Гороскоп на 28 березня 2023 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

28 березня 2023 року за даними Таро для всіх знаків Зодіаку відбуватиметься якась зміна, яка торкнеться питань здоров’я та способу життя.

Відповідно, гороскоп на цей день матиме відношення до цих тем.

Овен – Справедливість (Правосуддя)
У вівторок Овни будуть змушені виявити ретельність та ясність у своїх поясненнях, щоб уникнути негативних наслідків для своєї репутації. Цей день може допомогти їм розрізнити межі між добром і злом, брехнею та правдою, а також усвідомити свої стосунки з оточуючими та самі з собою.
Телець – Король Денаріїв
Для Тельців цього дня випала можливість значно зміцнити свій матеріальний добробут. Вони можуть стати магнітом для багатства та насолодитися відчуттям надійності. Однак вони повинні пам’ятати, що це досягається лише через жертви та щедрість. Цей сприятливий стан може зберегтися протягом наступного тижня.
Близнюки – Вежа
Карти Таро радять Близнюкам у вівторок звернути увагу на свій фізичний стан та уважно слухати свій організм, який може давати сигнали про можливі проблеми зі здоров’ям. Зараз важливо бути пильним і не відкладати візит до лікаря, якщо з’явилися ознаки захворювання. Також слід намагатися менше нервувати і більше відпочивати.

Рак – Лицар Денаріїв
Раки останнім часом дуже часто переживають через дрібниці, що призводить до нервової напруги та паніки, що заважають аналітичному мисленню та реальному сприйняттю ситуації. Карти радять їм навчитися контролювати свої емоції та зайнятися медитацією для досягнення спокійнішого стану.
Лев – Зірка
Вівторок може бути складною для вас, але в кінці дня все налагодиться і закінчиться напрочуд добре. Ви можете відчувати себе втраченим, без мотивації та пригніченим протягом тривалого часу, можливо, вас турбують фінансові та емоційні проблеми. Але не засмучуйтесь, нові можливості вже близько. Після темного періоду настане прекрасний світанок.
Діва – Суд
Гороскоп для Дів говорить про настання переломного моменту, який, швидше за все, буде позитивним. Після того, як ви усвідомлюєте свої помилки і отримаєте вирок, настане момент відплати, який виявиться не таким страшним, як здавалося. Головні принципи цієї карти – прощення, милосердя та відродження. Крім того, гороскоп вказує на підбиття підсумків і на новий етап у житті.
Терези – Четвірка Денаріїв
Цього вівторка Терезам знадобиться зосередитися і зберігати спокій. Тільки ретельно продумані дії та впевненість у успіху можуть призвести до бажаного результату. Не варто ризикувати в жодній ситуації, а також не варто надто сильно прив’язуватися до іншої людини – це може закінчитися погано для вас.
Скорпіон – Десятка Кубків
Гороскоп для Скорпіона віщує радість та задоволення цього дня. Головний символ карти – веселка – символізує позитивність та сприятливу атмосферу. Очікується задоволення від досягнення цілей, спілкування з близькими та просто від життя в цілому. Однак егоїзм може затьмарити ці моменти, тому важливо ділити свою радість з іншими.

Стрілець – Смерть
Стрільці, згідно з гороскопом на вівторок, стикаються із завершенням важливого етапу у своєму житті і це може вимагати зміни колишніх переконань і речей на щось нове. Карта радить закопати минуле, яке не давало щастя, і йти до нового майбутнього. Вам також належить ухвалити важливе рішення.
Козеріг – Паж Денаріїв
Козерогам гороскоп передбачає хороші новини, в основному пов’язані з матеріальним благополуччям. Ви можете отримати пропозиції про нову роботу, нові ідеї та грошові надходження. Важливо пам’ятати, що для успіху важливо постійно вчитися, бути терплячим та наполегливим, відкритим для нових знань та творчих ідей. З таким підходом, у вас все вийде якнайкраще.

Водолій – Імператор
Імператор у Таро символізує владу, заступництво та силу. Гороскоп радить вам виявляти ці якості правителя, а також мудрість та справедливість. Можливо, вам належить підвищення по службі або зміцнення лідерських позицій та становища у суспільстві. Головне – вірте у свої сили та не бійтеся брати на себе відповідальність. Однак будьте обережні і не допускайте сп’яніння владою, щоб не зіпсувати свою справжню велич.
Риби – Сімка Жезлів
Гороскоп для Риб говорить про можливу стіну нерозуміння, з якою їм доведеться зіткнутися. Вам доведеться відстоювати свою точку зору та захищати свої інтереси. Це може бути непростий період, але у вас є все для перемоги: впевненість у своїх силах, цілеспрямованість та вміння перемагати. Не опускайте руки, не впадайте у відчай, оцінюйте ризики і вірте в свій успіх.