Гороскоп на 28 листопада 2020 по картах Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на суботу, 28 листопада 2020 року, по картах Таро для всіх знаків зодіаку.

 

Овен – Сила
Сьогодні Таро обіцяють вам перемогу – і над ворогами, і над самим собою. Ви відчуєте прилив сил, станете більш впевненим у собі і більш сміливим. У цей день сила розуму і мудрість допоможуть вирішити безліч завдань. Зверніть увагу, що звіра приборкує слабка жінка. Швидше за все, не силою м’язів, а силою своєї чарівності, переконання, ніжності. Віддайте перевагу дипломатії, а не махання шашкою. Ще одне значення карти – гармонійний союз двох зовсім різних людей.
Телець – Четвірка денаріями
Вам випала цікава карта. Вона має як позитивний, так і негативний аспект. На ній зображений багач, який міцно тримає в руках “нажите непосильною працею”. З одного боку, це вказівка ​​на те, що з добробутом у вас все в порядку, а також на те, що цього ви домоглися самостійно. Це заслуговує на повагу. Але з іншого, в наявності занадто велика прихильність до матеріального. Йому важко розлучитися навіть з копійкою. Він втратив спокій і сон через страх за своє багатство. Сьогодні Таро рекомендують вам знайти золоту середину.
Близнюки – Смерть
Ця карта випадає вам другий день поспіль, а це значить, що вчорашня рекомендація як і раніше актуальна. Повторимо сказане. Не треба боятися цієї карти. Перш за все, сьогодні Таро рекомендують вам “поховати” все те, що заважає вам жити і розвиватися. Наприклад, відмовитися від якихось відносин, які напружують і тягнуть вниз, переглянути свої погляди на щось або просто викинути непотріб з дому. Зверніть увагу на 2 колони за спиною “Смерті”. Вони вказують на новий шлях, який відкриється вам, як тільки ви успішно проведете “поховання”.

Рак – Вежа
Це карта швидких, стрімких змін, до яких ви можете бути не готові. Проте, мова в ній про еволюційні трансформації. Сьогодні багато що може змінитися як у вашому повсякденному житті, так і в планах на майбутнє. Можливо, у Неба є інший задум щодо вас, а не той, який намалювали собі ви в своїй уяві. Але тут необхідно розуміти, що ці події покликані вивести вас на новий рівень. Що роблять, коли хочуть побудувати новий будинок? Правильно – розчищають для нього місце. Саме на цей процес і вказує карта. Погодьтеся з необхідністю змін, і краще майбутнє прийде швидше.
Лев – Справедливість
День може бути пов’язаний з вирішенням юридичних питань або ж вам захочеться приміряти на себе образ судді. Ви спробуєте неупереджено оцінити дії і слова тих, хто вас оточує. Ви зробите висновок про те, яку вагу маєте в суспільстві, наскільки вас цінують оточуючі. І ваші висновки будуть вірні. Але все ж Таро рекомендують не захоплюватися роллю судді – так ви ризикуєте залишитися без друзів.
Діва – Паж денаріями
Вам випала прекрасна грошова карта. Сьогодні вас чекає гарна звістка, що стосується фінансів або нових перспектив. Може надійти пропозиція про грошову роботі або про участь в проекті, який принесе прибуток. Не виключено, що буде невелике грошове надходження. Карта також вказує на бажання здобувати нові знання, яке з’явиться у вас, а також на створення міцного союзу з партнером.
Ваги – Трійка денаріями
Сьогодні Таро обіцяють вам гідну винагороду за хорошу працю. На ній зображений найманий працівник (художник), спілкується з роботодавцями (священиками). Ваші труди принесуть вам не тільки матеріальне, а й моральне задоволення. Крім того, карта може вказувати на духовне зростання (її дія відбувається в храмі). Ще одне значення – комфортні відносини з партнером.
Скорпіон – Сімка Мечів
Це не найкраща карта колоди. Її головна тема – зрада себе. Сьогодні ви можете зважитися на якийсь компроміс. Він постане перед вами зовсім незначним і неважливим. І це було б так в інший день, але не сьогодні. Якщо в цей раз ви підете на цей крок, ваш світ почне валитися. Довіра до вас, ваш авторитет в суспільстві, повага – все може полетіти під три чорти. Таро радять вчасно зупинитися. Будьте вірні своїм принципам – це вас врятує.

Стрілець – Повішений
Не звертайте уваги на те, що карта не дуже життєрадісна. Насправді вона не така вже й погана. Подивіться: чоловік живий-здоровий і навіть веселий. Він отримав можливість поглянути на світ з нової точки зору, а також подумати про що під час цієї паузи. Негативний аспект полягає лише в тому, що в такому положенні ви позбавлені можливості діяти. Якщо вас це напружує, постарайтеся проаналізувати, чому це трапилося з вами.
Козеріг – Десятка денаріями
Карта має кілька значень. По-перше, вас може чекати зустріч в сімейному колі або інша форма спілкування з родичами. По-друге, можливо, вашим рідним знадобиться допомога і підтримка. По-третє, карта символізує великі структури, корпорації, які засновані на сімейному бізнесі. Якщо сьогодні буде програватися цей варіант, вам можуть запропонувати роботу в подібній структурі. Але пам’ятайте: традиції для них означають дуже багато.
Водолій – Десятка Мечів
Страшна карта. Вона може вказувати на події, які ви не в силах запобігти, а також на вимушену бездіяльність, неможливість втрутитися в процес, на чужу волю, якої ви будете змушені підкоритися. Ще один аспект карти пов’язаний з самою мастю Мечів. Вона символізує інтелект. А тепер ще раз погляньте на карту: розум вбиває людину. Це вказівка ​​на те, що сьогодні вам не варто повністю покладатися на свої блискучі аналітичні здібності. Як це не дивно, але врятувати вас може інтуїція.
Риби – Шістка Мечів
Ця карта – вказівка ​​на подорож до інших берегів. Вона має кілька значень. Може йтися про втечу від обставин, з якими ви не в силах впоратися. Ви кидаєте все і просто йдіть, починаєте нове життя. Інший варіант – ви відчуваєте в собі сили для змін і готові почати новий етап в житті. І в першому, і в другому контексті вам бракує рішучості. Таро рекомендують наважитися на цей крок. Можливості і союзники у вас будуть.