Гороскоп на 28 квітня 2022 за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на четвер, 28 квітня 2022 року, за картами Таро готує для всіх знаків Зодіаку нові випробування.
Безумовно, для більшості вони стануть досить складним завданням, але в той же час можуть започаткувати щось нове.

Рекомендація дня: ретельно контролюйте кожне своє слово і пам’ятайте – іноді краще промовчати.

ОВЕН – П’ятірка Жезлов
П’ятірка Жезлов – карта, що символізує протистояння: з обставинами, з оточенням і навіть із собою. Це кинутий нам виклик, запрошення помірятися силами і довести, що ви варті набагато більшого, ніж про вас думають. Гороскоп на сьогодні каже, що на вас чекає незвичне завдання, яке буде швидше схоже на якусь боротьбу. Для Овнів воно стане життєвою перевіркою. Не бійтеся, а докладіть максимум зусиль.
ТЕЛЕЦЬ – Верховна Жриця
Вам випала наймістичніша та одна з найкрасивіших карт колоди. Гороскоп по картах Таро говорить про те, що вам не слід активно втручатися в процес, що нині відбувається: зачекайте трохи, і справи самі приймуть потрібний вам напрямок. Якщо ж ви все-таки вирішили втрутитися, необхідно ясно усвідомлювати свої цілі, інакше ризикуєте покарати самі себе! Пам’ятайте, не обов’язково цей день пов’язаний для вас із труднощами, проте якщо вони виникнуть – саме в цей день ви можете отримати підказку згори.
БЛИЗНЮКИ – Імператриця
Імператриця – символ влади. Іноді ця влада має благородне забарвлення, іноді – протилежне. Якщо дозволите запаморочити собі голову, причому не маючи глобальних для цього причин – можете спровокувати справжню бурю обурення з боку долі. Намагайтеся контролювати ситуацію і завжди залишайтеся максимально людяними.

РАК – Світ
Світ вказує на знову набуту єдність, гармонію та щасливе завершення якогось перебігу подій. Гороскоп на сьогодні говорить про те, що ви застрягли на одному рівні, але настав час вийти із зони комфорту і рухатися далі. Ви досягли мети, до якої йшли останнім часом. Знання та навички, що у вас з’явилися, дозволять вам почуватися точно добре.
ЛЕВ – Двійка жезлів
Представники цього знака сьогодні опиняться перед нелегким вибором, який може вибити їх зі звичайної колії. Але події дадуть вам можливість з’ясувати, наскільки ви здатні відповідати за свої вчинки і приймати вірні рішення. Справа в тому, що поява в розкладі Двійки жезлів свідчить, що ви стоїте на перехресті і від того, який напрямок виберете, залежить подальша доля.
ДІВА – П’ятірка кубків
П’ятірка Кубків – це глибоке розчарування. На жаль, ситуація все більше і більше виходить з-під контролю, завдаючи вам чимало мук та страхів: а що, якщо ваші погані передчуття виправдаються? Гоніть геть від себе всі страхи та старі образи – це марна трата сил та емоційних ресурсів.
ТЕРЕЗИ – Паж Денаріїв
Карти радять Терезам негайно вийти з-під чужої опіки і зажити власним життям. І насамперед це стосується матеріальної (грошової) сфери. Ви занадто залежні від когось, хто насправді не повинен взагалі впливати на ваше особисте життя. Намагайтеся обрубати подібні зв’язки, інакше вони можуть потягнути вас на дно.
СКОРПІОН – Зірка
Зірка – це карта, що символізує мудрість, внутрішню силу та приховані можливості, які мають представники цього знака, але навіть не здогадуються про це. У контексті цього знака Зодіаку вона пророкує правильне прийняття рішень, які в результаті вплинуть на ваше майбутнє. Відбудеться щось таке, що зруйнує всі раніше побудовані стереотипи та бар’єри. Карти кажуть, що позитивний настрій і щира радість будуть супроводжувати вас протягом усього дня.

СТРІЛЕЦЬ – Повішений
Карта показує, що у вашому житті стався застій почуттів та емоцій. Ви намагаєтеся кудись рухатися, розгорнути всю течію подій у протилежний бік, але, на жаль, вам не вистачає на це сил. Крім цього, гороскоп на четвер вказує на обмеження та заборони. Зовнішні чи внутрішні – вони постійно заважають вам отримати бажане.
КОЗЕРІГ – Місяць
Останнім часом Козероги перебувають у полоні страху, обману чи невпевненості, у який самі себе й загнали. Можливо, така поведінка спровокована тим, що ви не можете, або не бажаєте репрезентувати ситуацію правильно, а сприймаєте її крізь призму власних комплексів та фобій. Не варто наперед панікувати, щоб не сталося.

ВОДОЛІЙ – Трійка Кубків
Трійка Кубків говорить про відокремленість між вами і близькими вам людьми. Ймовірно, “клімат” у ваших стосунках з коханою людиною може якісно змінитись, а ви навіть не усвідомлюєте як і коли це сталося. Сьогодні вас буде турбувати якесь невиразне почуття невпевненості: здається, все вже не так добре, як було раніше.
РИБИ – Двійка мечів
Ця карта символізує пробудження якоїсь первісної та імпульсивної сили, яка охоплює людину в період  любові. Ймовірно, як каже гороскоп на сьогодні, ви довгий час намагалися її ховати, але рано чи пізно вона виллється назовні. Будьте обережні зі своїми бажаннями, інакше вони можуть призвести до абсолютно несподіваних наслідків.