Гороскоп на 28 лютого 2023 по картам Таро: всі знаки зодіака

Згідно з прогнозом Таро, у вівторок 28 лютого 2023 року відбудуться різноманітні події для всіх представників знаків Зодіака.

 

Овен – Десятка мечей
Овну сьогодні належить оцінити свої результати та досягнення. Можливо, у нього виникають проблеми в процесі прощання з чим-то або кем-то, що важливо для нього. Однак, він може відчувати облегчення, коли його страждання, труднощі або неприємності підуть до кінця.
Телец – Паж жезлов
У Тельца може з’явитися можливість взяти ризик і отримати важливий знак або шанс. Він повинен побачити цей знак і скористатися можливістю, незважаючи на ризики. Також йому варто виявити осторожність при отриманні пропозицій і обіцянок, які можуть бути несерйозними. На роботі або в особистому житті Тельца чекає цікава зустріч, яка може привести до чого-то більшого.
Близнецы – Пятерка мечей
Близнеці повинні діяти активніше і не ждати, що все вирішиться само собою. Найкраще спробувати досягти своїх цілей і честно програти, якщо не вийде, чим сдаться без боя. Вони не повинні в’язуватися в сомнільні справи або проекти. Якщо Близнеці стануть захищати правду і продовжувати боротися до кінця, то в майбутньому їм удасться уникнути подібних ситуацій.

Рак – Десятка кубків
В цей день у вас є привід для радості. Це може бути завершена робота, приємна зустріч з новими людьми, можливо, навіть нова любов чи дружба. Зверніть увагу, куда саме приведе вас суддя в цей день.
Лев – Десятка денариев
Почувайте магію в оїденному. Вокруг нас скрита краса і потенціал в матеріальних речах. Заключайте вигідні справи і радуйтеся своєму успіху. Не позвольте жажде разрушения вас погубить.
Дева – Девятка жезлов
Борьба підходить до кінця, але не розслабляйтеся, щоб не підвергнути себе непередбачуваної слабкості. Будьте осторожні, не підставляйте себе під удар і не відступайте. Не закривайтесь в себе, але і не руште двері, щоб продовжувати рухатися вперед.
Весы – Рыцарь мечей
Уникайте конфлікту. Якщо він незбережений, то не допустіть різького охолодження і ухудшения атмосфери в колективі. Важливо зберегти ясну голову і реагувати холоднокровно. Старайтесь не захоплюватися, продумуйте тактику і дискутуйте без емоцій.
Скорпион – Тройка денариев
Вам потрібно навчитися майстерності й отримувати знання в тій чи іншій області, щоб створити виразні твори із сирого матеріалу. Ви маєте силу використовувати трансформуючу енергію, щоб придати форму виниклим творінням.

Стрелец – Король кубков
Ваші емоції досягли стадії, коли вони готові виникнути у відносинах або на якому-то етапі відносин. Ви готові повідомити іншим про свої почуття. Ви досягли достатньої зрелості, щоб давати рекомендації і допомагати іншим спілкуватися.
Козерог – Дама денариев
У багатому одязі та прикрасах Королівська Монет насолоджується всім кращим у житті. Ви повинні зробити те саме. Не думайте про негатив. Наступив період спокійного наслаждения матеріальними задоволеннями, а також час бути щедрим з іншими.
Водолей – Туз жезлов
Початок чого-то нового зможе дати вам сили рухатися тільки вперед. Сила волі і рішучість – це те, що має супроводжувати вас протягом цього дня.
Рыбы – Верховный жрец
Ви вірите во що-то глибоко. Но зараз вам слід знайти значення вище і нижче матеріального світу. Етика і мораль допоможуть вам вийти на правильний шлях. Ваша життєва філософія, релігійні учения і традиції предків також зможуть вам допомогти.