Гороскоп на 27 листопада 2022 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на неділю, 27 листопада 2022 року, за картами Таро для всіх знаків зодіаку.

 

Овен – Повішений
Ця карта має цілу низку значень, лише одне з яких можна назвати негативним. Насамперед, подивіться: людина жива. Більше того, хворим він точно не виглядає. У такому незвичайному становищі він може подивитися на світ під новим, нетривіальним кутом, а це дає масу переваг. Іноді головного героя цієї карти порівнюють із германо-скандинавським богом Одином, який, висячи на дереві, отримав осяяння та винайшов руни.
Телець – Світ
Вам випала чудова картка! Вона означає закінчення великого шляху, досягнення мети, якої ви прагнули довгий час, перемогу і тріумф. Сьогодні ви можете насолодитися плодами своєї праці, і вам справді буде чим пишатися. Карта також вказує на вихід на новий особистісний рівень, усвідомлення себе чимось більшим, ніж просто людина. Насолоджуйтесь цим днем, відпочиньте та вирушайте у нову подорож.
Близнюки – Смерть
Не треба боятися цієї карти. У це важко повірити, але досить позитивна. Насамперед, сьогодні Таро рекомендують вам “поховати” все те, що заважає вам жити та розвиватися. Наприклад, відмовитися від якихось стосунків, які напружують і тягнуть униз, переглянути свої погляди на щось чи просто викинути мотлох з дому. Зверніть увагу на 2 колони за спиною смерті. Вони вказують на новий шлях, який відкриється вам, коли ви успішно проведете “поховання”.

Рак – Десятка Денаріїв
Ця карта, як і більшість карт Таро, має більше одного значення. По-перше, це вказівка ​​на сімейні цінності, на спілкування з родичами та задоволення, яке воно дає. По-друге, може йтися про допомогу рідним чи близьким. По-третє, карта свідчить про деякі великі структури, корпорації, побудовані за принципом сімейного бізнесу. Не виключено, що сьогодні ви увіллєтеся в таку структуру.
Лев – Сімка Денаріїв
Ця карта – про очікування “врожаю”. На ній зображено сіяч, який якось посадив зерно, і ось прийшов із наміром отримати свою винагороду. Але його нема. Плоди не дозріли. І він зупинився у нерішучості: чекати чи кинути все і почати щось нове? Подібні сумніви можуть виникнути і у вас щодо справи, якій ви присвятили багато часу та сил. І все ж таки Таро рекомендують набратися терпіння.
Діва – Колесо Фортуни
Вам випала найбільша фортова карта колоди! Фортуна – і це все сказано. Сьогодні удача, везіння, успіх будуть супроводжувати вас у всьому. Постарайтеся зробити якнайбільше, тому що це колесо не зупиняється ні на хвилину. Є й альтернативний підхід до цієї карти. Бачите сфінкса, який відсторонено спостерігає за цією біганиною? Це натяк, що ви можете вирватися з порочного кола бажання-виконання-бажання і стати по-справжньому вільним.
Терези – Імператор
Цей чоловік, схожий на Санта Клауса, уособлює владу та авторитет. Сьогодні ви можете виявити свої лідерські здібності, але не лише в досягненні мети, але й у особливій мудрості. Багато хто вміє швидко бігати, але не всім дано зрозуміти зміст процесу і врахувати все підводне каміння. Таро рекомендують сміливо брати на себе цю відповідальність, вірити у свої сили та виявляти великодушність – як і належить справжньому Імператору.
Скорпіон – Страшний Суд
Насправді він не страшний. Ця карта присвячена тотальному прощення та відродження. На ній зображено біблійний сюжет: у судний день “янгол затрубив”, і мертві “повстали з могил”. Сьогодні вам можуть бути списані всі гріхи, прощено всі образи. Ви отримаєте шанс воскреснути – фізично та духовно, відчути колосальний приплив сил та натхнення.

Стрілець – Вісімка Денаріїв
Ця карта символізує учня, який стає майстром. Чоловік, який зображений на ній, заробляє життя власною працею. Сьогоднішній ваш успіх також повністю залежатиме від вас. Карта обіцяє підвищення професійного рівня та соціального статусу. Вам можуть запропонувати нову високооплачувану роботу. Сміливо погоджуйте на всі пропозиції, але все ж таки не перевантажуйте себе на старті.
Козеріг – Туз Кубків
Ах, яка карта! Це кохання, тотальне кохання. Карта обіцяє день, наповнений почуттями та романтикою, але не про банальний флірт, а про стосунки по-справжньому глибоких. Зверніть увагу на суто християнську символіку карти: чаша з вином і гостя в дзьобі білого голуба (символу Святого Духа) – це “причастя духовної любові”. Ви можете розпочати відносини, які зроблять вас іншою людиною, або ваші відносини з нинішнім партнером вийдуть на принципово новий рівень.

Водолій – Лицар Кубків
І тут кохання! Цей літній день може бути пов’язаний з романтикою та повним зануренням у світ почуттів. Можуть бути побачення, зустрічі, спілкування у приємній компанії. Цей день принесе багато добрих хвилин.
Риби – Сімка Жезлів
Сьогодні розслаблятись вам не доведеться. Таро пророкують вам активні дії та боротьбу. Здебільшого оборонного характеру. На карті зображено чоловіка, проти якого ополчилися шестеро. Але він зайняв вигідну позицію (на висоті) і має свою зброю, яка нічим не поступається зброї супротивників. Перемога буде вашою. Головне – вірте у свої сили і нічого не бійтеся.