Гороскоп на 28 листопада 2022 року за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на понеділок, 28 листопада 2022 року, за картами Таро для всіх знаків зодіаку.

 

Овен – Сила
Сьогодні Таро обіцяють вам перемогу – і над ворогами, і над собою. Ви відчуєте приплив сил, станете впевненішим у собі та сміливішим. Цього дня сила розуму та мудрість допоможуть вирішити безліч завдань. Зверніть увагу, що звіра приборкує слабка жінка. Швидше за все, не силою м’язів, а силою своєї чарівності, переконання, ніжності. Віддайте перевагу дипломатії, а не маханню шашкою. Ще одне значення карти – гармонійний союз двох абсолютно різних людей.
Телець – Четвірка Денаріїв
Випала цікава карта. Вона має як позитивний, і негативний аспект. На ній зображено багатія, який міцно тримає в руках “нажите непосильною працею”. З одного боку, це вказівка ​​на те, що з добробутом у вас все гаразд, а також на те, що цього ви досягли самостійно. Це заслуговує на повагу. Але з іншого, в наявності занадто велика прихильність до матеріального. Йому важко розлучитися навіть із копійкою.
Близнюки – Смерть
Ця карта випадає вам другий день поспіль, а це означає, що вчорашня рекомендація, як і раніше, актуальна. Повторимо сказане. Не треба боятися цієї карти. Насамперед, сьогодні Таро рекомендують вам “поховати” все те, що заважає вам жити та розвиватися. Наприклад, відмовитися від якихось стосунків, які напружують і тягнуть униз, переглянути свої погляди на щось чи просто викинути мотлох з дому. Зверніть увагу на 2 колони за спиною смерті. “поховання”.

Рак – Вежа
Це карта швидких, стрімких змін, яких ви можете бути не готові. Тим не менш, мова в ній про еволюційні трансформації. Сьогодні багато що може змінитися як у вашому повсякденному житті, так і у планах на майбутнє. Можливо, у Неба є інший задум щодо вас, а не той, який намалювали собі ви у своїй уяві. Але тут слід розуміти, що ці події покликані вивести вас на новий рівень.
Лев – Справедливість
День може бути пов’язаний з вирішенням юридичних питань або вам захочеться приміряти на себе образ судді. Ви спробуєте неупереджено оцінити дії та слова тих, хто вас оточує. Ви зробите висновок про те, яку вагу маєте в суспільстві, наскільки вас цінують оточуючі. І ваші висновки будуть вірними. Але все ж таки Таро рекомендують не захоплюватися роллю судді – так ви ризикуєте залишитися без друзів.
Діва – Паж Денаріїв
Вам випала чудова грошова картка. Сьогодні на вас чекає хороша звістка, що стосується фінансів або нових перспектив. Може надійти пропозиція про грошову роботу або участь у проекті, який принесе прибуток. Не виключено, що буде невелике грошове надходження. Карта також вказує на бажання набувати нових знань, які з’являться у вас, а також на створення міцного союзу з партнером.
Терези – Трійка Денаріїв
Сьогодні Таро обіцяють вам гідну винагороду за хорошу працю. На ній зображено найманого працівника (художника), який спілкується з роботодавцями (священиками). Ваша праця принесе вам не тільки матеріальне, а й моральне задоволення. Крім того, карта може вказувати на духовне зростання (її дія відбувається у храмі). Ще одне значення – комфортні стосунки із партнером.
Скорпіон – Сімка Мечів
Це не найкраща карта колоди. Її головна тема – зрада собі. Сьогодні ви можете наважитися на якийсь компроміс. Він здасться вам зовсім незначним та непринциповим. І це було б так іншого дня, але не сьогодні. Якщо цього разу ви підете на цей крок, ваш світ почне руйнуватися. Довіра до вас, ваш авторитет у суспільстві, повага – все може полетіти до чортів собачих.

Стрілець – Повішений
Не звертайте уваги на те, що карта не надто життєрадісна. Насправді вона не така вже й погана. Подивіться: чоловік живий-здоровий і навіть веселий. Він отримав можливість поглянути на світ з нової точки зору, а також подумати багато про що під час цієї паузи. Негативний аспект полягає лише в тому, що в такому положенні ви не маєте змоги діяти.
Козеріг – Десятка Денаріїв
Мапа має кілька значень. По-перше, на вас може чекати зустріч у сімейному колі або інша форма спілкування з родичами. По-друге, можливо, вашим рідним знадобиться допомога та підтримка. По-третє, картка символізує великі структури, корпорації, що ґрунтуються на сімейному бізнесі. Якщо сьогодні програватиметься цей варіант, вам можуть запропонувати роботу у подібній структурі.
Водолій – Десятка Мечів
Страшна картка. Вона може вказувати на події, які ви не в силах запобігти, а також на вимушену бездіяльність, неможливість втрутитися в процес, на чужу волю, якій ви будете змушені підкоритися. Ще один аспект карти пов’язаний із самою бруківкою Мечою. Вона символізує інтелект. А тепер ще раз погляньте на карту: розум убиває людину. Риби – Шістка Меч
Ця карта – вказівка на подорож до інших берегів. Вона має кілька значень. Мова може йти про втечу від обставин, з якими ви не в змозі впоратися. Ви кидаєте все і просто йдете, починаєте нове життя. Інший варіант – ви відчуваєте сили для змін і готові розпочати новий етап у житті. І в першому, і в другому контексті вам не вистачає рішучості.