Гороскоп на 28 травня 2022 за картами Таро: всі знаки зодіаку

Гороскоп на суботу, 28 травня 2022 року для всіх знаків Зодіаку за картами Таро.

Доля приготувала сюрпризи багатьом знакам, проте особливо під її приціл потрапили Овни та Діви. А ось Скорпіонам у цей день треба приділити увагу своїм близьким.

Овен – Зірка
28 травня Овнов чекає на легкий, позитивний день. За що б ви не взялися, удача та кмітливість допоможуть виконати завдання ідеально.
Телець – Дама Денаріїв
Ймовірно, на роботі Тельцов чекає безліч справ, які вимагатимуть вирішення. Наполеглива праця – це те, що вам зараз потрібно. Відкладіть свою лінь і приступіть до справи.
Близнюки – Помірність
Близнюки, почніть 28 травня легко. Зробіть паузу, випийте каву, почитайте, знайдіть час свого хобі. Зрозумійте, що вас мотивує та змушує рухатися вперед.

Рак – ​​ Паж Кубків
Раки, ваш настрій 28 травня буде мінливим. Будьте обережні в словах та вчинках. Можливе непорозуміння і конфлікт із близькими на ґрунті ревнощів.
Лев – пустельник
Левам 28 травня варто побути наодинці із собою та помедитувати. Це допоможе вам зрозуміти себе та свої бажання, отримати відповіді на питання, які вас турбують.
Діва – ​​ Світ
У вашій голові багато геніальних ідей, які потрібно починати реалізовувати. Це дозволить вам стати більш задоволеним життям та підняти самооцінку.
Терези – ​​
Карти Таро попереджають Терезів, що 28 травня про себе нагадає людина, з якою вони давно не бачилися. Спілкування з ним піде на користь.
Скорпіон – Верхня Жриця
Скорпіонам варто трохи часу приділити рідним та друзям. Зателефонуйте першими і налагодьте контакт із людиною, яку ви почали втрачати. Доля 28 травня сприятиме у таких справах.

Стрілець – ​​ Колесо Фортуни
Стрільців 28 травня чекає успіх у будь-яких починаннях. Якщо вам запропонують нову посаду – погоджуйтесь. Так, часу стане менше, зате дохід зросте.
Козеріг
Карти Таро радять Козерогам 28 травня бути обережними зі здоров’ям. Насамперед уникайте стресових ситуацій, адже вони можуть стати головною причиною поганого самопочуття.

Водолій
Водоліям 28 травня велику частину часу слід провести з коханою людиною, це благотворно вплине на них обох. Решта цілком може почекати.
Риби – ​​
Рибам 28 травня не варто вирішувати важливих справ. За можливості займіться ними в інший день або наступного тижня.