Гороскоп на 28 квітня 2021 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на середу, 28 квітня 2021 року по картах Таро готує для всіх знаків Зодіаку нові випробування. Безумовно, для більшості вони стануть досить важко здійснюваною завданням, але в той же час можуть покласти початок чогось нового.

Рекомендація дня: ретельно контролюйте кожне своє слово, і пам’ятайте – іноді краще промовчати.

ОВЕН – П’ятірка Жезлів
П’ятірка Жезлів – карта, що символізує протистояння: з обставинами, з оточенням і навіть з самим собою. Це кинутий нам виклик, запрошення помірятися силами і довести, що ви стоїте набагато більшого, ніж про вас думають. Гороскоп на сьогодні говорить, що вас чекає незвичне завдання, яке буде швидше схоже на якусь боротьбу. Для Овнів воно послужить життєвої перевіркою. Не бійтеся, а докладіть максимум зусиль.
ТЕЛЕЦЬ – Верховна Жриця
Вам випала сама містична і одна з найкрасивіших карт колоди. Гороскоп по картах Таро говорить про те, що вам не слід активно втручатися в нинішній процес: почекайте трохи, і справи самі візьмуть потрібне вам напрямок. Якщо ж ви все-таки вирішили втрутитися, необхідно ясно усвідомлювати свої цілі, інакше ви ризикуєте покарати самі себе! Пам’ятайте, не обов’язково цей день буде пов’язаний для вас з труднощами, проте якщо вони виникнуть – саме в цей день ви можете отримати підказку згори. Відповідь на питання, який вас давно мучив, може прийти миттєво, нізвідки, проте вам варто бути уважнішими, щоб його побачити.
БЛИЗНЮКИ – Імператриця
Імператриця – символ влади. Іноді ця влада має благородний забарвлення, іноді – зовсім протилежний. Якщо дозволите закрутити собі голову, при чому не маючи глобальних для цього причин – можете спровокувати справжню бурю обурення з боку долі. Постарайтеся контролювати ситуацію і завжди залишайтеся максимально людяними.

РАК – Світ
Світ вказує на знову здобутий єдність, гармонію і щасливе завершення якогось ходу подій. Гороскоп на сьогодні говорить про те, що ви застрягли на одному рівні, але прийшла пора вийти із зони комфорту і рухатися далі. Ви досягли мети, до якої йшли останнім часом. Знання та навички, що у вас з’явилися, дозволять вам відчувати себе виразно добре.
ЛЕВ – Двійка жезлів
Представники цього знака сьогодні виявляться перед нелегким вибором, який може вибити їх з звичної колії. Але події дадуть вам можливість з’ясувати, наскільки ви самі здатні відповідати за свої вчинки і приймати правильні рішення. Справа в тому, що поява в розкладі Двійки жезлів свідчить, що ви стоїте на перехресті і від того, який напрямок виберете, залежить подальша доля. Щоб не допустити непоправних помилок, спробуйте тверезо оцінити свої пріоритети і визначити, що на даному етапі життя є більш важливим.
ДІВА – П’ятірка кубків
П’ятірка кубків – це глибоке розчарування. На жаль, ситуація все більше і більше виходить з-під контролю, завдаючи вам чимало мук і страхів: а що, якщо ваші погані передчуття виправдаються? Женіть геть від себе всі страхи і старі образи – це марна трата сил і емоційних ресурсів. Саме ці тривожні думки, емоційні переживання, а аж ніяк не реальні неприємності, роблять вас нервовим і дратівливим. Сьогодні варто постаратися перевести дух і заспокоїтися, це допоможе вам зрозуміти, яким чином чинити в тій чи іншій ситуації.
ТЕРЕЗИ – Паж денаріями
Карти радять Терезам негайно вийти з-під чужої опіки і зажити власним життям. І перш за все це відноситься до матеріальної (грошової) сфері. Ви занадто залежні від когось, хто, на самому ділі, не повинен взагалі впливати на ваше особисте життя. Постарайтеся обрубати подібні зв’язку, інакше вони можуть потягнути вас на дно.
СКОРПІОН – Зірка
Зірка – це карта, що символізує мудрість, внутрішню силу і приховані можливості, якими володіють представники цього знака, але навіть не здогадуються про це. В контексті цього знака Зодіаку вона передрікає правильне прийняття рішень, які в результаті вплинуть на ваше майбутнє. Відбудеться щось таке, що зруйнує всі раніше збудовані стереотипи і бар’єри. Карти кажуть, що позитивний настрій і щира радість будуть супроводжувати вас протягом всього дня.

СТРІЛЕЦЬ – Повішений
Карта показує, що у вашому житті стався застій почуттів і емоцій. Ви намагаєтеся кудись рухатися, розгорнути весь перебіг подій в протилежну сторону, але, на жаль, вам не вистачає на це сил. Крім цього, гороскоп на середу вказує на обмеження і заборони. Зовнішні або внутрішні – вони весь час заважають вам отримати бажане.
КОЗЕРІГ – Місяць
Останнім часом Козероги знаходяться в полоні страху, обману або невпевненості, в який самі ж себе і загнали. Сьогодні вам повинно повезти в важливій справі, про який ви давно мріяли. Головне – вчасно розпізнати всі знаки долі і не “гальмувати”, інакше можете залишитися на узбіччі життя.

ВОДОЛІЙ – Трійка Кубків
Трійка Кубків говорить про настала відособленості між вами та близькими вам людьми. Ймовірно, “клімат” в ваших стосунках з коханою людиною може якісно змінитися, а ви навіть не усвідомлюєте як і коли це сталося. Сьогодні вас буде турбувати якесь неясне почуття невпевненості: здається, все вже не так добре, як було раніше. Гороскоп на середу по картах Таро для Водоліїв каже, що в якийсь момент ваш партнер став віддалятися від вас. Він робить це поступово, крок за кроком, все більше занурюючись у власні проблеми і турботи. Постарайтеся все обдумати і пояснити для себе таку його поведінку, в іншому випадку цей процес відділення один від одного стане неконтрольованим.
РИБИ – Двійка мечів
Ця карта символізує пробудження якоїсь первісної і імпульсивної сили, яка охоплює людину в період любовного захоплення і емоційного сплеску. Ймовірно, як каже гороскоп на сьогодні, ви довгий час намагалися її ховати, але рано чи пізно вона виллється назовні. Будьте обережні зі своїми бажаннями, інакше вони можуть привести вас до абсолютно несподіваних наслідків.