Гороскоп на 27 січня 2023 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на п’ятницю, 27 січня 2023 року, за картами Таро передбачає неоднозначний, але цілком продуктивний день практично всім знакам Зодіаку.

 

ОВЕН – Трійка Жезлів
Трійка Жезлов об’єднує у собі два контексти – по-перше, це довгий і важкий шлях, що веде до вершини крізь численні перепони, і, по-друге, це широкий огляд навколишнього світу, що відкриває перед представниками цього знаку Зодіаку нові горизонти. Гороскоп на п’ятницю пророкує Овнам активний день і щедру винагороду, якщо ви зумієте подолати всі труднощі та духовні бар’єри
ТЕЛЕЦЬ-Шістка Денаріїв
Ця карта обіцяє вам легке вирішення фінансових проблем та надання необхідної допомоги у важливому на даний момент питанні. Гороскоп на сьогодні каже, що завдяки власним зусиллям, діловим талантам, цілеспрямованості та розуму ви зможете забезпечити собі добрий рівень добробуту. Більше того, можливо навіть доведеться допомагати іншим, адже відтепер у вас будуть всі умови для цього.
БЛИЗНЮКИ – Королева Мечів
Вам випала цікава карта, особливо з погляду духовної складової життя. Королева Мечів пророкує Близнюкам активне прагнення ідеалу і боротьбу власну незалежність. У п’ятницю ви можете зробити реальні кроки, щоб отримати більше свободи – насамперед у плані прийняття рішень. Методично ви обрубуватимете один за одним ланцюги, що сковують ваші рухи.

РАК – Повішений
Карта показує ступінь свободи людини та вказує на численні обмеження, а також заборони. Життєва ситуація у Раків суттєво змінилася: поставлена мета не досягнута, бо була зупинена обставинами чи вашими помилками. Ви зайшли в глухий кут або перебуваєте, що називається, у “підвішеному стані”, тому постійно почуваєте себе, немов у пастці.
ЛЕВ – Башта
Вежа попереджає Львів про майбутні небезпеки, які можуть торкнутися різних сфер їхнього життя. Гороскоп на завтра обіцяє, що п’ятницю може піднести низку несподіваних подій, які здатні геть-чисто вибити вас зі звичного ритму. Але не варто впадати у відчай – всі ваші проблеми настільки дрібні і несуттєві, що їх рішення не буде вас обтяжувати.
ДІВА – Четвірка Денаріїв
Сьогодні Таро рекомендують вам подумати про своє ставлення до грошей та інших матеріальних цінностей. На карті зображено типовий скнара. Немає жодних сумнівів у тому, що він заробив багатство власною працею, і в цьому сенсі він заслуговує на повагу. У той же час, став багатим, він втратив спокій і сон. Надмірна прихильність до матеріальних цінностей не принесе у ваше життя щастя, і вам варто завжди звертати увагу на цей момент.
ТЕРЕЗИ – Король Жезлов
Королі Таро завжди символізують вольові рішення, прийняти які буває дуже нелегко. Ви ризикуєте припуститися якоїсь серйозної помилки, яка може вплинути на майбутнє, незважаючи на те, що добре знаєте, чого хочете. Карти кажуть, що у важливій справі вам мають допомогти близькі. Зверніться до них за допомогою, і вони ніколи не відмовлять. Не варто соромитися говорити, що у вас щось не виходить.
СКОРПІОН – Закохані
Карта обіцяє глибокі любовні переживання, але не лякайтеся передчасно. Переживання та клопіт далеко не завжди мають негативне забарвлення, і у вашому випадку це справді так. Життя готує вам істотні зміни на краще, причому це може стосуватися як особистих відносин, а й фінансового благополуччя. Зірки однозначно на вашому боці, тому представники цього знака Зодіаку нарешті зможуть отримати бажане.

СТРІЛЕЦЬ – Імператриця
Карта символізує родючість, достаток та красу у всіх її проявах. Сьогодні Таро обіцяють вам емоційне та фінансове процвітання, а також задоволення, яке можуть дати ніжні почуття. Саме в п’ятницю вам належить зробити важливий вибір, від якого залежатиме все подальше життя. Крім того, картка вказує на успішну творчу діяльність, а також на зміни на особистому фронті.
КОЗЕРІГ – Сонце
Карта Сонця виражає життєлюбність, радість, теплоту та впевненість у майбутньому. Все у вашому житті йде своєю чергою, і, як передбачає гороскоп на завтра, безперечно рухається до вершини. Вам варто не озиратися на минуле і не сумувати, що б не трапилося, оскільки попереду великі зміни, які здатні зробити ваше життя більш комфортним та забезпеченим.

ВОДОЛІЙ – Паж Денаріїв
Цей день може принести вам нові перспективи покращення матеріального добробуту. Можуть надійти дуже цікаві пропозиції щодо підвищення по службі або грошових вкладень. Все, що вам запропонують, варто прийняти – це буде на користь.
РИБИ – Місяць
Карта Місяця вводить нас у образний світ душі, у світ наших снів, мрій та одкровень. Ви не знаєте, що робити та як визначитися з майбутнім. Гороскоп сьогодні каже, що до вас прийде раптове осяяння.