Гороскоп на 27 жовтня 2020 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на вівторок, 27 жовтня 2020 року, по картах Таро для всіх знаків зодіаку.

 

Овен – Король Жезлів
На карті зображено “єгипетський король”. Він має владу, харизмою, упевненістю в собі, а також певною часткою авторитаризму. Король знає, як повинен виглядати цей світ, у нього є план перетворень, і він використовує оточуючих, щоб втілити свою картину світу в реальність. В контексті прогнозу на день карта може вказувати або на вашу спробу контролювати процес, або на те, що вас будуть використовувати для участі в чиємусь заході, не дуже цікавлячись тим, як ви самі ставитеся до цього. Так чи інакше, будьте готові до того, що день буде пов’язаний з активними діями.
Телець – П’ятірка денаріями
Другий день поспіль вам випадає одна і та ж карта. Це означає, що тема, озвучена вчора, актуальна для вас і сьогодні. Повторимо сказане. Сьогодні ви можете зіткнутися з фінансовими труднощами. Можливо, останнім часом ви витрачали більше, ніж заробляли, і тепер вам доводиться відмовляти собі в якихось задоволеннях. Або, навпаки, день буде пов’язаний за допомогою тим, хто опинився в подібній ситуації. Карта також може вказувати на самосожаленіе. Використовуйте цей день, щоб все проаналізувати і зробити правильні висновки. Головне – не втрачати віру в себе, а гроші – справа наживна.
Близнюки – Королева Жезлів
Ця карта, як і Король Жезлів, також символізує активні дії, але дещо іншого роду. Сьогодні ви можете зіткнутися з необхідністю прийняття важливих рішень. Вам знадобиться віра в свої сили і наполегливість в досягненні мети. Але Королева – це почуття, а не інтелект. Таро рекомендують керуватися інтуїцією і “велінням серця”. Навіть якщо справа здається вам безнадійним, але душа все одно лежить до нього – продовжуйте.

Рак – Вісімка Мечів
Головна тема карти – забобони і їх наслідки. На ній зображена оголена жінка (символ беззахисності) в прозорій кулі, який ось-ось проткнути мечі. Жінка потрапила в цю непросту ситуацію через власні упереджень і ментальних установок. Насправді, ніякої небезпеки немає – є лише ілюзія небезпеки. Сьогодні Таро рекомендують вам відмовитися від стереотипів і переглянути своє ставлення до людей, яких ви вважаєте недоброзичливцями або ворогами. Подивіться на них неупереджено, і ви зрозумієте: кожна людина має якість, що заслуговує поваги. Це шлях до звільнення від внутрішньої напруги.
Лев – Колесо
Ця карта має, як мінімум, 2 значення. По-перше, це Колесо Фортуни – знак удачі і тотального везіння, яке може супроводжувати вас сьогодні. По-друге, це вказівка ​​на “механічність” у вашому ставленні до власної долі. Не виключено, що ви є фаталістом. Ви сліпо вірите в долю, в гороскопи і в неминучість якихось подій у вашому житті, забуваючи, що кожна людина наділена свободою вибору, а значить, і можливістю коригувати долю. Таро рекомендують подумати про це.
Діва – Королева Мечів
На карті зображено жінку, яка, по-перше, прагне до незалежності, по-друге, до досконалості. Сьогодні вам пропонується переглянути своє ставлення і отримати нову ступінь свободи. Зверніть увагу: головний убір жінки наводить на думку про клітці розуму. Вона стала в’язнем своїх власних рамок і перфекціонізму. Дозвольте собі бути собою. Щоб бути успішним, не обов’язково бути ідеальним.
Ваги – П’ятірка Кубків
На карті зображено дівчину в стані повного розчарування і відчаю. Перед нею 3 порожніх чаші, за нею – 2 повних. Сьогодні ви можете усвідомити, що ваші очікування не виправдалися. Ви розраховували на щось або на когось, але на жаль – “не так сталося, як гадалося”. У цьому контексті Таро рекомендують вам, по-перше, відмовитися від проектування власних уявлень про світ на інших людей. За великим рахунком, кожен з нас живе у власному світі. По-друге, не драматизуйте ситуацію. Насправді все не так погано, як вам здається (2 кубка адже цілі). Зробивши це, ви повернете радість життя.
Скорпіон – Королева Кубків
Ця карта символізує людину, яка повністю покладається на почуття, а не на розум. Сьогодні ви можете зануритися у власний внутрішній світ – причому, так глибоко, що ризикуєте втратити зв’язок з реальністю. Скорпіони люблять подібні стану, але Таро рекомендують сьогодні не захоплюватися ним. Від вас може знадобитися раціональне рішення, так що час від часу піднімайтеся на поверхню зі своїх глибин підсвідомості.

Стрілець – Туз Мечів
Сьогодні ви можете отримати можливість для серйозного прориву. Можливо раптове прозріння чи осяяння. Ви можете вигукнути “Еврика!” – настільки несподіваною буде ідея, яка прийде вам в голову. Карта означає особливий стан просвітлення розуму. Таро рекомендують пам’ятати: на відміну від речей матеріальних, думка не обмежена нічим. Вона вільна у своєму польоті. Скористайтеся рухливістю розуму, яку дарує цей день.
Козеріг – Шістка Жезлів
Ця карта обіцяє вам перемогу і тріумф. Після довгої битви ви домоглися своєї мети, ви довели, що краще, ефективніше, професійніше, кмітливішої своїх опонентів, конкурентів і ворогів. Так що веселіться і спочивайте на лаврах. Але головне – не перетворюйтеся в тирана і деспота. Зверніть увагу на вираз обличчя переможця. У ньому вгадується жорсткість, якщо не жорстокість. Не дозволяйте своїм амбіціям все зіпсувати.

Водолій – Дев’ятка Кубків
Карта не потребує особливих коментарів. Це свято життя, веселощі, бенкет, вино, бог виноробства Бахус. Сьогодні Таро обіцяють вам низку простих земних задоволень – вечірку, приємне спілкування, похід в кіно, відпочинок на морі та інші радощі життя. Карта також несе раду переглянути своє ставлення до дійсності і перестати ставитися до життя дуже вже серйозно. Радійте простим речам і не дуже журіться про завтрашній день. Вирішуйте питання в міру їх надходження.
Риби – Двійка денаріями
Сьогодні вам належить “жонглювати” завданнями і пропозиціями, проявляти гнучкість і вміння робити кілька справ одночасно. На карті зображено людину, що прямує до своєї мети (ажурний куля попереду нього), але шляхів її досягнення кілька. В цей день вам доведеться вибирати і оцінювати різноманітні можливості, а їх буде багато. Таро рекомендують вам зважувати всі “за” і “проти”, а також пам’ятати про те, що зміни – в житті людини, як і у всьому всесвіті – вічні.