Гороскоп на 27 вересня 2020 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на неділю, 27 вересня 2020 року, по картах Таро пророкує складний і насичений день для всіх знаків Зодіаку.

Декому гороскоп обіцяє гармонію зі світом і оточенням, а іншим представникам зодіакального кола він принесе розчарування і негаразди.

ОВЕН – Верховний жрець
Ця карта уособлює світ віри і глибокого довіри, яке грунтується на непохитності вибраних цінностей. Здається все, що ви сповідували останнім часом і є ваш шлях, а продовжити його – ваша доля.
ТЕЛЕЦЬ – Четвірка Жезлів
Четвірка Жезлів відповідає періоду миру і спокою, під час якого ми розкриваємося назустріч життя і його радощів. Найважчий етап пройшов і після нього залишилися тільки хороші спогади. Тепер вас чекає повна гармонія.
БЛИЗНЮКИ – Сімка Жезлів
Карта означає, що ми зазнали нападу найсильніших супротивників. Вона також каже що шанс перемогти є, а ви перебуваєте в більш вигідному становищі. Головне, добре продумати ходи, і тоді ворог отримає по заслугах.

РАК – Повішений
Гороскоп по картах Таро дає вам можливість відчути себе живим. Ви самі обрали для себе такий стан – незручність, і навіть дискомфорт. Саме так ви маєте можливість бачити світ з нової точки зору. Більш того мова йде про принципово новий погляд, без прив’язки до загальноприйнятих цінностей.
ЛЕВ – Вісімка Жезлів
Вісімка жезлів відображає порядок і гармонію у всіх сферах життя, здатність досягати поставлених цілей і повністю контролювати відбуваються навколо події. І так, сьогодні ви не імпульсивний і емоції тримайте при собі. Це дасть можливість прорахувати всі можливі варіанти розвитку подій, з’ясувати, хто з оточуючих може допомогти вам.
Діва- Колесо фортуни
Колесо Долі постає або як символ нашої залежності і безпорадності перед долею, або як життєвий урок. Здається, прийшов момент, який вас провчить, в цій ситуації ви опинитеся безсилі. Вам доведеться прийняти рок. Згодом він послужить моментом, згадуючи про який, ви більше не станете помилятися.
ТЕРЕЗИ – Двійка Кубків
Гороскоп по картах Таро обіцяє вам приємні романтичні зв’язку. Двійка Кубків означає з’єднання закоханих. Люди тягнуться до вас, тому і ви повинні піти на зустріч. У вас намічається період нового знайомства, який багато чого змінить у вашому житті.
СКОРПІОН – П’ятірка Кубків
П’ятірка кубків – це карта печалі, болю, відчаю і меланхолії. Зараз у вас складне емоційний стан, пов’язаний з деякою втратою. Вам потрібно просто це пережити – все приходить і йде, нічого не вічно.

СТРІЛЕЦЬ – Валет денаріями
Карта позначає якийсь шанс, якийсь поштовх до дії. Вам надійде цікава пропозиція по роботі, яке в майбутньому обіцяє матеріальний успіх. Не пропустіть шанс.
КОЗЕРІГ – Дев’ятка Жезлів
Дев’ятка Жезлів означає упертість, опір будь-якої ситуації або події, від яких ми очікуємо лише неприємностей. Навіть не думайте не брати того, що дали зірки. Вони поганого не порадять. Найчастіше доля готує вам саме те, що потрібно.

ВОДОЛІЙ – П’ятірка Мечів
Ця карта означає загострення конфлікту, мерзенний скандал, “удари нижче пояса”, низькість і підлість. Сьогодні вас щось образить, і ви підете в наступ. Навіть не думайте плести інтриги і клювати на колег. Все може закінчиться для вас навіть більш травматично, ніж для них.
РИБИ – Валет Кубків
Карта уособлює якийсь імпульс, поштовх, шанс. Зірки дарують вам успіх в справах, запрошення до яких надійдуть сьогодні, а також в любові. Якщо помітите щось подібне на горизонті – не пропустіть.