щодо справи, якій ви присвятили багато часу і сил. І все ж Таро рекомендують набратися терпіння. Подивіться на пейзаж: від нього віє спокоєм і гармонією. Все у вас буде добре, просто дайте вашому “урожаю” дозріти.
Діва – Колесо Фортуни
Вам випала сама фортовая карта колоди! Фортуна – і цим все сказано. Сьогодні удача, везіння, успіх будуть супроводжувати вас у всьому. Постарайтеся зробити якомога більше, тому що це колесо не зупиняється ні на хвилину. Є й альтернативний підхід до цього мапі. Бачите сфінкса, який відсторонено спостерігає за цією біганиною? Це натяк, що і ви можете вирватися з порочного кола бажання-дія-бажання і стати по-справжньому вільним.
Ваги – Імператор
Цей чоловік, схожий на Санта Клауса, уособлює владу і авторитет. Сьогодні ви можете проявити свої лідерські здібності, але не тільки в досягненні мети, але також в особливій мудрості. Багато вміють швидко бігати, але не всім дано зрозуміти сенс процесу і врахувати всі підводні камені. Таро рекомендують сміливо брати на себе цю відповідальність, вірити в свої сили і проявляти великодушність – як і належить справжньому Імператору.
Скорпіон – Страшний Суд
Насправді він не страшний. Ця карта присвячена тотальному прощення і відродження. На ній зображений біблійний сюжет: в судний день “ангел засурмив”, і мертві “повстали з могил”. Сьогодні вам можуть бути списані всі гріхи, прощені всі образи. Ви отримаєте шанс воскреснути – фізично і духовно, відчути колосальний приплив сил і натхнення.

Стрілець – Вісімка денаріями
Ця карта символізує учня, який стає майстром. Чоловік, який зображений на ній, заробляє на життя власною працею. Сьогоднішній ваш успіх також повністю буде залежати від вас. Карта обіцяє підвищення професійного рівня і соціального статусу. Вам можуть запропонувати нову високооплачувану роботу. Сміливо погоджуйтеся на всі пропозиції, але все-таки не перевантажуйте себе на старті. Таро рекомендують спочатку потренуватися на чомусь простішому.
Козеріг – Туз Кубків
Ах, яка карта! Це любов, тотальна любов. Карта обіцяє день, наповнений почуттями і романтикою, але мова не про банальне флірті, а про відносини по-справжньому глибоких. Зверніть увагу на суто християнську символіку карти: чаша з вином і гостія в дзьобі білого голуба (символу Святого Духа) – це “причастя любові духовної”. Ви можете почати відносини, які зроблять вас іншою людиною, або ваші відносини з нинішнім партнером вийдуть на принципово новий рівень.
Водолій – Лицар кубків
І тут любов! Цей літній день може бути пов’язаний з романтикою і повним зануренням у світ почуттів. Це досить незвично для людей з гострим аналітичним розумом, таких як Водолії, але факт залишається фактом: сьогодні ви будете керуватися серцем, а не розумом. Можуть бути побачення, зустрічі, спілкування в приємній компанії. Цей день принесе багато хороших хвилин. І все ж пам’ятайте, що в разі необхідності з цього “океану” потрібно виринати.
Риби – Сімка Жезлів
Сьогодні розслаблятися вам не доведеться. Таро пророкують вам активні дії і боротьбу. Здебільшого оборонного характеру. На карті зображено чоловіка, проти якого ополчилися шестеро. Але він зайняв вигідну позицію (на висоті) і має свою зброю, яке нічим не поступається зброї супротивників. Перемога буде вашою. Головне – вірте в свої сили і нічого не бійтеся.