Гороскоп на 27 вересня 2022 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на вівторок, 27 вересня 2022 року, за картами Таро передбачає складний та насичений день для всіх знаків Зодіаку.

Декому гороскоп обіцяє гармонію зі світом і оточенням, а іншим представникам зодіакального кола він принесе розчарування та негаразди.

ОВЕН – Верховний жрець
Ця карта уособлює світ віри та глибокої довіри, що ґрунтується на непохитності обраних цінностей. Здається все, що ви сповідували останнім часом і є ваш шлях, а продовжити його – ваша доля.
ТЕЛЕЦЬ – ЧЕТВЕРКА ЖЕЗЛОВ
Четвірка Жезлов відповідає періоду миру та спокою, під час якого ми розкриваємось назустріч життю та його радостям. Найважчий етап пройшов і після нього залишилися лише добрі спогади. Тепер на вас чекає повна гармонія.
БЛИЗНЮКИ – Сімка Жезлів
Карта означає, що ми зазнали нападу найсильніших супротивників. Вона також каже що шанс перемогти є, а ви перебуваєте у вигіднішому становищі. Головне, добре продумати ходи, і тоді ворог отримає по заслугах.

РАК – Повішений
Гороскоп за картами Таро дає можливість відчути себе живим. Ви самі обрали собі такий стан – незручність, і навіть дискомфорт. Саме так ви маєте можливість бачити світ із нової точки зору. Більше того, йдеться про принципово новий погляд, без прив’язки до загальноприйнятих цінностей.
ЛЕВ – Вісімка Жезлів
Вісімка жезлів відображає порядок і гармонію у всіх сферах життя, здатність досягати поставлених цілей і повністю контролювати події, що відбуваються навколо. І так сьогодні ви не імпульсивний і емоції тримаєте при собі. Це дасть змогу прорахувати всі можливі варіанти розвитку подій, з’ясувати, хто з оточуючих може допомогти вам.
ДІВА- Колесо фортуни
Колесо Долі постає або як символ нашої залежності та безпорадності перед долею, або як життєвий урок. Здається, настав момент, який вас провчить, у цій ситуації ви виявитеся безсилими. Вам доведеться прийняти рок. Згодом він послужить моментом, згадуючи про який, ви більше не помиляєтеся.
ТЕРЕЗИ – Двійка Кубків
Гороскоп картами Таро обіцяє вам приємні романтичні зв’язки. Двійка Кубків означає поєднання закоханих. Люди тягнуться до вас, тому й ви маєте піти на зустріч. У вас планується період нового знайомства, який багато чого змінить у вашому житті.
СКОРПІОН – П’ятірка Кубків
П’ятірка Кубків – це карта смутку, болю, розпачу та меланхолії. Зараз у вас складний емоційний стан, пов’язаний з деякою втратою. Вам потрібно просто це пережити – все приходить і йде, нічого не вічне.

СТРІЛЕЦЬ – Валет Денаріїв
Карта означає якийсь шанс, якийсь поштовх до дії. Вам надійде цікава пропозиція щодо роботи, яка у майбутньому обіцяє матеріальний успіх. Не пропустіть шанс.
КОЗЕРІГ – Дев’ятка Жезлов
Дев’ятка Жезлов означає впертість, опір будь-якої ситуації чи події, яких ми очікуємо лише неприємностей. Навіть не думайте не приймати те, що дали зірки. Вони поганого не порадять. Найчастіше доля готує вам те, що потрібно.

ВОДОЛІЙ – П’ятірка Мечів
Ця карта означає загострення конфлікту, мерзенний скандал, “удари нижче пояса”, ницість і підлість. Сьогодні вас щось образить, і ви підете у наступ. Навіть не думайте плести інтриги та клювати на колег. Все може закінчитися вам навіть більш травматично, ніж для них.
РИБИ – Валет Кубків
Карта уособлює певний імпульс, поштовх, шанс. Зірки дарують вам успіх у справах, запрошення до яких надійдуть сьогодні, а також у коханні. Якщо помітите щось подібне на горизонті – не проґавте.